Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

a bo ją cioracie :O ja tam mam litosc :) i podobała sie kochliwemu ;) [jestes gdzies?] ladaco a tak pokryjomu pokazesz?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do makijazu!! Gdybys sie przyjrzał/ ła to widac ze nie na każdym zdjęciu posiadam makijaż...Ale zreszta,,,wybijam z tego forum bo widze ze tu sami zapaleńcy krytykanci:) Toksyczne społeczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piechdolę, nie mogę normalnie :D ale w sumie nie dziwię się, blachara to i towarzycho ma typowo "ziomalskie" :D łączne IQ na tych 31 zdjęciach to - na moje oko - 62 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast się nadymać i prężyć, podnosząc ciśnienie, wystarczy przyjąć to na klatę i pokazać cycki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco podaj miejsce i czas :classic_cool: Ajron😭 to oszałamiająca liczba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwal sie swoim IQ panie wszechwiedzący...Zal mi was bo jestescie typowo zacofanym społeczeństwem. Oceniacie po wygladzie i jeszcze sobie dodajecie;) Musze kupic puder w kremie bo skoro wy go widziecie na mojej twarzy to chyba zaczne go stosowac. A co do pryszczy :) Hmmm...nie posiadam i posiadac nie bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej...paszteciary, macie wieksze bąkale pipowe po zielonym? Bo ja mam :o A...i czy Wam nie szkodzą na te złota i srebra pod napletami? Proszę o zwięzłe i logiczne wsparcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trace czasu na polemiki z tymi którzy mnie krytykują:) Pozdro dla waszych cudnie mądrych buziuni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×