Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiecznie wQrwiona

Możliwa ciąża?

Polecane posty

Sądze że spóźnia mi się okres raz współżyłam z mężem:) od 3 dni mam taki brązowawy śluz gdy się podcieram co to może być? ciąża czy okres nie może puścić dodam że ost miałam 5 grudnia to kiedy powinnam dostać bo już się motam niestety czy ktoś mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 grudnia?? to juz powinnas 2 raz dostac. idz do lekarza zrób test... przeciez cykle są średnio 28 dniowe a mamy już końcowke stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zaniknac od odchudzania! idz do lekarza i mu o tym powiedz bo pewnie dostaniesz luteine na wywolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety po porodzie przez jakis czas nie maja okresu co miesiac a co 2-3 miesiace. moze porod jest powodem ze nie dostalas okresu na poczatku stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy rodzilam i za kazdym razem jak juz dostalam okres to potem był regularnie wiec mysle ze to bardziej wina odchudzaNIA NIZ PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe ..tylko że ja miałam co miesiąc w sumie z opuźnieniami ale miałam ..teraz już się strasznie martwię a mąż ma to gdzieś! nwet nie mam jak wyjść z małą do apteki bo daleko! a tan śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mi100001
Witam,chciałabym zapytać o radę. Ostatni okres spóźnił mi się o 4 dni. (ostatnio troche szaleje ). Jestem 2 tyg po @. Kończą mi się dni płodne. Kochałam się z chłopakiem tydzień temu, (nie były płodne dni), oczywiście pełne zabezpieczenie oraz ogólnie nie doszedł we mnie. Teraz jednak mam dziwnie wydęty brzuch(już ze 3-4 dni). I cofnięte narządy rozrodcze. Co to może oznaczać ? No bo o ciąży nie może być mowy... Przyznam,że ostatnio jak mi się spoźniał @ to myślałam,że to ciąża:/ Jednak pojawił się okres i to całkiem normalny,bez zaburzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×