Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minbli

1 dzien spoznienia z 1 tabletka

Polecane posty

Gość minbli

czesc. wczoraj powinnam wziac 1 tabletke po "tygodniu przerwy" jednak dopiero dzis (8 dzien) wezme pierwsza. czy powinnam stosowac jakies dodatkowe zabezpieczenia? czy ktoras z Was tak zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co kaman
Ja z reguły biorę 8 dnia. W środę odstawiam, w czwartek za tydzień rozpoczynam kolejne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minbli
no to zle napisalam ja koncze opakowanie w poniedzialek, we wtorek powinnam wziac 1, ale wezme w srode czyli 1 dzien opoznienia czyli w 9 dniu po przerwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej zapomnieć na początku.Więc jeśli kochałaś się podczas przerwy to musisz skontaktować się z lekarzem.Jeśli nie to powinnaś wziąć zapomnianą tabletkę, zabezpieczać się dodatkowo 7 dni i dokończyć opakowanie.tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minbli
kurde ...kochałam sie ale ze tak powiem "bez konczenia w srodku" (wyjscie nawet troche przed). Postanowilam zażyć tabletke dzis , ze niby ponad 12 h spoznienia i wzielam kolejna wieczorem, a teraz mam zamiar 2 tyg abstynencji zastosowac..nie wiem czy mimo tego pojsc do lekarza i sie skonsultowac, biore yasminelle regularnie od 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×