Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Kulturalne rozmowy o roochaniu

Polecane posty

Stowarzyszenie prosto myślących ludzi:)...zmykam do przedszkola po Vitinia:) Paa....oceniajcie ludzi dalej skoro was to satysfakcjonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotku, mnie nic nie boli, ze swojego życia jestem zadowolony i nie muszę udowadniać wszem i wobec jaki to ja jestem fajny i cool i w ogóle :) a twoje działania wskazują wyraźnie na desperackie próby wywindowania się ponad poziom lampucery z bloku (którą niestety jesteś). no ale lajf is brutal i z gówna się cukierek nie zrobi tylko dlatego, że się go w ładny papierek zapakuje i napisze na nim "PYCHA". prosta dziewczynka bez inteligencji do końca życia pozostanie prostą dziewczynką bez inteligencji, niezależnie od tego ile razy powie o sobie królowa. dziękuję za przemiła rozmowę, ale właśnie skończył mi się wolny czas i muszę powrócić do swych obowiązków służbowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka smutna piosenka była o odkładaniu na tojotę przepieknąjak sen i zdradzaniu w autobusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco zapomniałes dodac krolowo :classic_cool: masz mam nadzieje dobre zawieszenie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na zakończenie takie małe ps - 19 lat i dziecko w przedszkolu? wcześnie zaczęłaś pani nauczyciel co nie studiuje pedagogiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kometko
wpis o 13:23 to chyba imię jej bękarta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kvrwa za co Wam płacą ?!! za pisanie na kafe rozumnie Kometa jest sekretarką szefa to nic nie robi :o o ale reszta????!!!!! gdyby się prezesi dowiedzieli to na zbity pysk by Was wyrzucili :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitinio - to imię ????!!! Trzeba mic nieżle zryty beret by dziecko tak okaleczyć :o A nie mógło to byc, Taś, Staś, Tomek, Grześ ? To chyba przez swoją niezaspokojoną ambicję, frustrację, niska samoocenę tak rodzice krzywdzą dzeci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty zaniżasz pozim :O tupptaj no w podskokach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×