Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emmmmmm

uroczysty obiad

Polecane posty

Gość gość
Myślę że na taką okazję warto kupić dobrą wołowinę prosto z http://cezan-ubojnia.pl gdzie zwracają uwagę na jakość i europejskie standardy, a mogę powiedzieć że samo mięso w smaku znacznie się różni od tego co dostajemy w supermarketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zapraszam dużo gości na obiad to wolę zamówić catering od www.teleobiad.pl z Janek. Nie kosztuje to wiele, a jest smaczne, świeże i zawsze ładnie podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię podać zupę krem z pieczarek lub kalafiora, na drugie danie schab ze śliwką i morelą i roladki drobiowe z warzywami. Warzywa można dać różne, robiłam już z brokułami i marchewką, z papryką, można także zrobić roladki z serem w środku, możliwości jest wiele, ja inspiracje czerpię zazwyczaj z internetu, przepisów jest multum. Do tego wiadomo, jakieś surówki 1- 2 rodzaje, podaję też jarzynkę na ciepło, moi goście bardzo lubią brukselkę, fasolkę szparagową. Na podwieczorek jakieś ciasta, "deser wieczoru", np. gruszki "Piękna Helena". Kolacja - jakaś sałatka grecka, gyros, lub warstwowa, rolada drobiowa w galarecie,lu galaretki drobiowe, ryba po grecku (do wyboru), oprócz tego marynaty :grzybki, ogóreczki, albo nawet tatar. Na ciepło to zazwyczaj robię kiełbasę z wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×