Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

suri z chłopami to zazwyczaj tak ze oni bardzo zmeczeni sa i zazwyczaj brak im czasu, ale jak kolega zadzwoni to od razu energia im wraca, ja mam taki sposob na mojego ze mu mowie ze jak mi nie pomoze bo nie chce/ nie ma czasu itd to dzwonie po mojego tate ktory zawsze chetny do pomocy no i wtedy meska duma sie odzywa i sie bierze do roboty:D mewka mnie tez dzisiaj w nocy jajnik bolał i to dosc mocno pozniej przeszło ale czemu tak bolał to nie mam pojecia dagar ja czuje takie pulsowanie i to wlasnie jest czkawka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek - wczoraj moj tata juz futryny drewnaine nam malowal w domu,widocznie za mala ma ta dume moj M :( moze jak mnie z wiertara zobaczy to sie odezwie dopiero w nim camisia - witaj :) dagar - super ze ok u gina :) zazdroszcze ze juz ubranka pierzesz :) dzieki za opinie o poduszce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki perełka i agatek:-) To jest takie smieszne, trwa nieraz kilka minut;-) Wczoraj podczas badania lekarka powiedziala,ze mala ma głowke na dole:-) Łykacie na skurcze asparganian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI-----------> mojego chlopa tez nie ma cały dzien w domu, wszystko w domu robie ja lub pomaga mi moj brat. W weekend go pogonie.......albo zarzadam, by przyszła tesciowa, skoro jej synek nie moze byc chlopem w domu.....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar ja od początku ciąży łykam aspargin i magne B6 2-3 razy dziennie. Brzuch miałam twardy od początku ciązy i na to generalnie te leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar ja narazie nic nie łykam w srode mam wizyte to sie moze to zmieni, narazie kupilam sobie magnez w tabletkach do picia i pilam przez jakis czas, a za godzine pojade po moje wyniki to lukne czy czasem mi sie nie pogorszyły suri bo wiesz faceci to dopiero lamentuja jak sie cos stanie bo oni nie potrafia myslec"do przodu" (czasem to w ogole mozg wylaczaja;) ) ja ostatnio wlazłam na komode i zmienialam firanki a mam prawie 3 metry wysoko w domu i jak mnie moj M zobaczył to krzyknał:po cos ty tam wlazła? a ja mu mowie spokojnie ze zmienic firanki bo przeciez mamy nie poprosze bo 60-latka nie bedzie skakac po meblach, a kto to za mnie zrobi? ehh ci faceci, zobaczycie jaka panike beda miec w oczach jak beda was wiezc na porodowke:D bezcenne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ,że jestem nieśmiałą osobą , ta wojowniczość to tylko w ciązy mnie dopadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za wsparcie :) poryczalam sie i troche mi juz lepiej,ale mojego M tez musze pogonic,obiad mu podam i do roboty zagonie a co,czasem to amm wrazenie ze mysli ze jak do pracy chodzi to juz wystarczy a ja w domu to moze brzuchem do gory leze ja narazie witamin dodatkowych nie biore oprocz prenatal classic,czasem rozpuszcze wapno bo na suchosc nosa mi pomaga,ale magnez to chyba tez dzis lykne ,hihi jeszcze troche i jak w Dniu Swira bede lykac te specyfiki na wzmocnienie ;) pisalyscie o czkawce,moja dzidzia codziennie wieczorem ma ostatnio czkawke i tak czka conajmniej 10 min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:-) witam również nowe koleżanki :-) dzieki za ciepłe słowa na temat naszej historii wasze też mi się podobają - wszystkie łapią za serce brzusiowa - cieszę się że mąż w końcu dojrzał do decyzji o dziecku mewka - no no no aż sie ciebie boje :-) ale ja tez to zauwazylam u siebie, zwlaszcza jesli chodzi o brzuszek i rady z ktorymi sie nie zgadzam a propos obraczki to ja jej nie nosze od poczatku ciazy bo tydzień przed zapłodnieniem wybiłam palca serdecznego i opuchlizna do tej pory do konca nie zeszła :-( rumianella - jedz normalnie. od słodyczy do tej pory nie przytyłas wiec jak nie jesz ich w zawrotnych ilosciach to sobie nie odmawiaj, od słodkiego wody płodowe robia sie slodsze i maleństwo wtedy chetniej je łyka czym ćwiczy swoj organizm, a wagi ci tylko pozazdroscic ja mam juz 16,5 kg wiecej i lekarz powiedzial ze widocznie moj organizm tak ma i koniec .przed ciaza mialam lekka niedowage. dzidzia rosnie zdrowo i to jest najwazniejsze i nie wazne ze ze przytylam najwiecej z calego forum :-) albo ze po porodzie ludzie mnie pewnie beda pytac na kiedy mam termin :-) Renatinka - fajnie ze jestes, nie przejmuj sie płaczem , swoją drogą musiało to zabawnie wygladać podczas zajęć :-) ja za to zaczynam sie na zajeciach smiac nie wiem czy to z nerwow , polozna juz na mnie krzywo patrzy. ja mam zaraz jakies dziwne skojarzenia np. jak powiedziala ze w wiekszosci szpitali u nas w miescie nie robia zabiegow przedporodowych - golenie; lewatywa , dlatego jak zaczną sie skurcze to mąż ma ogolic krocze - i ja sobie wyobrazilam ze moj z nerwow sobie ogoli i juz nie moglam ze smiechu wytrzymac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kochaniutkie:) Ale się cieszę że wszystkie do nas wróciły i Renatika i Mewka 😘 SURI---->Współczuję kochana :( nie kombinuj może sama nigdy nie wiesz co się stanie,bo wiesz jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy,uważaj na was:) Mewka123----->wiesz że tez tak mam czasem zwłaszcza jak chcę się gwałtownie podnieść czy obrucić,Super że jesteś:)Mewka trzeba było zabrać jej beret i zobaczyć jak szybko biega:):):) Dagar---->świetnie że wszystko u was dobrze,a to pulsowanko na na bank czkawka ja sobie przynajmniej tak tłumacze lubię to uczucie ale jak leże to czasem mam dość:)Ale nie biorę nic na skurczę. Perełka1983----->witaj kochana dawno cię nie czytałam i sam fakt że wyświetla się twój nick to u mnie banan na buzi:):):) Agatek----->racja zawsze brak czasu,chęci itd.ale kumpel w potrzebie nawet gdyby się paliło to leci ahhhhh:) A co do skurczy jak mnie wczoraj złapał w dole brzucha,poczułam to tylko raz ale tak intensywny że od razu z pozycji siedzącej na leżącą i bolała jak cholera:p Tak popatrzałam na męża i widziałam w oczach że on to porodu boi się jak cholerka ja też:)I tak obiecuję sobie że postaram uwinąć się z tym jak najszybciej ale zobaczymy:) 😘😘😘dla wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to dzisiaj chyba wali juz... nieznajoma -przeczytalam Twoj opisik w stopce i tak sie wzruszylam ze zas becze ;)co za dzien a mialam wlasnie na zakupy isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrocilam wlasnie ze spacerku i biore sie za ciuszki:-) Dziewczyny,odcinacie te metki przy karczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie odebrałam wyniki i na moje oko ( a raczej normy podane w nawiasach:P ) wszystko ok wczoraj wygotowałam pieluchy po synku bo troche zżołkły i wrzuciłam jeszcze na 90 stopni do pralki i sa bielusienkie, jednak babcine sposoby sa niezawodne ja obraczki tez nie nosze ale to juz od dawna bo mi jej szkoda maczac w tych wszystkich proszkach płynach itp i tez zauwazyłam ze wiekszosc ludzi patrzy sie na brzuch a potem na reke, pewnie babcie sie modla za mnie jak zobacza taka z wielkim brzuchem i czterolatkiem u boku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{S.U.R.I.} ja mam dokładnie to samo :( Miesiąc trwa ten remont łazienki na śmiesznie małym metrażu :( :( :( I np mam we workach wszystkie kosmetyki i mogłabym pozabijać ;-) jak mam czegoś szukać, także wiesz.... Zawsze mężowi wszystko szukałam, a wczoraj to mnie tak dobiło w ciągu całego dnia, że poutykałam w te worki tylko co się da, a michu jak wrócił z pracy i chciał się wykąpać, to widziałam jak go szlag trafia :D gdy miał się pochylić i czegoś poszukać, a już w ogóle przy goleniu :) Z tych nerwów to się pozacinał... Fakt, że najpierw próbował zrzucić wszystko na mnie, bo najlepiej to moja wina, że tu taki burdel :D ale jak zobaczył mój wzrok, to chyba zrozumiał :D:D:D:D Nie mam już na to siły ehhhh Rozumiem Cię kochana i tulę :D 🌼 :D A teraz na moment uciekam, bo muszę zajrzeć do kuchni i czapnąć pierogi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddelegowałam starego do pracy wiec jestem:):) Napisała tak bo stał mi za plecami i wiem że czytał ale twardo ani słowa o Starym:):):)Tylko -ale co że jesteś-to mu mówię że jestem dostępna:)nie skumał:):)Wariat:):):)Lubie się z niego czasem ponabijać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek - fajnie ze wyniki masz ok :) brzusiowa - ja remont lazienki przerabialam rok temu,koszmar,tez miesiac to trwalo, mielismy takiego "fachowca" ktory zjawial sie na 2-3 godzinki czasem a potem znikal pod byle pretekstami,nie wspomne juz ze wzial wiecej niz wczesniej mowil,ale z tym to mamy nauczke zeby wycene przed remontem dokladna zrobic zawsze.my mamy 50m mieszkanie a ciagnie sie jakbysmy w palacu mieszkali do dzis wlasnie czekam az M przykreci w lazience i ubikacji progi podlogowe,moze sie w koncu doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Agatek-gagatek} mi też te babcie oglądają palec :D:D:D Mi nikt nie chce uwierzyć, że mam 25 lat i jestem mężatką, kumple męża to go chwalą, że taką młodą nastkę laskę dorwał, ale mógł się zabezpieczyć :D:D:D:D {Dagar} ja mam prawie same spadkowe ciuszki i widzę, że siostry nie obcinały, ja też nie będę, chyba że w trakcie użytkowania zauważę coś na tej małej słodkiej szyjce :) {nieznajoma4303} świetne masz plany skarbie 👄 ---I tak obiecuję sobie że postaram uwinąć się z tym jak najszybciej ale zobaczymy--- Nie ma to jak uwinąć się NAJSZYBCIEJ z porodem :D:D:D {kasia444} dobrze, że się nie przejmujesz też wagą, ja niby teraz też jakoś szybko tyję, ale mi nikt nic nie powiedział, ja bym chyba zaraz dała w dziub :D:D:D {mewka123} ostra babka z Ciebie :D Ja mam kołderkę 100x135 na dłużej starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspólczuję wam wszystkim z tymi remontami:)Siedzimy na necie z ciepłą herbatka i dłubie słonecznik:)Przed ciążą wcinałam cały czas potem mnie mdliło po słoneczniku a teraz tez mogę wcinać bez opamiętania:)Plećcie jakiś fajny filmik na wieczór,co tam ostatnio oglądałyście:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taka nudziara jestem :-P :-P :-P Żartuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moja mamunia mi napisała eska, rozmawiać nie może, cały czas jej się spać chce, ale rano była po wycinku i kurde wycięli w kilku miejscach :( Jak michu wróci z pracy, pojedziemy ją zobaczyć do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam " stare" i nowe koleżanki! Sorki,że mało się udzielam, ale coś ostatnio mnie wzięło na zakupy dla maluszka, tak jakbym już miała rodzić, a tu jeszcze 6 tygodni:D No i mam prawie wszystko, oprócz pościeli do łóżeczka, ale to zostawię na pażdziernik, bo i tak na początku pościel niepotrzebna. kupilam dziś fotelik samochodowy Dumbo, bo wózek będę miała używany, no i bez takich cudeniek, powiedzcie czy wy macie już fotelki? Mewka ja też mam takie przeszywające bóle na dole brzucha, raz z lewej a raz z prawej strony,jak bolało z prawej to bałam się ze wyrostek, nie pomyślałam o jajniku, ale jak z lewej to już nie wiedziałam o czym myśleć- bolało i już. A wczoraj to chyba moja myszka się przewróciła główka na dół( mam taką nadzieję), bo strasznie kopała, aż bolało , pod żebrami, a wcześniej kopała po pęcherzu, a dzisiaj spokój. Dziewczyny zazdroszczę Wam tych remontów, bo jak już zaczęłyście to i szybciej skończycie, a ja miesiąc temu zamówiłam 4 drzwi wewnętrzne, no i dość ze ich nie ma, to jeszcze mój nie będzie miał czasu w sierpniu, aby je wstawić.no i sie smieję,że jak będę na porodówce to będzie je wstawiał:) masakra Brzusiowa, lepiej zrobić remoncik teraz niż przy dzidzi:) Dagar myslałam o tym samym, ale dostałam trochę spadkowych ciuchów z metkami, więc obciełam tylko przy koszulkach i body, bo będą zakładane na ciałko Byłam przedwczoraj u okulistki, zbadała mi oczy i powiedziała, ze mogę rodzić naturalnie, więc jak się mała przekręci główką na dół to rodzimy, no chyba,że się uprze, to wtedy lipa:( Pozdrawiam wszystkie brzuszki❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Mi tez sie chyba synus ostatnio odwrocil, bo kopal mnie tak niemilosiernie, ze az M sie zdziwil co sie tam dzieje, a moje dzidzi nalezy raczej do ruchliwych i wiemy jakie balety tam odstawia :) A no i kolejny (chyba) dowod na odwrocenie to czkawka wyczowalna baaardzo nisko ;) Mialam okropne poczucie winy, bo bylam spragniona i zjadlam chyba calego arbuza i jakies 5 min od ostatniego kesa jak sie zaczelo Emilkowi czkac to masakra. Meczylo go 25 min, ale czkanie bylo chyba co 20 sek. Czesto ma czkawki, ale takiej wielkiej nie mial nigdy. Tak go pozniej przepraszalam, ze przeze mnie mial takie wstrzasy :) Oki napisalam co wiedzialam, a teraz musze nadgonic topik, bo sie natworzylo nowych stron, ze hoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila wiesz to o tym wozku to tylko gdzies na forum czytalam. Lepiej sprawdzic. U nas w miescie widze duzo wozkow Coneco, mnie osobiscie podoba sie coneco toledo. Ale na stronce producenta pisza ze wazy on az 19 kg! No i wydaje mi sie ze ma mala gondolke Perelka - ja nic swojego nowego nie piore ;-) No chyba ze zmienie jeszcze zdanie ;-) Rumianella - ja chyba nie robie 4d. Zapytam lekarza czy trzeba. Renatinka - ale masz fajnie ;-) SURI - u mnie tez przewracanie z boku na bok to caly proces - najpierw poducha, potem ja po kawalku... Jesli chodzi o zmiany na twarzy to ponoc nic sie nie zmienilam. ALe ja jak patrze na siebie to widze ze zrobilam sie pyzata no i te podkrazone z niewyspania oczy... SURI wiem co czujesz, mne tez szlag trafia jak musze sie prosic o cos po kilka razy. A Ty lepiej nic przy suficie nie majstruj, jeszcze spadniesz. Tez jestem niewyspana, nie moge zasnac, albo sie budze w srodku nocy... ALbo pies chce na dwor... ehhh trzeba sie przyzwyczajac Mewka jak tam Jumperek? Jaki kolor wzielas? Posciel chyba lepiej ta wieksza... A z tymi jajnikiem to moze byc tak jak piszesz - pewnie mala sobie na nim lezy. Podusie sobie zrobila ;-) Moj synus kladzie sobie nozki pod zebrami i nie moge oddychac. Ale mnie rozbroilas ta moherową! I dobrze jej tak! Dagar - dobrze ze wszystko jest jak nalezy ;-) Ja tez czuje czasem takie pulsowanie, i to tam gdzie jest glowka. Mysle ze to czkawka Maz jakos nigdy nie wpadl na to zeby jej posluchac. Ale co sie bede narzucac ;-) ;-) Jesli chodzi o metki to ich nie odcinam, zeby mi sie rozmary nie pomylily ;-) ;-) Agatek - dobry sposob ;-) Dobrze ze wyniki OK Kasia - lewatywe tez sama mam robic?!!! ;-) Nieznajoma - tez chcialabym sie szynko uwinac ;-) No ciekawe Brzusiowa daj pieroga - jakie masz? ruskie?? Pozdrow mame! Beagle - ja mam uzywany fotelik Roemer U mnie tez wszystko wskazuje na to ze bede rodzic naturalnie. Juz sama nie wiem co by bylo lepsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko nie szynko ;-) Glodnemu chleb na mysli... ide sobie kanapke z szyneczka zrobic ;-) Agata myslisz ze ta czkawka to od arbuza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, na razie uporałam sie z praniem ciuszków w rozmiarze 56:-) Kurcze,jak smiesznie wygladaja w łazience;-) Nie odcinalam metek, zobaczymy pozniej;-) Dzisiaj po poludniu pelen luz, balkonik i dzidziusiowa prasa;-)Nie ukrywam,ze przydaloby sie zimne piwko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×