Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

mewka - trzymam kciuki :) kasia - to mnie pocieszylas,czyli to normalne :) rumianella - ja jak rano ide do wc to jakby po goracym weglu,tak kustykam, w drodze powrotnej z wc juz lepeij , co to sie z czlowieka robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ DZIEWCZYNY :) K-Z kasia- współczuję tego kościoła tak blisko, tez tak mialam zanim się nie przeprowadziliśmy, a teraz spokój uff :D SURI- drętwienie to u mnie chleb powszedni, mam dalej zdrętwiałe palce u lewej ręki no i w nocy druga ręka tez drętwieje, ale dużo pomaga branie magnezu. Brzusiowa- nie wiem nawet o jakiej karcie mowisz, pierwsze slyszę Mewka- ja bym na twoim miejscu wzięła wkładki laktacyjne, bo roznie może być, powodzenia na usg Lubila- a w ktorym tygodniu jesteś? moja mala w 28tc wazyła 1200 ;) jeszcze wda miechy i koniec ciązy :D :D narzekalyscie dziewczyny, na kopy w żebra? a mnie mała wklada nózki w pachwiny, dziwne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! ja też używam Mustelli i jak na razie odpukać żadnych rozstępów na brzuchu nie mam :) kupiłam to podwójne opakowanie bo się o wiele bardziej opłaca brzusiowa ja jeszcze żadnej karty ruchów nie dostałam a jestem w 32 tc więc ciekawe dlaczego, w poniedziałek mam wizytę może coś dostanę ;) nie wiem jak Wy ale ja dzisiaj chyba się uduszę jest taki ukop i duchota u mnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! U mnie dzis fajna pogoda na razie. Pol nocy padalo :) Ja w nocy nie moglam spac przez kota :), wiec sie rozbudzilam, a jak ja sie rozbudzilam, to i moj synek tez. Jakie wariactwa wyprawial. Moj kopie mnie w zebra chyba nozka, dzisiaj poczulam chyba kolano albo stopke na wysokosci talii jak lezalam na boku -chyba sobie prostowal w kolanku hehe, a w pachwiny to chyba mi wklada raczki - mniej boli,ale uczucie kosmiczne :) Jesli chodzi o kosmetyki, to ja caly czas uzywam Pefecta Mama i na razie nic nie mam... Oby tak zostalo... Czy te wasze kremy moga byc uzywane podczas karmienia, czy tez trzeba myc brodawki przed kazdym karmieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) Odpowiedzi na pytanie nie otrzymalam, trudno.... U mnie tez duchota, a jutro ma byc goręcej... mewka---->trzymam kciuki, chociaz wiem,ze na pewno bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Renatinka:-) Ja karty ruchów tez nie dostalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, chce się pochwalić, ze właśnie dostałam wózek od rodziców. Najnowszy BOLDER SD 2009 super się prowadzi, ma wiele funkcji, dobre amory i zawieszenie, dostałam do niego torbę, ceratę na deszcze, oczywiście w komplecie spacerówka i rodzice dokupili fotelik samochodowy. Ale frajda tym jeździć!!!!!! poniżej link ze zdjęciem tego wózka - ja mam ten czarno czerwnoy w kropki na samym początku, ale rodzice kupowali go w sklepie w naszym mieście i sprowadzali prosto od producenta. Acha i ja mam stelaż chromowany srebrny, a nie czarny. http://www.90n.pl/sklep/product/p/1350/implast,bolder,sd.html no to mam już początek wyprawki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella------>suuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeer:-) Ja tez sie nad nim zastanawiam:-) Powiedz,czy spacerówka ma pozycje lezącą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny w końcu i u mnie chwila oddechu od upałow. Jutro idę na USG jestem ciekawa jak maszyna mojego gina wyliczy termin porodu - czy też mi przyspieszy o 3 tyg no i ile te moje "duże" maleństwo będzie ważyć :-) na pogotowiu wyszło 15oo g a to był 28 tydzień powoli trace siły a mamy jeszcze bardzo duzo do zrobienia w kwietniu mielismy odebrac mieszkanie ale jak to zwykle bywa wszystko sie przesunelo w czasie i odebralismy je na poczatku lipca - totalnie niewykonczone i teraz walczymy aby wszystko zdazyc zrobic - wybrac-zamowic itp mam juz dosć - łazienka , kuchnia, sanitariaty, podłogi wybrane teraz drzwi , listwy , oświetlenie i kolory scian ( dzieki renatinka za podpowiedzi :-) ) bardzo meczy do tego zaczelismy szkole rodzenia 2 dni temu - wczoraj 2 h w duchocie ale dostalismy butelke i smoczek :-) byl przedstawiciel duzej hurtowni akpol i odpowiadal na pytania o produkty- jezeli chodzi o wózki to najlepiej się sprzedają XLANDER XA jezeli chodzi o wozki ze skrętnymi przednimi kołami a w klasycznych BARTATINA - ale na nią trzeba długo czekać- przynajmniej u nich :-) z kosmetyków położna polecała NIVEA i Hipp , SUDOCREM tylko na mocne odparzenia a na codzień LINOMAG Żeby szybko odpadł kikut pępka to spirytus 96% a nie waciki LEKO (CZYLI TROCHE RZECZY ZLE KUPIŁAM ALE I TAK SIĘ PRZYDADZA :-) ) do prania LOVELA albo YELP Co do rozstępów to ja też używam MUSTELI niestety bardzo droga ale jak na razie działa- a ja mam dość dużą skłonność do roztępów mam ich sporo po okresie dojrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee....
brzusiowa czuła-sprawdzalam i malo co sie dowiedzialam bo zapomnialam kiedy mialam ostatni okres heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to Ci powiem, że jesteś świetna, to dnia porodu Ci też nie obliczyli??? To jest najważniejsza data w ciąży :D:D:D:D:D A poza tym ja mam ją nawet w kartę ciąży wpisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja też będę używała linomag :) I sudokrem też na poważniejsze sprawy, siostra mi tak poleciła :) A co do tej karty to ja ją dostałam i się liczy ruchy płodu od godziny 9-tej rano i kiedy się poczuje 10 ruch maluszka zaznacza się godzinę :) Ja monitoruje już tydzień :) Chociaż moje serduszko to przy śniadaniu (mój głodomorek hehe) 10 razy mnie kopnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa a który dokładnie linomag?bo widziałam przynajmniej 2 rodzaje ich kremow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiecie jak sie cieszę - na usg piersi nic nie wykryli:-):-) kamień z serca normalnie:-) dzieki za trzymanie kciuków:*. Ja też nie dostałam karty ruchów a leci już u mnie 30tydzień, wózek zamówiłam Jumper X Tako -bratowa nim jeżdzi i jest zadowolona, w przyszłym tygodniu zamawiamy łóżeczko i szafkę na ubranka dla dzidzi. Niedługo spotkam się z koleżanką która jest położną a 2 miesiące temu urodziła dziecko ,więc wypytam ją na maxa o wszystko związane z dzidzią. Idę zrobic sobie kanapki z pasztetem, którym chodził za mną od tygodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa ja też nie przepadam za pasztetem ale w ciąży wyjątkowo mi smakuje:-) takie na wagę kupowany- pasztet dziadunia się zwie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błecg
;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja tez mam ostatnio ochote na pasztet. Podobno nie powinno sie go jesc za czesto w ciazy, bo jest przeciez z watroby, no ale coz.. :) Nie jem go przeciez codziennie :) Lazienka pomalowana tralalal Kasia---> wspolczuje Ci tego wielkiego remontu. My mamy niby tylko malowanie, ale ja i tak mam juz dosyc. Wyobrazam sobie, co Ty musisz czuc. Brzusiowa--> a jak remont u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dzisiaj skończy kafelki kłaść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W łazience :) Ale kiedy my skończymy łazienkę ????????????? Hehe jeszcze trochę roboty, w przyszłym tygodniu kuchnia!!! Jakoś idzie, ale za wolnooooooooooooo :( :( :( :( :( Ten kurz jest wszędzie brrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochaniutkie:) Nie było mnie tutaj 2 dni łłłłeeee płakać mi się chcę:( Wczoraj zdrętwiała mi prawa noga i ręka ale tak że aż napuchły,żyły miałam na widoku i całe sine ciało więc mąż od razu w auto i na sygnale do szpitala.W szpitalu powiedzieli że jakiś wewnętrzny obrzęk na mięśniach i extra ale to extra muszę na nas uważać bo może dojść do jakiegoś paraliżu czy coś ale nie mam pojęcia skąd to się wzięło:(:(:(I po porodzie mam iść do jakiegoś lekarza który się tym zajmuję.Tak się przestraszyłam że łłłłęęęęę bo lekarz powiedział że są takie przypadki gdzie kobiety po porodzie mają jedną stronę ciała sparaliżowaną i wogólę........masakra.Ale moja mała Księżniczka dzielna była i ułożona do wyjścia od dawna lekarz powiedział że waga i wzrost w porządku mała strasznie ruchliwa kopię cały czas(ale jak mama mi mówiła że będę mieć takie samo jak ja byłam to nie wierzyłam:))i wszystko teraz dobrze ale napłakałam się wczoraj że łłłłłęęęę Buziole Aniołki :)uważajcie na siebie:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella - wóz wypas :D suuper mewka - dobrze ze ok z usg :) renatinka - ja tam dziabnelam pasztet jak mialam wielka ochote,kromeczka chyba nie zaszkodzi :p nieznajoma - mi dlonie dretwieja po przebudzeniu,pisalam o tym dzis,podobno trzeba magnez na to brac, jejkuuuuu mam nadzieje ze juz Ci lepiej?stopy tez mnie rano bola jak ide do wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma- oj to współczuję kochana, ale napewno bedzie dobrze, tylko uważaj na siebie i oszczędzaj ile się da. Ach z tymi drętwieniami to nawet nie mówcie, bo ja już dobrze ponad miesiąc się męczę i nadal się martwię, że na drugą rękę mi przejdzie i będę mieć obie zdrętwiałe :O ale tak jak wspomnialam regularne branie magnezu dużo pomaga, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, dopiero teraz mam chwilkę żeby coś skrobnąć już widzę że jest link do mustelli i ja kupuję w podobnej cenie Mewka to super że z piersiami wszystko ok jeden stres mniej Nieznajoma dobrze że już lepiej uważajcie na siebie Angela to 28 tydzień i 1100 i powiedział gin że ok Rumianella super wózeczek Kasia napisz co jutro u gina A ja z remontami nadal, ale dzisiaj jest już zarys pokoju niuni i jesteśmy z mężem zchwyceni bo wyszedł cudny i pierwsza ekipa która nam się trafiła fajna ,już dzisiaj mąż kazał mi zamawiać pościel do łóżeczka bo się tak napalił jak zobaczył to Angeli łóżeczko ale go przystopowałam bo mówię mu że na razie pełno kurzu jest ale tak naprawdę ja też już bym chciała urządzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówię wam tak się przestraszyłam nie bałam się o siebie tylko o dzidzię ja tam pal licho ale moja kruszynka taka niewinna i ten niby paraliż???Tym bardziej że miałam całą prawą stronę ciała sztywną i pierwsza myśl-Cesarka--Ale już ok mam pic i jeść wszystko co z magnezem,jestem spkojniejsza ale wiecie zawsze coś oby spokojnie do końca:)Mi tez już brzuszek opada na dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma-a ,może Ty masz nerwicę?U mnie było w październiku ubiegłego roku podobnie .Zaczęły mi drętwieć palce u nóg później ręce .W końcu w nocy budziłam się bez tchu dusiło mnie i miałam zdrętwiałe ręce i nogi .Potworne uczucie.Bierz dużo magnezu najlepiej ten magnez 500 MG możesz spokojnie brać nawet 3 razy dziennie . Takie rzeczy dzieją się pod wpływem stresu nie jestem experten ,ale leczyłam się na nerwicę .Lekarz od razu rozpoznał po objawach ja bym w życiu nie pomyślała ,że to na tle nerwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam spac o 2 i juz sie wyspalam ;-) Snilo mi sie ze mialam cesarke, nic nie bolalo ;-) ehhh A musze sie pochwalic ze kupilismy lozeczko - cos takiego http://www.allegro.pl/item701284783_lozeczko_agata_4_kolory_super_cena_od_ss.html w kolorze sosna. Zwykle, bez szuflady. Nie rozkladalam jeszcze, musze poczekac do wrzesnia :-( Nastawilam sie na inne ale akurat bylo niedostepne. Ale te bylo ladniejsze i tansze (139 zl). Do tego materac - jednak zwykly piankowy, tylko ze gruby (12 cm). Nie chcialam tego kokosa jednak. Pomacalam, jakis dziwny dla mnie. Pojezdzilam sobie w sklepie tez moim Jumperem ;-) Tak dla utwierdzenia sie w przekonaniu do niego. No i jednak nie zmieniam, moze byc ;-) Zamowie od producenta pod koniec sierpnia. Renatinka - na tych moich kremach bylo napisane ze rowniez dla mam karmiacych, ale pewnie i tak lepiej zmyc przed karmieniem. Rumianella - ten Twoj Bolder tez mi sie podoba, ale jednak 500 zl drozszy od mojego, wiec zostaje przy moim ;-) KAsia - duza ta Twoja dzidzia wyszla na pogotowiu. Moja w 29 miala 1300. Daj znac jak tam po wizycie! Zycze Ci duzo sily w wykonczeniu mieszkania - wspolczuje, ja bym padla. I dzieki za informacje ze szkoly rodzenia, na pewno sie przydadza! A linomag - maść, nie krem - bialo - zielona tubka chyba Mewka - kamien z serca! A gdzie zamawiasz Jumpera i kiedy go bedziesz miala? Daj znac, ja tez go chce! Nieznajoma - nie slyszalam o takich przypadkach... nie martw sie, u Was bedzie OK, uwazaj na siebie! Lubila - fajnego masz meza, u nas jest odwrotnie - to on mnie hamuje ;-) A tesciowa dzisiaj jak jej powiedzialam ze kupilismy lozeczko to zapytala - "A czemu tak wczesnie???" Kurna, wkurza mnie takie cos. Moja mama sie ucieszyla z kolei, juz chciala je rozkladac ;-) No ale moge pomarzyc, maz nie pozwoli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×