Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość likraa

Ból prawego jajnika

Polecane posty

Gość likraa

HeY! Mam 18 lai i mam problem z bólem w prawym boku(prawdopodobnie jajnik)podczas okresu. Ból jest bardzo silny z tego powodu tez wyladowalam w szpitalu z podejrzeniem zapalenia wyrostka robaczkowego. Oprocz silnego bolu wymiotywałam, cierpła mi noga i nie mogłam złapac oddechu.W szpitalu stwierdzili, ze to nie wyrostek po czym podali zastrzyki i kroplowke.Na kilka godzin pzeszło.Ból jednakze powrocił(choc nie byl tak silny) wiec wzielam no-spe i jakos przeszlo az do momentu kolejnej miesiaczki,ktora pojawiła sie 3 tygodnie od poprzedniej ( dodam ze u mnie cykl trwał przewaznie 30, 32 dni ).Znowu straszny ból, nudności i trafilam do szpitala rowniez z podejrzeniem zapalenia wyrostka.Tam chirurg ponownie wykluczył wyrostek i zaprowadzono mnie do ginekologa, zrobił usg lecz stwierdził, ze nic tam nie widzi niepokojacego.Znowu podali kroplowke, zastrzyki i silny bol minał. Po jednym dniu mnie wypuscili ze szpitala, na wypisie: "bolesne miesiaczkowanie". Dodam, ze nigdy wczesniej nie mialam tak silnych bolow podczas okresu i były zupełnie inne, nigdy nie bolało mnie w prawym boku.Wziełam tabletki przeciwbolowe i przeszło a teraz nawet 3 no-spy nie pomogły. Czy miał ktos podobne objawy? Jestem bezradna, boje sie ze bede tak musiała przy kazdym okresie jezdzic do szpitala;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka.
Witam. Czytając twoją historię 'choroby' musze napisać, żeby Cię troszeczkę pocieszyć. MIanowicie, miałam bardzo podobne objawy do Twoich, 1 rok temu na wakacjach strasznie zaczął mnie boleć prawy jajnik, ból był nie do wytrzymania, po usg okazało się, że to torbiel na jajniku. Brzmi strasznie? ( Moja mama spanikowała, że nie będe mogła mieć dzieci itd.) Ale nie potrzebna była cała ta panika. Torbiela wycięto mi od razu po badaniu, operacyjnie. Teraz musze tylko chodzić na regularne kontrole u ginekologa i to wszystko. Żyję i nic nie wskazuję na to, że w przyszłości, będe nie płodna. Także głowa do góry i proponuje iść do kompetentnego lekarz, którzy zrobi Ci USG dopochwowe lub zwykłe i wszystko wykaże. Naprawdę nie ma co się przejmować, bo ja też przed wycięciem miewałam okropne bóle jajnika. Teraz po wycięciu nie powiem, że bóle podczas miesiączki ustąpiły, ale nie są tak ogromne.Sooo noł stress and go to the doctor! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likraa
Dziękuje Wam bardzo:) Ja mialam robione tylko USG jamy brzusznej bo podczas okresu nic innego nie mogli mi zrobic.Troche sie boje tej wizyty u ginekologa bo nigdy nie byłam(no poza tym w szpitalu, ale tam i tak tylko to usg zrobił choc troche sie przeraziłam tego lekarza gdyz miał do mnie jakies nieuzasadnione pretensje wiec troche sie przerazilam ginekologow)ale wiem, że musze sie przełamać.Przy wykryciu torbieli itp. rozumiem, ze jest niezbedne usg dopochwowe?Wam w jakim wieku sie to przytrafiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amira Amira
Nie boj sie ginekologa. Moze do przyjemnych badan to nie nalezy, ale zdrowie jest ważniejsze. Wstydzic sie nie ma czego. Dopochwowe jest dokładniejsze. Lekarz wkłada taką "kamerkę" , uczucie jakbys chciała włożyc tampona. Nie boli. Mi to wyszło w wieku 32 lat, ale wiek tu nie ma znaczenia. Ja moją torbiel miałam usuwany w szpitalu na zabiegu a nie operacyjnie. Znieczulenie, 30 min i koniec. Na drugi dzien do domu. Mozna dostac pozniej tydzien zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likraa
nic nie wspomniała wiec raczej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wiadomo
to musisz czekać do następnego okresu, jak zacznie boleć to od razu jedź do ginekolog, to może być endometrioza, ale niekoniecznie, bądź dobrej myśli, najważniejsze, że lekarz nie wykrył żadnych torbieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akto
ja mialam takie bóle w wieku 18lat , okropniste , ale po miesiaczce ustepowaly , tzn, miala tylko w 1 dzien miesiaczki i jakos w 3 jak sie juz zmieniala krew na bardziej śluzowata , ciagnelo mnie az do nóg i z wiekiem to przeszlo. bierz magnez dziala na rozkurczenie i na bole menstruacyjne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likraa
Jeszcze mam jedno pytanie.Odkad pamietam mialam zawsze regularne miesiączki,cykl trwał 32 dni.Ostatnio cykl trwał 21 dni. Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flumycon
likra do ginekologa z tymi pytaniami!!!!!!!!!!!!!!najlepiej prywatnie!!!! bo panstwowo maja baby w dupie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patiiaaa
Hej jestem młoda mama i mam pewien problem od czasu porodu mam bóle prawego jajnika miałam takie małe zgrubienie i bolało mnie to poszłam do lekarza dał mi skierowanie na usg dopochwowe okazało się że nie ma tam nic i że to mogło być od skurczu jelit..po jakimś czasie to zgrubienie zaczęło mi tak jakby rosnąc i powiększać się i dalej mnie to boli..nie wiem co mam robić poszłam do lekarza to nic nie znalazł badając mnie normalnie ginekologicznie może mi poradzicie co mam robić dodam jeszcze że w ciąży nie jestem ...?? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×