Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Dziewczynki, mam pytanie,jakiej dokonujecie depilacji? Ja zastanawiam sie nad depilatorem,ale nie wiem,czy to jakos nie szkodzi.A moze zimny wosk??? Poradzcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdzies czytałam ze depilacja depilatorem jest w ciazy zakazana i wosk na cieplo tez ale to wiem na pewno bo kolezanka kosmetyczka nie chciala mi zrobic jak bylam w pierwszej ciazy, ja uzywam tylko maszynki a depilator lezy w szafie bo jakos to dla mnie bardzo bolesne jest:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde,ale te wloski tak szybko odrastaja, a tu idzie lato :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to mówicie że depilator zakazany? a ja robię depilatorem to pewnie trzeba odstawic, oj niedobrze niedobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek82
depilacje ciepłym woskiem w ciąży można stosować.zakazana jest tylko przy spuchniętych nogach i żylakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Ja tu już chyba kiedyś wklejałam cały artykuł o depilacji w ciąży. W necie jest napisane, że ani depilator, ani wosk... Ja niestety też jadę maszynką :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde,jak bede tak golic sie maszynka, to po ciazy bede miala owlosienie niczym czlowiem pierwotny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja używam depilatora, nie bedę popadać w paranoje, bo w końcu się okażę, że nic nie wolno w ciąży :P miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wlasnie wrocilam. Niby sie nie opalam, a twarz i rece opalone mocno. Taka juz moja karnacja. Troche sie tego obawiam, bo podobno nie mozna sie opalac, bo moga zostac plamy. Ale ja mam taka karnace,ze gdzie tylko zlapie troche sloneczka, to od razu robie sie brazowa. A jesli chodzi o depilacje, to tez jade depilatorem. Nie jest to dla mnie ani bolesne, ani stresujace, wiec nie uwazam,ze moze cos sie stac. A wiecie co? Ja sie dzis martwie,czy nie za dobrze sie czuje. Po tych trzech miesiacach wymiotow, teraz az nie jestem pewna czy jestem w ciazy. Super sie czuje. Nic a nic mi nie dolega. Tez sie tak czujecie? Gdyby nie brzuch, to wkoczylabym na rower i do lasu! A moze ja sie za dobrze czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się czuję ciągle zmęczona, senna i mam niskie ciśnienie, zero energii na cokolwiek...a myślałam że I trymestr minie i będzie już dobrze-myliłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez używam depilatora i to juz ponad 10 lat, więc depilacja to jak maszynka dla mnie, niby nie wolno bo mogą żylaki powstać czy coś, ale teraz po prostu częsciej używam żeby tylko małe ilości depilowac a i tak na 3 tyg mam spokój:) używałam w poprzedniej ciąży i teraz też:) jeszcze odnośnie porodu to jak miałam cc to mąż stał za szyba i właściwie wszytko widział w każdym razie jak mi wyjęli mała pokazali na 3 sek i zabrali i od tego czasu maż był jak ją ważyli oczyszczali itp. więc w sumie miał lepiej niz ja :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, ja byłam u kosmetyczki i wszystkiego się pozbyłam za pomocą ciepłego wosku .Bolało !!zwłaszcza pachy . Szczerzę mówiąc nie słyszałam ,żeby depilacja woskiem była szkodliwa w ciąży .Pytałam nawet kosmetyczki co można czego nie . Na koniec założyłam żele na ręce i stopy i mogę ładnie przywitać wiosnę w sandałach:) Co do porodu to jeszcze nie wiem ciągle myślę sprawdzam ,porównuje szpitale ,znieczulenia i sama nie wiem . Na pewno męża przy mnie nie będzie ja nie chcą mąż też nie .Myślałam o koleżance i położnej . Co do samopoczucia czuję się strasznie tydzień temu skończyłam brać antybiotyk bioparox na anginę .I znowu wróciło potworny ból gardła ,kaszel .Wczoraj wymiotowałam pół nocy . A ,dzisiaj nie miałam siły wyjść z łóżka nasza majówka z mężem wyglądała tak ,że siedzieliśmy w ogrodzie z ciepłą herbatą . Dzisiaj zaczynam 16 tydzień czujecie ruchy ?Ja generalnie jeszcze nic nie czuję czasami coś tak jakby ,ale nie wiem czy to w jelitach czy dzidziuś . Pozdrawiam mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja depilatora uzywac nie bede dlatego ze dla mnie jest to cholernie bolesne i od zakupu uzywalam go 3razy :P ale racja ze nie nalezy popadac w paranoje ja wczoraj i dzisiaj jezdzilam na rowerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde,przyplatała sie do mnie infekcja pochwy i musze ja wyleczyc. :-( Zalecony mam Lactovaginal i Clotrimazolum brała to ktoras z was? Zawsze jest cos za cos.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie, chwilę mnie nie było, a tu juz tyyyle napisane, że myślałam, że nie skończę czytać :-) Jak pójdę do szpitala, to mój mąż zajmie się dzieckiem i domem. Ja jestem po bardzo poważnej chorobie i co jakieś 3-5lat muszeiść na diagnostykę do szpitala na 5-7 dni. Wtedy mój M musi zająć się domem i dzieckiem sam i nigdy nie chce, żeby ktoś mu pomagał. Jak wracam, to w domku posprzątane na błysk i nie iwem, czy tak mają cały czas, czy sprząta dopiero przed moim powrotem ;-). A co do depilacji, to depilator raczej nie szkodzi na żylaki, z kolei wosk jest niewskazany na opuchnięte nogi z zylakami, ale nie wiem jak to jest w ciąży.Ja nogi robię sobie depilatorem, bikini maszynką (tam za bardzo boli), a paszki teraz trochę \"zapuszczam\" i pójdę na wosk do kosmetyczki. Nosiłam przez parę lat żele, co prawda krótkie, bo nie podobają mi się takie szpony, a teraz w ciąży zdjęłam i mam takie biedne swoje paznokcie, że przyzwyczaić się nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka-> ja również przeżywam swoje\" prosperity\". czuję się świetnie, od 3 tygodni nie mam mdłości, wszystko mogę jeść i tak prawdę mówiąc....gdyby nie ciążowe bluzeczki nikt by nie powiedział że jestem w ciąży. No ale pewnie wywali mi brzuszek już niedługo, jakby nie było leci mi już 5-ty miesiąc.Ja praktycznie nie zmieniłam swojego trybu życia, robię wszystko( no może oprócz dźwigania), a u Was jak dziewczynki? Ja przed ciążą używałam plastrów z woskiem, super sprawa, ale teraz stało się to bolesne i pozostaje mi ...maszynka:( Słoneczne pozdrowionka❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja juto mam komunie. w domu...wiec bedzie rodzinna imprezka,nie lubie takich imprez sa strasznie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja sie musze pochwalic :D W czw bylam u lekarza i wszystko ok :D Czarne wizje poszły daleko, daleko... Koncze 14 tc, a usg rozbawilo mnie na maxa. Moje dzidzi to prawdziwy luzaczek najpierw sie troszke krecilo, a na koncu lezalo sobie z raczkami pod glowa - jak na poczatek majowki przystalo :D:D:D A jak na nastepny dzien rano popatrzylam na meza, ktory jeszcze spal to myslalam, ze pekne. Wyladal dokladnie tak samo jak dzidzi na usg, z rekami pod glowa - nie wyprze sie :D (swoja droga jak mozna tak sie wyspac :D ) Aha no i znow bylo widac, tą trzecia nozke :) - nawet mocniej niz ostatnio, ale tak jak ostatnio lekarz powiedzial, ze to dalej 50/50. :) Najwazniejsze, ze jest zdrowioutkie i to mnie mega cieszy :) A majowke mam raczej domowa, z lozyskiem juz ok ufff , moge wychodzic z domku, ale spacerki mam sobie dawkowac, wiec nie swietujemy za bardzo. Mezus konczy remont mieszkanka i moze moze koncem maja juz w koncu bedziemy na swoim. Dziewczyny zycze Wam slonecznej majowki! papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie:-) Ja juz po spacerku.Wszystko byloby super,gdyby nie ta infekcja.Tak nie chcialabym przyjmowac, oprocz witamin, zadnych leków.Mysle,ze beda bezpieczne.Wiecie cos o nich? Plizzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
dagar ja miałam też infekce i miŁAM natamycyne tak wiec nie wiem co to za lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co przeczytałam: Lactovagina i provag -to pałeczki kwasu mlekowego. Leki przepisała mi moja gin. Wiem,ze te grzybki trzeba wyleczyc, bo nie leczona grzybica moze szkodzic dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcyzny :) Dagar- nie martw się napewno leki nie zaszkodzą a pomogą na ta infekcję, Lactovaginal jest bez recepty i calkowicie bezpieczny, bo to jak witaminki tylko dopochwowe, ja w nagłych wypadkach też się tymi kapsulkami ratowałam i po 2 dniach zawsze przechodziło. Byłam przed chwilą w sklepie i mnustwo brzuchatek spotkałam :) no i kupiłam sobie 2kg zielonych jabłek mniam! uwielbiam je ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata_xyz- dobrze że z łozyskiem u Ciebie ok no i z maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar ja w poprzedniej ciąży często miałam infekcje i brałam clotrimazol i wszystko było ok, więc jeżeli gin to Ci przepisał to uważam że lepiej to zażywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za odzew:-) Mam nadzieje,ze maluszkowi to nie zaszkodzi.Ja nawet przetrzymuje bol głowy,zeby nie łykac paracetamolu, chociaz moja gin. stwierdziła,ze tym meczeniem siebie, mecze tez dziecko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Co ja dzisiaj przeżyłam! Byłam z siostrą, szwagrem i jej córeczką (moją chrześniaczką) na przekłuwaniu uszu!!! Laska jak barbie, ale kompletnie się na niczym nie znała!!! Dwa razy małej się zablokował pistolet w uchu, popłakaliśmy się aż wszyscy, bo ona była uwięziona z tym pistoletem, a to renomowany salon kosmetyczny!!! I wreszcie mała wyszła cała zakrwawiona, tragedia!!! Powinnam ją chyba zaskarżyć, bo nie wiem już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
no to faktycznie masakra:( co za wiedzma ja jak sie na czym nie znam to tego nie robie biedne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że jednak używacie depilatora ,ja też wczoraj pogrzebałam w necie i w sumie jako tako zakazu nie ma, więc będę się dalej golic bo nie wyobrażam sobie po tylu latach wrócic do maszynki. Renatinka ja też dzisiaj do męża mówiłam że się boję bo czuję się jakbym nie była w ciąży, po 2 m-cach mdłości samopoczucie świetne, energii mnóstwo , już sie odzwyczaiłam od tak dobrego samopoczucia, a on mi powiedział że z dzidzią na pewno ok i mam się cieszyc a nie narzekac że sie dobrze czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×