Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

{MartaDz} 🌼 Jakoś mnie tam nie było :-P Ale już jestem :) No to Ci współczuję kochana, zawsze coś, kurde wiem co kobieta myśli przy krwawieniach, sama to przeszłam :( Mam nadzieję, że wszystko w porządku :) A ten wózek??? Szkoda gadać :( Ludzie nie mają sumienia, żeby wysyłać taki szmelc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po obiedzie,męża odprawiłam do pracy i siedzimy same z moją pipką :):)Cappucino,ciastka i żelki pod nosem i tak siedzimy na necie i się nudzimy:):)A co u was Brzucholki:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po drzemce:) nie pamietam kiedy tak szybko zasnelam!mmmmm....bosko...... wlasnie zajadam sie cukierkami bo mi sie chcce loda ale do sklepu musialabym jechac samochodem a on jest tak rozgrzany w te upaly ze mi sie odechciewa:( moze zrobie sobie nalesnika??????? a Tobie tez wspolczuje z cukrzyca ale przeciez najwazniejsze ze Malutka jest zdrowa i dobrze wazy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! a ile Wasze Maluszki waza? ja jak bylam w 31 tygodniu to moj Dzidzius wazyl 1740 gram i 42 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma4303 dlaczego robisz mi smaka??????? ;P chyba odgryze tynk ze scian! ja sie musze trzymac bo moja waga za szybko idzie do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam zaraz tynk:):)A czemu martwisz się wagą????Pewnie już piałaś ale ja taka niedorobiona jestem w ciąży będziesz mieć synka czy laleczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa - super M wymislil, do mnie moj M wlasnie tak mowi bo moje imie to bez tego m na poczatku :D trzymam kciuki za wynik mamy pultasna :) witaj :) fajnie ze dolaczylas!jestes w tym samym wieku co ja, we wrzesniu skoncze 31 ;) nieznajoma - podziwiam z tym gotowaniem,ja w sprzataniu to sie uwijam ale od garow to mnie jakos odrzuca,jesc lubie ale nie chce mi sie robic :p perelka - fajnie ze juz do szkoly chodzisz,my za 2 tyg dopiero zaczynamy dagar - jak u gina?? marta dz - to jeszcze najgorszy wynik nie jest ale tzreba kontrolowac,ja sobie dzis zmierzylam i mialam naczczo 88 ale troche slodkiego wczoraj pojadlam nam koles z allegro tez kiedys kasy nie chcial zwrocic za zepsuta rzecz ktora nam wyslal,cyrk na kolkach byl normalnie!! co myslicie o tych poduszkach do spania i karmienia??????????ja sie lamie czy nie kupic,bo coraz gorzej mi sie spi a i do karmienia by sie przydalo potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz stary w pracy a mi żarówka pier****** w łazience,nawet się nie zabieram za to bo będą większe szkody niż ta żarówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma4303 -------> ja bede miala ,,siusiaka,, potwierdzone chyba 5 razy to powinien byc nie? a! jeszcze jedno!z ta zarowka! jak masz wchodzic na krzeslo i zakrecac zarowke to lepiej nie rob tego! a poza tym -od czego sa faceci?!;) wiesz moze jak ten upal zejdzie to pojade po jakies ciastka bo zaraz oszalaje.:( wiem wiem zrzedze ale gdzie mam zdzedzic jak nie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo juz przytylam przeszlo 15 kg a do konca ciazy niecale 2 miesiace! a rozmiary w sklepach ograniczone chyba ze bede chodzila w namiocie!! hahhaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam kochaniutka wagą nie ma co się przejmować ważne żeby maleństwo było zdrowe:):)a żarówkę zostawię w spokoju na szczęście mam lampkę przy lusterku więc nie ma tragedii:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Wam ale mi sie wiecznie chce spac... i wlasnie sie odmelduje bede wieczorem bo zaczyna byc w tym pokoju za bardzo upalnie:( ide paaaaaaaa! acha! i jak zrobic nasze forum- MOIM TEMATEM-JAK TO USTAWIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pultasna nie zaluj sobie;-) Nieznajoma - daj sobie spokoj z ta zarowka teraz, poczekaj na meza! SURI - ja mam poduszke dp spania i karmienia - taki dlugi waz. http://www.allegro.pl/item711511505_poduszka_do_karmienia_i_spania_190cm_producent.html Fajnie mi sie z nia spi, a i do karmienia bedzie OK. Tylko niestety jest za "chuda" bo jak sie ja zlozy na pol, zeby takie gniazdo zrobic dla dziecka, to sie rozjezdza - no ale fakt ze pisali ze ona tylko do karmienia i spania jest. Ja bym raczej polecila taka: http://www.allegro.pl/item712109010_0036_poduszka_do_spania_karmienia_i_zabawy.html Zaluje ze jej nie wzielam, bo do tego jest z poszewka. A moja juz cala opluta przeze mnie ;-) No i musze cala wyprac Ale mnie plecy bola! Chyba zaraz zwariuje. Narobilam sie dzisiaj jak glupia - niby nic takiego,ale caly dzien na nogach. Jedzenie dla psa, spacery z psem, zakupy, obiad, posprzatac po psie... Az mi sie brzuch caly twardy zrobil, musze wyluzowac. Dostalam juz swojego rozka - fajny jest, tylko to usztywnienie kokosowe takie twarde... no ale to chyba tak ma byc! Dla ciekawych wklejam jeszcze raz linka http://www.allegro.pl/item704476046_rozek_becik_spiworek_haftowany_z_kokosem_nieb.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz spis tematow na forum Ciąża, poród itd... to przy każdym z nich jest plusik. Kliknij na plusik przy naszym Październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plutaska ja dodałam stronę do Ulubionych i za każdym razem po kliknięciu zakładek automatycznie się wyświetla forum tylko trzeba kliknąć na odpowiednia stronę np.183:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ostatnio mam dużo pracy, oby do końca sierpnia, a od wrześni idę na zwolnienie jakiś czas temu byłam u lekarza, i przytyłam 9 kg, ale synek jest duży, normalnie miałam termin porodu 1 października, z przesunięciem do 10 października, a teraz wg. wagi wychodzi 19 września, a główka jest jeszcze większa... Główka duża genetycznie po tatusiu... jak ja urodzę ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA- DZIEKI ZA OPINIE:) ja dzisw sklepie taka ogladalam ale miala w srodku takie kulki jakby perelki i sie wstrzymalam z kupnem bo nie wiem czy mi to szelescic nie bedzieprzy uchu i czy rano nie wstane z uczuciem jakbym na grochu spala ;) tyle dobrze ze miala poszewke zdejmowana musze na cos sie zdecydowac bo jakas niedospana wstaje codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri ja spie w sytemie 3 jasków: jeden pod głowa, drugi pod brzuch a trzeci miedzy kolanami i tylko przy zmienie spania jednego boku na drugi je przekładam i tak jakos mi sie udaje pospac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia i nieznajoma4303 ----------> dzieki! juz dodalam nasze forum do moich tematow:) wlasnie czytalam sobie o snie dziecka i karmieniu piersia.... MAM DYLEMAT---POMOZCIE!!!!! kurcze tego to ja sie boje bo chyba nie mam za WIELKICH BRODAWEK!!! TO JAK DZIECKO BEDZIE UMIALO TO CHWYCIC? moja gin. powiedziala ze mam sie nie martwic bo jest jeszcze czas....ale one sie nieznacznie powiekszyly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PULTASKA!!! MG, nic się nie martw, będzie dobrze. A ja wróciłam dziś od gina i się podłamalam. Przed wizytą zawsze położna mierzy ciśnienie, tętno dzidzi i mnie waży i bjechała mnie ze za dużo przytyłam. Od ostatniej wizyty - 5 tygodni temu przytyłam 2,2 kg, a od początku ciąży 7 kg. NIE PRZYTYŁY MI ANI NOGI, ANI RĘCE, TYLKO BRZUCH I CYCKI, jak ktoś patrzy na mnie od tyłu to nie ie, ze jestem w ciąży, a tu takiezryp dostałam, ze się spasłam i ze mam nie jesc wogóle słodyczy, nie jesc owoców bo są kaloryczne, tylko pić wodę, itd masakra, a ja myślałam, ze jestem szczupła... PRZY 164 WZROSTU WAŻĘ TERAZ 57 KG. POTEM LEKARZ TEZ DODAŁ, ZE ZA DUŻO PRZYTYŁAM I ZE SAMA WIEM NAJLEPIEJ CZYM SIE OBŻERAM I MAM TO OGRANICZYĆ. NO I DÓŁ... teraz mam stresa, jak przyjde za trzy tygodnie do kontroli. czy ja powinnam sie według nich odchudzać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUMIANELLA !!!!!!!!!! posluchaj!!!!!!!!! jestem oburzona!!!!!!!!!! to jakiego Ty masz lekarza. KOchana zmien go najszybciej jak mozesz. Ja uwazam ze nic nie utylas a nawet jakbys przytyla 5 kg lub 10 to jest sprawa jak najbardziej indywidualna! a jesli jeszcze ktos na kobiete ciezarna krzyczy to jest glupim niedouczonym oslem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic sie nie przejmuj! a owoce jesc musisz bo maja witaminy:) szybko poszukaj lekarza bo odchudzac sie w ciazy nie mozesz! dla mnie jestes szczupla kobieta! nie martw sie tylko -PAMIETAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki pultaska za słowa pocieszenia i szybką reakcję;) dzis z tych nerwów nie zjadłam obiadu tylo piję wodę... moja córka tez sie wkurzyła na położną, bo jak mierzyła małej tętno, to moja mała skopywała z brzucha słuchawkę, tak kilka razy az się położna dziwiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella----->kochana przy następnej wizycie ty zjeb tego lekarza-lekarkę i zapytaj czy normalne jest że 7 kilo od początku ciąży to otyłość i czy denerwowanie ciężarnej w tak zaawansowanym stanie jest u nich normalne,a najlepiej idz z mężem nie zrobi to po swojemu niech służba zdrowia się poczuję zgrabnie potraktowana przez ciężarną:):):)Nie przejmuj się kochana:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella- jestem w szoku, to ja jak idę do mojej ginki tak średnio co 3 tygodnie to mam ciągle dwa kilogramy do przodu i jeszcze nigdy tego nie skomentowala a do 20kg to dojdę na bank, ale to mój problem, ja już nie jem slodyczy a i tak tyje i trudno, muszę się z tym pogodzić i dam rade zrzucić to po porodzie :P pozdrawiam i nie przejmuj się tylko jedz to na co masz ochotę, bo wierz mi kochana 7kg to pikyuś :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtorze sie: MAM DYLEMAT---POMOZCIE!!!!! boje sie ze nie bede mogla karmic piersia bo chyba nie mam za WIELKICH BRODAWEK!!! TO JAK DZIECKO BEDZIE UMIALO TO CHWYCIC? moja gin. powiedziala ze mam sie nie martwic bo jest jeszcze czas....ale one sie nieznacznie powiekszyly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×