Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość EnnDoooEnn

Jak zacząć wymagac ?

Polecane posty

Gość EnnDoooEnn

Jestem z moim facetem prawie 3 miesiące, ale w sumie to spotykamy się od 3,5 roku, oficjalnie jesteśmy ze sobą od tych 3 miesięcy. Chodzi o to że, ja od niego nie wymagam i on to akceptuje i mu to pasuje jak widać. Nie wymagam - chodzi o to że daje mu dużo luzu, nie musi spowiadać mi się z każdej minuty swojego zycua, ba nawet z każdego dnia. Z własnej woli może powiedzieć co robił ale ja się jakoś bardzo nie dopytuje. Nie musi do mnie wydzwaniać, pisać na dzień dobry na dobranoc, zdarzało m u się napisać wieczorem czy tęsknie itp ale go zjechałam że mnie budzi. Nie wymagam prezentów, ciągłych wypadów do knajp, nawet nie zmuszam go do tego żeby po mnie przyjeżdzał bądz zawoził, choć zdaża mu się z własnej woli to zrobić ale nigdy o to nie prosze. Jestem aż nadto samodzielna. Zawsze taka byłam, ale inni faceci robili rózne miłe rzeczy wbrew mnie, ten jeśli ja sama nie zasugeruje że chce to czasem tylko z czymś wyskoczy ale bez rewelacji :/ Problem w tym że, chce zmienić sytuacje, bo tak czuje jakby mu nie zależało, to tak poprostu wygląda, choć wiem że tak nie jest. Co zrobić ? nie jestem typem kobiety która powie zrób to dla mnie czy tamto, kup, zabierz, zawieź ... No ale jakieś wymagania musze mieć, bo boje się że on się całkowicie umiłuje w tym stanie rzeczy, a mi przestaje to odpowiadać powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×