Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pracująca

Buty ślubne GATUZO

Polecane posty

Gość gość
Hej! Mi się w sumie dużo butów podobało jakie mają na stronie http://butyslubne.com.pl/ . No, ale musiałam wybrać te jedyne i padło na satynowe, bardzo przewiewne, takie lekkie, zwiewne. Czegoś takiego potrzebowałam do mojej sukienki, która też była właśnie delikatna. Sam sklep sprawnie prowadzony, nie było najmniejszych trudności z kontaktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha !! Co to za spam powyżej!!! Aż bije od reklamy. Jakieś plastiki tu wciskają ze swinskiej skórki. Ciekawe ile przejdziesz w tych butach a ile Ci płacą za rozpowszechnianie linków na forum. Przyznaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znów polecam sklep http://kokietki.pl wybór olbrzymi jeżeli chodzi o szpilki i jest też dział z buty ślubne . Polecam bo na kolejny dzien po zamówieniu buty już były u mnie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku, kupiłam buty z tej firmy i dostałam takiego uczulenia ze szok! Lece wlasnie do lekarza...malo co wscieklizny nie dostane. Wrzuce potem zdjecie jak mnie zalatwily te buty . Cale stopy mam w czerwonej kaszce...kolezanka powiedziala, ze te buty z chin sa czyms pryskane zeby w podrozy robale je nie zjadly. Jak sobie pomysle to mnie odrzuca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm nie wiem o jakich butach piszesz , wrzuć zdjęcia bo z tego co widzę buty Gatuzo produkowane są w Polsce a te buty które kupiłam w sklepie Kokietki były z Francji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokietki są z Chin o tych butach pisze , ,,, nie gadaj glupot ze to francuskie buty za 50 zlotych chyba cie glowa boli czlowieku nie klam, wiecej wydalam na leki na uczulenie niz te buty warte. O innych butach wypowiadac sie nie bede bo kupuje przewaznie w sklepie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kokietki są z chin wiem bo się pytałam na czacie to prawda . Moznacsie zapytać bo tam jest czat. Jak kogoś nie stac na markowe buty z prawdziwej skóry to musi się zadowolić kokietkami lub innymi tanimi produktami. nie wszyscy mają alergię na plastik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sklepu a jakaś stara chałupa brak wzorcowni jak można w takich warunkach przyjmować ludzi wieczne opóźnienie z odbiorem Pani nie zna sie na pracy. Śmierdzi jak w świniarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bezczelne informacje konkurencji.. Chyba jedynie oszczerstwa puszczane w internet wam zostały bo niestety tym tylko możecie sie obronić. Robie zakupy w sklepie Kokietki od lat i mało który sklep zrealizuje zamówienie zrobione po 16stej i wyśle w ten sam dzień gdzie na kolejny już ciesze sie z towaru. Sklep jest tylko internetowy o czym informują na sklepie. Nie zapraszają klientów do magazynu co chyba jest normalne przy prowadzeniu dużych firmy wysyłkowych. Poniżające komentarze świadczą jedynie o piszącym i reklamującym pewnie swój sklep.. Jednak widząc taki poziom możemy sie domyśleć jak jest prowadzona firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×