Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

tam ci było najlepiej z filmu cesarskie cięcie

Polecane posty

nie wiem czy oglądałyście wczoraj polską komedię \"cesarskie cięcie\" film średnio mnie rozbawił ale na końcu usłyszałam cudny utwór krystyny prońko do muzyki krajewskiego \"tam ci było najlepiej\" wzruszająca opowieść matki do narodzonego dziecka! niestety nigdzie nie mogę tej piosenki znaleźć, nawet tekstu... jeżeli ktoś ma ten utwór albo chociaż tekst lub sam film będę wdzięczna za kontakt!!! graminis@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z forum o2: " 10:33 marco5 LUDZIEEEEEEEE !!! Nie mam tej piosenki. Sam jej szukam od lat. Napisałem również do p. Krystyny Prońko w tej sprawie. Odpowiedziała mi, że ta piosenka została nagrana tylko na potrzeby filmu i nigdzie więcej poza tym nie została wydana.... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, czytałam... ale to było jakiś czas temu. może w chwili obecnej ktoś jakimś cudem odnalazł ten cudny utworek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sambagirl
Tam było ci najlepiej, wiem. Cicho... ciepło... ciemno... I długo śnił się dobry sen, że zawsze będziesz ze mną. Tam, moje serce stuku puk, szeptało ci zaklęcia. A ja czekałam jak na cud, jak na małego księcia. Wreszcie już mogę cię synku zobaczyć, przytulić i dotknąć, bo skończyło się długie czekanie i smutna wśród ludzi samotność. Tyś taki bezbronny, maleńki, w kołysce splecionej z mych ramion, a jutro się do mnie uśmiechniesz i kiedyś tam powiesz mi: mamo;. Nieraz ci przyjdzie palce gryźć, w bezsilnej złości, w szlochach. Więc żebyś synku umiał żyć, nauczę cię świat kochać. Pokażę ci gwiazdy i wróble, trawy i żółte motyle... I będziesz tak ładnie się dziwił i pytań, zadawał mi tyle. Dziś taki bezradny, maleńki, w kołysce splecionej z mych ramion, a jutro się do mnie uśmiechniesz i powiesz;nie smuć się mamo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sambagirl
Znalazłam tylko słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściwy link
tak też sie nie da,nie wiem czemu robi sie tam przerwa pomiędzy przecinkiem a 499438 ma być to razem ,499438,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smol
ależ proszę bardzo też mam synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataner
Od kilku lat poszukiwałam tego nagrania ! Dlatego dziękuję Wam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilką oglądałam po raz kolejny "Cesarsie cięcie" a dopiero zwróciłam uwagę na piosenkę z tego filmu. Jest śliczna, aż poleciały mi łzy. Sama mam synka, a teraz czekam na narodziny drugiego dziecka. Szkoda że przez tyle lat piosenka zostaje tak mało znana. A może to dlatego jest taka wyjątkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrHead
Jak zdobędę ten film to "wyciągnę" tą piosenkę z filmu. Tak więc drogie panie jak coś pisać mi na maila mrhead@interia.pl w temacie zaznaczyć że chodzi o tą piosenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×