Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

RENATINKA - ja sie nawet zapominam ze w ciazy jestem tak dobrze sie teraz czuje :)tylko dalej sucho w nosie mam,deszczu troszke brakuje co do porodu, chcialabym naturalnie urodzic i miec malenstwo zaraz przy sobie,bo po cesarce zabieraja dzidzie od mamy bo obolala nic nie zrobi przy niej,ale czas pokaze jak mi bedzie dane urodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania rewelacyjne kropelki na kolkę Sab Simplex Mojej córeczce bardzo pomogły i nie są nam już potrzebne. Zostały mi dwa opakowania.Data ważności 08/2011 dorcia692@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia444
czesc dziewczyny:-) jeżeli mogę dopisuję sie do forum, termin mam na 14.10. uzupełniam również dane w tabelce. to moja pierwsza ciąża i fajnie poczytać , że przechodzicie przez to samo ( od problemów z nosem po wicie gniazdka :-) ) NICK WIEK DATA PORODU PŁEĆ aniabuu23........27..............pazdziernika.........? ??........... kliforka...........30...............1pazdziernika....... .???............ Stelka27..........29...............1pazdziernika......To mek .......... Paula1988........21...............1pazdziernika........? ??......... MG 29.............30...............1października..chyba chłopak.... Beagle.............35...............2pazdziernika....... hłopak-99%.......... Alla23..............24...............3pazdziernika...... .???.......... czuła..............25...............3pazdziernika....... .???.......... bulba77............32..............3pazdziernika.wg przeczucia kobita limonka2+1.......24...............4pazdziernika........? ??.......... migotka200......29...............4pazdziernika........?? ?.......... tymczasem1972..37.............5pażdziernika.według przeczuciafacet perełka1983.....25...............6pazdziernika........?? ?......... Angela24..........27..............7pazdziernika......... ???............ olenkia-malenka......20...........8pazdziernika........? ???......... k.karla............25.............10pazdziernika........ .???........ mazia112.........32.............11pazdziernika.........? ??......... MartaDz........30............ 11października.........???.......... MERY27...........27.............12pazdziernika.........? ??.......... Grażka23.........24.............14pazdziernika.........? ??........ kasia444.........27..............14 pazdziernika...chłopak/ przeczucie Renatinka.........26............17pazdziernika.......... chłopak Asienka478.......21.............18pazdziernika.........? ??......... Betix.............23.............18pazdziernika..??????? ??/........ Dagar..............34............18pazdziernika......... .???.......... SURI.................30...........22pazdziernika........ ...???.......... Małgorzata..........39..........22 pażdziernika.............???.............. Rumianella.........27............23 pażdziernika.........???.............. Agatek-gagatek..24...........24pazdziernika..........??? ............ lubila................32............25października...... ..../??........ agatka1984.......25...........25pazdziernika..........?? ?............ Skorpionka81......27..........25pazdziernika..........?? ?.......... agata_xyz.........28...........26pazdziernik...........? ??.......... aadaa..............27............26 października........???............. kozaki_87..........21..........28/29pazdziernik.......?? ?......... Ognik80.............28..........30pazdziernika.......... ???........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam nowa mamuske :) Jak dobrze wiedziec, ze Wy tez sie tak dobrze czujecie :) Bo ja juz myslalam,ze cos nie tak sie dzieje, tylko tego nie zauwazylam. No z jesli chodzi o suchosc w nosie, to niestety tez mnie to meczy. Ale TYLKO TO!!! Chwilo trwaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Ale dzisiaj pustki ;-) Pewnie wypoczywacie:-) Trzeba korzystac z pogody. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawde pustki :) Ja spedzilam kolejny dzionek w domku nad jeziorem. Cudownie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, juz prawie weekend minal wiec moze juz ktoras jest. mam pytanie czy ktoras z was moze wie jak halas wpływa na maleństwo w brzuszku. poszlismy z mezem na pokaz wielkich ciezarowek i byly strasznie głosne, przestraszyłam się i wyszłam po niecałej godzinie i teraz się trochę martwię czy mogłam zaszkodzić maleństwu - jestem w 17 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasia! Ja wlasnie niedawno czytalam o tym jak halas wplywa na dziecko. Jesli kobieta w ciazy czesto przebywa w duzym halasie (dyskoteka na przyklad ;)), to dziecko moze byc lekliwe i bac sie wszelkich glosniejszych dzwiekow. Ale nie bylo nic napisane o tym, ze jesli jednorozowe przebywanie kobiety w halasie moze jakos zaszkodzic. Wiec nie martw sie. Twoje dzieciatko dopiero zaczyna slyszec i to glownie przez odbior wibracji, wiec na pewno nic sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze Renatinka ma racje.Na szczescie dzidzia jeszcze nie słyszy tak dobrze.Mozesz byc spokojna:-) A mowie wam,jaka ulge przyniosly mi te specyfiki Provag i lactovaginal.Juz tak nie piecze i nie swedzi.Wyczytalam nawet,ze kobiety w ciazy biorace probiotyki zabezpieczaja dziecko przed alergiami, np. na mleko.Zanim je zastosowałam,przekopałam cały internet;-) Lekarz mi je zalecil ,ale wiecie,jak jest ;-) Uzywacie moze w ciazy samoopalaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Renatinka za szybką odpowiedź i pocieszenie. Czasami myslę , że wpadam w paranoję bo o wszystko się bOJĘ :-) ostatnio trafiłam do Laryngologa bo mi okropne krosty wyskoczyły na języku a okazało się że to mocno podrażnione kubki smakowe prawdopodobnie przez "poranne mdłości" :-) Trochę wariuję , co jest do mnie w ogole nie podobne, ale lepiej dmuchac na zimne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Renatinka za szybką odpowiedź i pocieszenie. Czasami myslę , że wpadam w paranoję bo o wszystko się bOJĘ ostatnio trafiłam do Laryngologa bo mi okropne krosty wyskoczyły na języku a okazało się że to mocno podrażnione kubki smakowe prawdopodobnie przez \"poranne mdłości\" Trochę wariuję , co jest do mnie w ogole nie podobne, ale lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu,ja tak samo reaguje. Czasem boje sie gin.powiedziec, co mi dolega, bo wiem,ze zaraz bede musiala cos np.łykac. Dodam,ze na moj wstydliwy problem poleciła mi jeszcze Clotrimazolum,ale go nie wzielam, bo przeczytalam ulotke. Ktos moze powiedziec,ze to paranoja....ale trudno. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz się spowiadamy z paranoi to podczas infekcji gardła poszłam do dwóch różnych lekarzy zobaczyć czy mi przepiszą to samo i dopiero mając dwie opinie wzięłam leki ( no i oczywiście po przeczytaniu mnostwa artykułów w necie ) :-) na szczęście szybko minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba normalne, ze bardzo martwimy sie wszystkim, bo chcemy,zeby bylo jak najlepiej. Ja ostatnio mam schizy, ze za dobrze sie czuje. W czwartek mam wizyte i czekam na nia z wieeeelllkkkkaaa niecierpliwoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam wczoraj, wszystko w porzadku, maleństwo ma już 10,92 cm ( od główki do pośladkow :-) ) teraz czekam juz z niecierpliwością na następną wizytę :-) co do samoopalaczy to też się chętnie dowiem , jestem strasznie blada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry po weekendzie czy wam tez niechce sie pracowac bo mi strasznie zasypiam przy komputerze:) pozniej sie odezwe jak wstane hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam równiez po weekendzie. Spędziłam go nam morzem i sie troszke przypiekłam. Bylo jednak wspaniale (oczywiście nie opalałm brzuszka, i wogóle na siłę się nieopalałam, ale nadmorski wiatr robi swoje) Co do wizyt u kosmetyczki, o których wczesniej pisałyscie, to ja wszystko konsultowała z moim lekarzem - który na rwde jest dobrym specjalista i powiedział, że jak kobieta przed ciążą goliła nogi woskiem i depilatorem, to nie ma przeciwskazań, aby korzytsać z tych metod także w ciąży (chyba, że ktos ma mnóstwo popękanych naczynek, żylaki, lub bardzo spuchniete nogi) Sam ból (tego typu ból) nie wpłya na dziecko, no chyba, że ktoraś przeżywa prawdziwy gramat, kiedy korzysta z wosku lub depiltaora - a to juz kazdą z nas wie sama, jak reagowała na golenie przed ciażą. Ja byłam na wosku i prawie wcale nie bolala, ale goliłam tylko nogi do kolan. Pozdrawiam wszystkie mamy, dbajmy o siebie i dzidzie, ale nie dajmy się tez zwariować. A, i lekarz ochrzanił mnie, że wierzę we wszystko co jest w Intrnecie na temat ciąży, i jak mam jakies pytania, mam dzwonic do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pare dni mnie nie było, ale u nas wszystko ok pozatym, że macica tak mi się nisko usadowiła, że uwiera o pęcherz moczowy i niestety co chwilke musze o wc nawet na zakupy się nie nadaje bo bym musiała ze sobą zabrać ubikacje Lekarz stwierdził, że tak może być do końca ciąży raz lepiej raz gorzej w zależności od tego jak maluszek się ułoży i czy ucisk będzie mocniejszy czy słabszy Co do chałasu to jeżeli dobrze pamiętam z pierwszej ciąży dopiero po 28tc maluszek zaczyna słyszeć głosy dobiegające z zewnątrz bez obaw narazie możemy być spokojne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella dzieki za te wiadomosci. Nie wiem jak u Was, ale u mnie klaczki na nogach podczas ciazy zaczely szalec, maszynka idze w ruch praktycznie codziennie... Zeby na glowie mi tak chcialy buje rosnac :D Moj lekarz tez uwaza, ze internet czasami pomaga, ale tylko CZASAMI. I zebym za duzo nie czytala, bo nie zawsze tam zamieszczaja madrosci naukowe :D Ja sie chyba zdecyduje na wosk, bo po maszynce, to nozki takie gladziutkie nie są. Aha no i ktora wie jak to jest z tym samoopalaczem, albo chociaz balsamami brazujacymi... Miłego dzionka wszystkim papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ja uzywam balsamow brazujących od poczatku ciąży i nie mam zadnych przeparwien ani smug ale uzywałąm ich juz przed ciaza wiec sa wypróbowane no i musze sie pochwalic ze w koncu widać brzuszek :D:D tylko zdziwiło mnie ze jest jakos tak wysoko az pod zebrami a w poprzedniej ciazy miałam brzuch \"od dołu\" a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie brzuch jest dosyc smieszny :) Z przodu i od tylu zupelnie nie zmienila mi sie figura- dalej widac talie. Ale z boku... to juz inna sprawa hihih Z boki widac spory brzuszek, najwiekszy w okolicach pepka. A co do samoopalaczy, to slyszalam,ze mozna ich uzywac w ciazy, bo nie wnikaja do wnetrza, tylko dzialaja na naskorek, wiec nie szkodza dzidzi. Na razie nie uzywalam, ale moze sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz bym tak chciała, żeby ten brzych wreszcie było konkretnie widac. Niby go mam, bo nie mieszcze sie w swoje poprzednie ubrania (rozmiar 34), ale jakis taki mały. Wciecie w pasie jest dalej, tylko wyglada jakbym połknela mała kapustke lub sie objadła. Cóż, w sumie jeszcze kilka ladnych miesięcy przede mna, wiec pewnie zdąży jeszcze sporo urosnąc. Mnie balsamy opalajace wszystkie zawsze uczulały, ale moje kolezanki nawet w ciazy smarowały sie nimi i nie było problemów. A jak wasze cycuszki, moje drogie koleżanki. Bo mi one najbardziej urosły. Własnie zainwestowałam w nowy porządny stanik i przerazila sie rozmiarem. Zawsze nosiłam 70C, a teraz wbilam sie w 70E!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Na poczatku gratuluje wszystkim uwidocznionym brzusiom;-) Ja sie wlasnie zastanawiam nad samoopalaczem,bo tez ze mnie bledzioch;-)Bede za tydzien u lekarza, to sie dowiem.Picie soku z marchwi nie wchodzi w gre, bo za duzo tam wit.A. Co do moich cycusiow, rozmiar bez zmian. Jak mialam 75A tak nadal jest, no moze sa 75A1/2;-) Czytam fantastyczna ksiazke o ciazy \"Cieżarówka przez 9 miesiecy\" i tam autorka tej ksiazki pisze,ze jej piersi zaczeły wskazywac kierunek wschod -zachod :-D :-D Ide na specerek,by korzystac jeszcze ze sloneczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia4444
u mnie bruszek uwidocznil się juz w pierwszym trymestrze ( planowałam powiedzieć rodzinie i w pracy o ciąży po 12 tygodniu a przez brzuszek juz wszyscy wiedzieli :- ) ) od początku kwietnia musze nosic juz spodnie ciazowe bo w moje największe się już nie dopinałam - przez jakiś czas snawet nosiłam gumkę do włosów jako zapięcie ale nie było to zbyt wygodne :-) co do biustu to też urósł z 75 A NA 80C ( pod biustem powiększyłam bo brzuszek idzie do góry i jak siedze to w 75 było mi trochę duszno :- ) wcale nie jem więcej niż przed ciążą a jednak waga idzie mocno do przodu. może to dlatego , że przed ciążą byłam na pograniczy niedowagi i wagi w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie czy w ciązy jesteście trochę rozkojarzone albo roztargnione, mi się to ostatnio zdarza, na badania nie wzięłam karty ciązy, dziś w pracy na liście obecności wpisałam się za szefa :-) no i przed chwilą na forum zmieniłam nick wpisując jedną 4 za duzo , tylko się zdziwiłam czemu nie spytano mnie o hasło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roztargnienie i zamyslenie w ciazy to moja specjalnosc, wiec dokonale cie rozumiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez moja specjalnosc hehehe W polowie zdania zapominam, o czym mowilam. Ostatnio w lodowce znalazlam plyn do mycia naczyn, bo przez pomylke tam go wstawilam :) Smiesznie zakrecone jestesmy :) A biuscik zmienil rozmiar z 70-75C na 75D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) a ja mam biust 75B i teraz nie wiem nawet ile mam, bo boję się zmierzyć, ale C napewno...masakra! nie chce takich dużych piersi, źle się z nimi czuję...ech te uroki ciążowe :P wczoraj wieczorem zdecydownie czułam dzidziusia :) a czas szybciutko leci już 5 miesiąc ciązy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki po weekendzie! Musiałam nadrobić zaległości, strasznie się rozpisałyście ostatnio ;) Ja weekend spędziłam w Sopocie :) było super!!! Jak tam Wasze maleństwa w brzuszkach? Dają o sobie znać? Bo mój skarb ostatnio coraz częściej :) a jak byłam chora i miałam gorączkę to niezłe kopniaki dostawałam... słodkie uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj dzidzius daje sie we znaki a zaczelam 5 miesiac. Piersi urosły mi o 1 rozmiar i czasami bardzo bolą ale teraz jest dobrze. Brzych mam wysoko pod zebrami. Zapomnialam powiedziec ze moja przyjaciolka urodziła slicznego synka kruczo czarne wloski i sniada cera no mozna sie zakochac. Ale strasznie sie meczyla 14 godz rodziła masakra jak o tym pomysle, ona jest bardzo szczupla i ciezko bylo przejsc. Ale mowi ze to nie wazne ze tak cierpiała, widok swojego dziecka jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×