Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Witajcie juz po wizycie u gina, maluch wazy 2,2kg wiec spory a mam 32tc, ale co do plci to nie potwierdzil ze to chllopak, wiec teraz sama niewiem co bedzie, teraz powiedzial ze to raczej dziewczyna ale tez nie jest pewien. Wiec zostaje czekac do porodu zeby sie dowiedziec, dobrze ze ubranka w uniwersalnym kolorze kupywalam:) ooo wlasnie w biedronce jest promocja na proszek lovela 1,8kg za 15zl, ja dzis pobieglam po proszki i zostalo jedno opakowanie, sprzedawczyni mowila ze bardzo szybko sie sprzedaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek------>ja tak mam kochana ale mnie maleństwo kopię tak do bólu po żebrach zazwyczaj jak zle usiądę i nie wygonie Księżniczce ale jak szybko zareaguję i szybki masaż wykonam i pogadam z moją malutką to szybko zmienia pozycję:) A co do remontów to wam współczuję kochaniutkie😘my wczoraj to znaczy mój mąż się uparł i przemeblowanie zrobił i łóżko stoi w innym miejscu i łózeczko też i ogólnie było małe zamieszanie ale już jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem Piotruś ma jeszcze czas może łagodnie go zachęcaj do przekręcenia Alla i Nieznajoma ele wasze niunie już duże Agatek ja zaczęłam pić kawę zbożową z magnezem i dpukac chwilowo mam spokój z łydkami a było niewesoło moje remonty są okrutne i dzisiaj się dobrali do kuchni masakra, nie ma to jak remont całego domu w ciązy a ja mam doła ,chciałam sobie kupic jakąś sukienkę na wesele w następną niedzielę i nie znalazłam nic co by na słoniątku w miare dobrze wyglądało żeby zmieścił mi się brzuch musiałabym kupować chyba rozm 44 a u góry by wisiał fe....... szukałam w internecie i też kiszka chyba oszaleje to juz ostatni moment a ja nie mam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze kup sobie tunike i do tego jakas spodnice? Tunike jakas bys znalazla na pewno Agatek- mnie synek kopie bardzo slabo, nigdy nic nie bolalo Alla - no duzy maluch. Ja tez jestem w 32 tc, ciekawe ile bedzie wazyl w czwartek na wizycie Nie mam zadnych skurczy na szczescie, wspolczuje Wam. Ale za to mam problemy z oddychaniem i czasem mam kolatania serca. Tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z Kasia----->mi się tak wydaję że mam takie malutkie kołatanie serca,i ciężko mi się oddycha czasem,ale skurcze mam takie delikatne jeszcze póki co :) Czytałam sobie topik na marzec 2010 (ta moja znajoma tam się zapisała i głupoty-mądrości wypisuję)ale tam się obrażają i wyzywają nawet się blokują masakra...... :):):):):DLATEGO PRAGNĘ WSZYSTKIM WAM PODZIĘKOWAĆ ZA TO ŻE MAMY TAKIE SUPER FORUM I WSZYSTKIE NA WZAJEM SIĘ LUBIMY I SZANUJEMY:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez to doceniam ;-) Buziaki dla wszystkich Kurcze miejsca sobie w lozku znalezc nie moge - nie wiem jak przezyje te 2 miesiace!!! W kazdej pozycji mi niewygodnie - Jak siedze nie moge oddychac, jak leze tez i do tego jeszcze nie moge sie z boku na bok obrocic. A jak stoje to plecy bola i slabo mi sie robi. Zyc nie umierac!!! Dobrze mowia ze 3 trymestr jest ciezki. Juz sie boje co bedzie w 9 miesiacu Dobra, ponarzekalam, dobranoc ;-) (i tak predko nie zasne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumie Cię bez słów Kasiu też bym mogla tak narzekać i narzekać bez końca ale już nie mam komu mąż mnie nie może słuchać,teściowa i mam tylko mądrości dają że a nie mówiłam pier******* takie anie wspieranie jajo od kury mądrzejsze ahh szkoda słów normalnie Dobranoc Aniołki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://en.akinator.com/# Ale faza, mowie Wam! Ja juz sie uzaleznilam! Wymyslacie sobie jakas postac - obojetnie, Pies Pluto, Doda, Michael Jackson itp.. a ten gosciu zadaje pytania. Odpowiadacie tak, prawdopodobnie, nie wiem, nie itd. a on ona podstawie odpowiedzi zgaduje o kim myslicie! U mnie nawet Malgorzate Foremniak odgadnal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóbuje kochana bo jak mój mąż poszedł do pracy to zginął a ja obiadu 15 razy odgrzewać nie zamierzam teraz to już kolacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu nie mogę spać budzę około 3 i koniec nic nie pomaga . Piję zbożową i zajadam kanapki z wasy serka i wędliny. Z nudów próbowałam przymierzyć ciuchy te w których chodziłam przed ciążą .Masakra spodnie wpijam max do pośladków do zapięcia brakuje około 15 cm o wąskich długich spódnicach nie ma mowy ,tragedia kilka par spodni pięknie wyprasowanych na wieszaku i co dalej . Dużo przybrałam w udach kości miednicze też się rozszerzają i w nic nie wejdę .Jjeu w czym będziemy chodzić po urodzeniu .Szczerze mówiąc ciążowych ciuchów mam już dość są wielkie i takie jakieś bure . Ja tęż dziękuje za tych kilka miesięcy miłej atmosfery bez kłótni i wzajemnego udowadniania sobie racji. Widziałam wpisy na innych topicach strach się bać :). Myślę ,że tak wytrwamy do rozwiązania a później polecą na pocztę fotki naszych pociech piękne październikowe okazy zdrowia .:) Sama jestem z października i jak się trzymam hehheh. Pozdrawiam Czekam na ekipę remontową do drenażu domu wczoraj zwiali i udawali ,że mnie nie ma w domu a ja zaspałam .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a wasze dzieciaczki sa juz ulozone gloka w dół?? a wiecie moze kiedy mniej wiecej powinny byc juz ulozone głowka na dol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamarcelka
Witam Was pzdziernikowe mamusie. Mam do sprzedania gondole Mutsy koloru niebieskiego. Gondola jest zadbana, zero oznak zniszczenia, a w utrzymaniu jest super. Wystarczy ze kupicie sobie stelaz do mutsy i na jesienne spacerki mozna z dzidzia jezdzic w wygodnym wozeczku. Jesli ktorasby byla zainteresowana jej kupnem prosze o kontakt na mojego maila: mmarz24@konto.pl, przesle zdjecia gondoli i udziele wszelkich informacji. Serdecznie polecam. Pozdrawiam i zycze udanego rozwiazania. Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio gdzieś czytałam, że sporo dzieci przekręca sie główką w dół przed samym porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY :) ja w nocy znowu miałam schizę....obudziłam się o 3 rano poszlam tradycyjnie do wc, polozyłam się i nagle czuję że mala tak jakby drży, cale cialko tak jej skaczę, ja to bardzo dziwnie czułam jakby jakieś drgawki miala czy coś, budzę męża i w ryk, że mi się coś z dzieckiem dzieje, wstalam pochodzilam trochę, napiłam się i mala przestala się tak poruszać, gdy się połozyłam to raz tylko kopła i zasnęłysmy, dziewczyny nie wiem co to było....pulsował i drgał mi dziwnie brzuch, pierwszy raz tak mi się zdarzyło... Nieznajoma 👄 K_Z -rozumiem Cię doskonale Malgorzata, ja to nawet na nos sobie nie wcisnę tych ubran z przed ciąży :P Betix- moja mala dalej glówką do góry, konjiecznie chce wyjśc na świat nogami i póki co już powoli nastawiam się na cc, a konczę już 31 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Malgosiu, ja tez cos spac nie moge... Albo nie moge zasnac albo budze sie w srodku nocy. A ciuchach w ktorych chodzilam przed ciaza to moge pomarzyc! Angela - moj synek tez czasem tak sie trzesie, tylko ze tego nie widac na brzuchu, tylko czuc w srodku. Nie wiem co on robi wtedy, moze mu zimno ;-) ;-) Betix - moj maluch jest glowka w dol juz od 20 tc. Ale slyszalam ze czasem dzieci obracacja sie przed samym porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z-Kasia to mnie pocieszyłaś, dzięki :) moja pierszy raz tak się trzesła, zapytam tez gina o to, ciekawe co te dzieci wtedy robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Małgorzata - mnie też niestety znacznie przytyły uda i ten cellulit - feee Reszta jakby bez zmian (ma się rozumieć z wyjątkiem brzucha). To chyba wina hormonów, że akurat tam się odkłada a nie gdzie indziej. Niestety z ud najtrudniej jest zrzucić zbędne kg. Ech... Ale co tam - byle dziecko było zdrowe ;-) Wieczorami robię specjalne ćwiczenia, które podobno mają pomóc w obróceniu się dziecku główką w dół. Na razie chyba bez efektu - bo Piotruś kopie w te same miejsca w które kopał. Zaczęłam się również zastanawiać nad jakąś dobrą kliniką, gdzie mogę urodzić przez CC a gdzie nie pociachają mnie jak za przeproszeniem dojrzałego arbuza :-) Chyba zdecyduję się na Bielsko..... Pozdrawiam T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
angelo24------------------ moj dzidzius tez czasem w srodku tak sie czesie,jakby jakies drgawki miał. a swoja droga to naprawde ciekwe co wtedy mu sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u nas to w szpitalu jest tak glupio ze jak ktos rodzi np. drugi raz czy ktorys tam z koleji i dziecko jest ułozone posladkowo to nie wykonuja cc tylko normalnie kobieta rodzi i tylko jest nacinana! dlatego tak sie boje ze maly sie nie obruci i znowu bede nacinana i wogole! tragedia kobitki,mowie Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Betix---->moja mała już od dawna główką w dół posadziła się tylko mam nadzieję że nie sprowokuję ją do wyjścia szybszego:)no i broń się ze wszystkich stron przed nacinaniem:) Angela24---->no ciekawe nie wiem co jest ale moja mała jak ma czkawkę to czasem też tak drży mąż to się śmieję że boksuję maluch:)Nie denerwuj się na zapas Kochanie😘 Małgoś39----->no coś za coś ale jak bym mogła to wolała bym zamienić ten celluit na coś innego nawet trądzik:) Ja tez jakoś nie spokojnie dziś spałam właściwie to od jakiegoś czasu tak zle sypiam ale to chyba teraz naprawdę stres że coraz bliżej i trzeba kupić jeszcze tyle rzeczy i to nam spokoju nie daje:):)Damy radę😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jestem normalna! Hura! Bo tez mi ciężko w nocy, sapię, dyszę jak stara lokomotywa;) Nie mogę się ułożyć. Nie mogę zasnąć. Śpie godzinę, dwie i sie budzę i koczuję. Zaglądam do lodówki w nocy, rozmyślam o porodzie, o tym, co jeszcze kupić itd.... Co do trzęsącego się dziecka - to z pewnością czkawka. Miałam raz coś takiego, a moja koleżanka, to niemal co drugi dzień. Tez się bała, a okazało się, ze dzidzi łapczywie pije wody płodowe i dostaje czkawki. Jeśli chodzi o kieckę na wesele, ja tez miałam ten problem i oto co kupilam na allegro i się sprawdziło: http://www.allegro.pl/item672937982_sukienka_ciazowa_dla_mamy_marszczeniem_sukienki.html wybrałam czerwoną oraz http://www.allegro.pl/item677347198_c_c_plisowana_sukienka_w_stylu_retro_stojka.html te sukienki znalazłam pod hasłem plisowana (nie było w ciązowych, a ta pierwsza była w ciążowych. Na zdjęciu wyglądają średnio, ale pięknie wyglądają na brzuszku i na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Jak bylam ostatni raz u lekarza, to tez pytalam sie o wage, bo mam dosyc maly brzuch i balam sie, ze synuś jest za maly... Mowil, ze dopiero kolo 35 tc mozna dokladnie stwierdzic, ale to chyba na jego sprzecie. Im lepszy sprzet tym dokladniejszy pomiar. Mi wage liczyl z dlugosci kosci udowej, srednicy glowy i czegos tam jeszcze... wtedy wyszlo ok 1 kg, i byla to waga akurat odpowiednia. Podal mi wage +/-. Kolezanka chodzi do lekarza, ktory ma lepszy sprzet i od 5 m-c informuje ja o wadze. Waga zacyna byc wazna dopiero koncem 7 m-c i do konca ciazy, bo wczesniej dzidzia nie ma az takiej tkanki tluszczowej, na pewno dowiemy sie dokladnie przy nastepnych wizytach. ja przynajmneij na to licze :):):) Tymczasem --- pisalas o cc i o klinice w BB, pewnie chodzi Ci o Esculap - kurcze, nie jest tam chyba az tak fajnie, sporo znajomych tam rodzilo i raczej nie chcialyby tam wrocic z druga dzidzia... Poszperaj po forach, moze tylko one nie za fajnie wspominaja... Ja myslalam o esculapie, ale jakos teraz sie boje. Ale pewnie Piotrus jeszcze zrobi fikolka i wszystko pojdzie jak z platka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata - ja też nie moge spać wnocy, budzę się co pół godziny, dzisiaj odniosłam sukces i przespałam całe 3 godziny. Noc to dla mnie masakra!! Betix - ostatnio moja mała była ułóżona poprzecznie główkowo. Jak się odczuwa ruchy dzieciątka jak jest ułóżone główką w dół, różnią się jakoś? Nieznajoma - ja też uważam, że nasze forum jest bardzo fajne. Wspieramy się wzajemnie i wymieniamy doświadczeniami. Jesteście dobrymi doradcami i uwielbiam z Wami pisać!!!! A cellulit mam straszny, też mnie to niepokoi. Cóż po porodzie odczekam i wrócę do siłowni, sauny i masaży:) Mi lekarz za każdym razem podaje wagę, wpisuje nawet w kartę ciąży. Niestety nie dostaję zdjęć z usg, bo nie ma printera, szkoda:( Dzisiaj byłam znów na kontroli u diabetologa i znów spędziłam tam 3 godziny - to jakaś masakra jest. zapytałam Panią doktor, czy mogłabym przyjść na kolejną kontrolę za miesiąc, bo mam dobre wyniki cały czas, ale mi nie pozwoliła.Jestem wkurzona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synus jest ulozony glowka w dol i czuje jego ruchy tak raczej na wysokosci pepka - a ostatnio z prawej strony brzucha wyczulam wybrzuszenie i brzuch jest tam twardszy - chyba tam jest dupka ;-) Dziewczyny co myslicie o cesarce? Kolezanka miala i mowi ze nie jest tak zle i ze nie chcialaby rodzic naturalnie. Ponoc wystarczy jakiegos fajnego okuliste znalezc, ktory wystawilby zaswiadczenie.... Do doswiadczonych mam - czy w szpitalu przewija sie i kapie dziecko samemu? Nie wiem czy brac jakies kosmetyki? Pieluchy na pewno wezme, ale mydelko i inne rzeczy do kapieli tez? Czy np gaziki do przemywania pepka i spirytus dadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja byłam dzis u lekarza dzidzia waży 1800 jest ok i zgadza mi sie z terminem porodu w sumie przytyłam 13 kg-31tc . noce to ja mam tez nieprzespane nie moge sobie miejsca znaleść ale juz niedługo dziewczyny :) a wieczorami to czuje sie jak słonica bo rano jakoś nie mam takich kłopotów ze wstawaniem angela ja też mam czasem takie trzęsawki dzidzia ma napewno czkawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K Z Kasia Kochana ja sądzę, że jeśli jest możliwość, to lepiej rodzić naturalnie. Ja bym nie chciała cesarki, no chyba że będzie taka konieczność. Ja też się boję porodu, ale jakoś damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k_z kasia- ja chce rodzić naturalnie przynajmniej bede wiedziała jak to jest he he he;) a co do kąpania to raczej oni kąpią tak u nas jest w WADOWICACH. ja chyba bedę rodzić w nowym sączu bo mój gin jest tam ordynatorem jak dojade oczywiście bo to jednak 3 godziny trzeba jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brzusie:-) Ja tez mam bezsenne noce, lapie sie na tym,ze przez np. 2 godziny moge sie gapic w sufit. Czy czasem nie zmieniamy sie w wampirzyce? :-D Siku wstaje ze 3 razy:-D Poza tym dysze jak parowóz, kołacze mi sie serce, mam podwyzszony puls, pocę się i mam smieszny kaczy chód;-):-P Ale sie zareklamowałam:-D Angela-------> moja mała wczoraj po raz pierwszy tak sie zatrzesła,moze to byla czkawka albo szarpie pepowine;-)W koncu dziecko sie nudzi.Ciemno, ciasno i nudno;-) Lalune------>celulit to mam dramatyczny:-P Przestalam juz ogladac teledyski z babkami z jedrnymi udami,zeby sie nie dolowac:-P Malgorzatka------> po co sie dołujesz przymierzaniem ciuchów;-) Moje wygladaja tak, jakby były po mlodszej siostrze:-P Mam do was pytanko:-) Kupujecie łozeczka( albo juz kupilyscie) 120 na 60 czy to wieksze 140 na 70? Mam dylemat:-) Dzisiaj bylam na dzidziusiowych zakupach w "Mama i ja" i kupilam kilka slicznostek, z becikiem wlacznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×