Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Hey!!! Ja ktg jeszcze nie miałam :) A co do spakowanej torby do szpitala, to nie mam nic, ciuszków też jeszcze nie prałam, czekam aż wstawią okna, bo wiadomo kurz jeszcze będzie i wtedy się za wszystko biorę :D:D:D:D:D Na przełomie sierpień/wrzesień chcę mieć łóżeczko wstawione i ciuszki poukładane :) Zobaczymy jak to wyjędzie.... Brzuch mam wiecznie twardy :( Wczoraj zle się czułam, dziś od rana też, nie wiem już co o tym myśleć, momentami robi mi się słabo :( Jadę dziś do mamy, to tam sobie odpoczniemy i razem będziemy leżeć i leniuchować :-P Co jeszcze napisać hm.......... Pogoda dzisiaj fajna :-P Uciekam pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) Powiem Wam, że jestem zadowolona po wizycie w szpitalu, porozmawialiśmy z bardzo miła położną, oprowadziła nas po oddziale, widzialam nawet śliczną dziewczynkę, która co tylko się urodziła i jej szczęśliwych rodziców! super! odrazu mniej się boję i szpital już nie taki straszny, mogłabym tam w sumie dziś zostac i urodzić hehe :D dla porównania chcę jeszcze zwiedzić porodówkę bliżej domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się nacieszyłam mężem,jak każda sobota musi naj****** się z funflami i moim bratem i ja siedzę każdy weekend sama przed tv i gotuję zajebane rosołki na kaca,a tak się cieszę jak jest weekend bo se myślę super posiedzimy razem,obejrzy jakiś film,będzie fajnie.Jasne za każdym razem rozczarowanie,aż wyć mi się chcę bo ja się staram żeby było jak należy a on tylko marzy żeby się napie***** Boże mam już dość,czasem mam takie głupie myśli że nawet wstyd pisać i jeszcze ma czelność mi powiedzieć że ja dużo wymagam.No na prawdę za dużo,chcę tylko żeby moje dziecko miało innego ojca i lepsze dzieciństwo nie tak jak ja wiecznie bojąca się ojca alkoholika i czy jak rano wstanę to mama będzie czy ucieknie.Kó*** niczego go życie nie nauczyło może jak straci to co ma zacznie doceniać co stracił..........😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się nacieszyłam mężem,jak każda sobota musi naj****** się z funflami i moim bratem i ja siedzę każdy weekend sama przed tv i gotuję zajebane rosołki na kaca,a tak się cieszę jak jest weekend bo se myślę super posiedzimy razem,obejrzy jakiś film,będzie fajnie.Jasne za każdym razem rozczarowanie,aż wyć mi się chcę bo ja się staram żeby było jak należy a on tylko marzy żeby się napie***** Boże mam już dość,czasem mam takie głupie myśli że nawet wstyd pisać i jeszcze ma czelność mi powiedzieć że ja dużo wymagam.No na prawdę za dużo,chcę tylko żeby moje dziecko miało innego ojca i lepsze dzieciństwo nie tak jak ja wiecznie bojąca się ojca alkoholika i czy jak rano wstanę to mama będzie czy ucieknie.Kó*** niczego go życie nie nauczyło może jak straci to co ma zacznie doceniać co stracił..........😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to jak zwykle ja w srodku nocy :( Normalka... Oj wspolczuje Ci Nieznajoma... Moj tez lubi spotkac sie z kumplami i dac w palnik ;-) Ale to nie sa czeste sytuacje. Kiedys sie tym denerwowalam, ale teraz wiem ze on tego potrzebuje. A jak mnie kocha jak wroci taki wciety! Hehe :-) Tak wiec dopoki wiem gdzie jest i z kim i wraca o przyzwoitej porze (tak ok 3-4) to jest OK. No i oby nie za czesto. Ja jeszcze nie mialam KTG, a jestem w 33tc. Nie wiem sama jak to jest liczone, ale chyba tygodnie zaczete - u mnie tydzien ciazy jest od razu tygodniem roku (jakos tak wyszlo) Wystarczy ze spojrze na kalendarz i juz wiem. Angela - ja juz chyba tez czuje sie gotowa! Mojej porodowki nie zwiedzalam bo nie mozna, ale slyszalam wiele dobrych opinii no i lezalam tam na ginekologii Wlasnie dzisiaj pogadalam sobie z kolezanka ktora rodzila 2 razy wybranym przeze mnie szpitalu. Raz miala cesarke a raz rodzila naturalnie. Mowi ze o wiele lepiej jest rodzic naturalnie. Poza tym chwalila bardzo moj szpital. Tak wiec boje sie coraz mniej, im blizej do porodu tym jestem odwazniejsza ;-) Monia tez sie zastanawialam nad tym pasem. Musze poczytac jakies opinie. Tez jeszcze nie mam rozlozonego lozeczka. Na poczatku wrzesnia rozkladam, mam to gdzies ;-) Brzusiowa ja mysle ze przydaloby ci sie rzeczywiscie odpoczac. Ten remont, stres... dlatego brzuszek twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu witaj siostro bezsenność Ja kupiłam pas poporodowy w aptece Pas pani Teresy czy coś takiego koszt około 38 zł kupiłam roz M. Przyda się na pewno . Uciekam przyłożyć coś na powiekę komar mnie ugryzł i spuchła okropnie ledwo widzę na oko . Miłej nocy albo ranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co do pasu poporodowego to moim zdaniem przy pierwszej ciazy by mi sie kompletnie nie przydał bo jak tylko synek wyskoczył ze mnie to brzuszek mialam plasciutki jak deseczkę ;) ani jednej fałdki i tym razem mam maly brzuch wiec pewno znowu ani jedna fałdka mi nie zostanie. a moj dawidus chyba sie obrucil glowka w dol bo dzis rano czulam ze cos miedzy zebra mi wchodzi( to byly chyba nozki) uffff.......a balam sie ze sie nie odwroci w piatek ide do gin. wiec wszystkiego sie dowiem dokladniej a we wtorek wybieram sie do dentysty brrrrrrr nie lubie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wlasnie ogladałam już te pasy, zastanawiam się tylko jaki mam rozmiar wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) Jak zwykle niewyspana, wczoraj zasnelam o 4 a dzisiaj o 9 pobudka :( Bo kto by sie przejmowal tym ze zasnelam nad ranem ;-) ehhhh Rozmiar pasa zalezy od obwodu w pasie, ale chyba PO porodzie? Tak wiec mysle ze jak teraz mam 94 to po porodzie wejde chyba w rozmiar S (80 - 90 cm) Opinie sa podzielone - jedne babki go zachwalaja, a inne pisza ze rozleniwia miesnie. Ja chyba poczekam z nim do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Ja tez ostatnio wpadam w jakies mega doły:-( Czasem mam juz tego wszystkiego dosc:-( Jeszcze 8 tygodni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U mnie też megadół.A zaczęło się fajnie, plany wyjazdu na zakupy ,a dojechałam tylko 5 km od domu i zrobiło mi się słabo w samochodzie, m musiał mnie odwieżć do domu i leże, chyba dziś dla mnie za gorąco:(:(:( A taką miałam ochotę na wyjazd, ale to są uroki naszego stanu, tym bardziej teraz.I w nocy też nie mogę spać, budzę się kilka razy i długo nie śpię, a tu jeszcze 6 tygodni. Ale sobie pomarudziłam, mam nadzieję że u Was lepsza niedziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz, koncówka najgorsza... przynajmniej dla mnie. Humor mi sie troche poprawil, ale rano myslalam ze bede gryzc z niewyspania. Na razie siedzie w domu, mialam isc do kosciola, ale boje sie bo tez cos mi slabo a za oknem upal. Moze pozniej gdzies nad jeziorko wyskoczymy posiedziec w cieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchatki :) Normalnie dopiero wstałam :) męża rano wysłałam na służbę i tak mnie ścięło. Ja też w nocy jakoś spać nie mogę, a to nie wygodnie a to za gorąco. Później chodzę taka rozdrażniona, a mąż nie wie o co chodzi hehe Wczoraj też mnie dołek złapał, bo nie mogłam się w spodnie zmieścić i bluzki już za małe. A teraz na kilka tygodni nie opłaca mi się ubrań kupować. No i chodziłam cały dzień ze łzami w oczach i ględziłam, że gruba jestem, że nie atrakcyjna. Ale dzisiaj już lepiej na duchu. nieznajoma -> współczuje ci takiego męża, ale trzeba mieć nadzieję, że po narodzinach dzidzi się zmieni, bo już wtedy będzie dumnym ojcem, a to zobowiązuje :) A na twoim miejscu to bym mu nie gotowała rosołków tylko wysłała do sklepu, żeby sobie kupił taki gotowy, bo ruch to przecież zdrowie i na kaca też dobry ;) Brzusiowa -> nie ma co się tak napinać z tym remontem, bo szkoda twojego i dzidzi zdrowia. Wiem, że ciężko jest wytrzymać podczas remontu, ale nie takie rzeczy człowiek znosi. Ty kochaniutka powinnaś mieś już urlop od ciężkich prac w szczególności kiedy brzusio twardnieje. Ja już też przestałam się napinać przy pracach, robię tylko to co konieczne a o resztę męczę starego :) Co do porodówki to ja nie odwiedzałam, bo jak byłam na oddziale ginekologicznym przez tydzień to non stop przechodziłam obok porodówki :) a lekarze ci sami :) tak więc nie martwię się, że trafie w złe ręce. betix-> no to miałaś super z tym brzuszkiem, ja niestety mam spory i martwię się, że może mi zostać. A mięśnie i tak będę ćwiczyła chodzi tylko, żeby mi nie zwisał brzusio :) A na te upały musimy uważać, bo są niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ BRZUSIE:) jestem szczęśliwa bo dzis cała noc przespałam zgaga mnie nie piekła :) Wczoraj byłam na Kalwari pochodziłam po dróżkach i tak mnie zmogło spanie że sie tylko na siusui budziłam. Miałam wczoraj taki sen że moja kruszynka tak sie wierciła ze mi dziure w brzuchu zrobiła obudziłam sie z płaczem masakra . Neznajoma- ja bym mu dała rosołek niech se sam zrobi;) he he Ja tez sie zastanawiam nad tym pasem zobaczymy ja nie mam takiego dużego brzucha tylko mi wszystko w boki poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale dzis tu jakis spokoj. i ja wpadłam na chwile zobaczyc co nowego. ale zaraz zmykam bo synus wybiera sie kąpnąc do basenu i musze isc go pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki w senną niedzielę! ale u mnie ukrop! aż nic się nie chce robić... wczoraj byłam najpierw na griliku a później oglądałam koncert Madonny z balkonu :P brzuch mam już taki wielki, że mój brat cioteczny, którego dawno nie widziałam stwierdził, że chyba urodzę grubo przed czasem ;) nieznajoma->współczuję, na szczęście mój mąż nie przepada za alkoholem... Małgorzata39->widzę, że masz takie szczęście do komarów jak ja, prawie nie ma lata żeby mnie któryś w powiekę nie urąbał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM GRUBASKI ;-) Właśnie wróciłam od mamy, ale się naleniuchowałam :-P A jakie mamunia zrobiła pyszne jedzonko..... Mmmmmm Nawet kilka słoików bigosu przywiozłam do domu hehe :) Najgorsze jest to, że całą noc goniłyśmy komary :( O północy dwa, o 3 nad ranem kolejne.... I tak stwierdziłyśmy o tej 3-ciej, że posiedzimy sobie w kuchni, mama sobie zrobiła kawę :-) Potem poszłam się jeszcze położyć i gdy było już jasno, to komary przestały ciąć, ale te natrętne muchyyyyyyyyyyy Także nie pospałam, ale czuję się wypoczęta :D:D:D najważniejsze!!! {nieznajoma4303} 🌼 nie wcina na kacu chińszczyznę :-P Mój mąż dziś też wygląda wczorajszy, jakiś taki nieświeży :D Ale jest ok, w końcu wiedziałam, że tak będzie :) {K_Z_Kasia} 🌼 a widzisz, szkoda, że w nocy nie odpaliłam tam kompa jak goniłam te komary, byśmy pogadały :) {monia_monia } 🌼 ja też coraz gorzej się czuję jak zaglądam do szafy i widzę moje ciuchy w rozmiarze dla szkieleta a ja potrzebuję jak na słonia :D:D:D Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa rzeczywiscie szkoda! Ja sie tluklam jakos do 4, w koncu zasnelam Fajnie ze wypoczelas u mamy A ja dzisiaj ledwo zyje, upal mnie dobija... Bylismy nad jeziorem, ale ja nie dawalam rady - za goraco, niewygodnie na kocu itp itd Monia - podajmy sobie rece, ja tez juz nie mam w czym chodzic i tak jak Ty chodze i marudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie dzis weny do pisania brak, kolezanka własnie rodzi a ja przezywam jakbym to ja rodziła naskrobie cos jutro milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, ja miałam przez weekend gości - teściowie, kochana kobieta zrobiła mi ogórki w słoiki, mówi że ona lubi to robić, a ja spokojnie siedziałam z boku, przywiozła mi swojskie kurczaki i mięsko pieczone i swój chleb.... jak miło Lalune - mi lekarz powiedział że mam przyjść na początku września to mi zrobi wymaz na obecność paciorkowca, bo gdybym go miała to będzie czas żeby wyleczyć, a termin z miesiączki mam na 1 października, więc myślę że nie masz co się martwić ubranka dla Bąbla mam już poprane, została mi pościel, ręczniki, rożki i pieluchy, ale to jak rozstawimy łóżeczko czyli planowo na początku września, Życzę miłego wieczorku, idę odpoczywać po gościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj u nas tez ukrop , mialam isc z mezem na zakupy ale po niecalej godzinie poprosilam zeby mnie odwiozl do domu bo mi bylo slabo,(także beagle wiem co czujesz) niestety tak jest coraz czesciej i to mnie doluje. remont nowego mieszkania trwa a ja na nic nie mam sily a nie chce wszystkiego zostawić mezowi . nieznajoma- za nic w świecie nie rob mu rosołków na kaca ! on nie zważa na twoje prosby w tej sprawie to ty tez nie miej miekkiego serca kz kasia, Malgorzata 39 = ja tez nie spie po nocach ale sie cały czas łudze ze zasne wiec nie odpalam komputera ale skoro wy nie spicie moze zbiore sily na wstanie :-) monia monia- mi teściowa musiala juz powiekszyc moje ubrania ciazowe! maż mnie nazywa grubaska (w zartach ale i tak boli) a do tego wyszedl mi dzis pierwszy rozstęp obok blizny po wyrostku :-( postanowilam sobie ze do konca przyszlego tygodnia pomagam przy wyborach na budowie , jezdze po sklepach, w sobote jedziemy na wesele ( ta mysl mnie przeraza ) a w niedziele sami mamy 1 rocznice ślubu- wyprawiamy grilla dla calej rodziny - pomysl wczesniejszy i wszyscy juz pozapraszani a dzis to bym najchetniej chyba poszla sobie do malej knajpki z mężem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - fajny pomysl z tym grillem, my mamy rocznice dopiero w listopadzie, tez trzeba bedzie cos wymyslic (juz dzidzia bedzie) Migotka - ale masz super tesciowa! Perelka - super brzusio, ja nie pomyslalam zeby tez sobie taka pamiatke zrobic, nie mam za duzo zdjec w ciazy :( Jestem wykoczona, mam nadzieje ze dzisiaj zasne normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie mogę spać. Właśnie się obudziłam:( Ja mam dzisiaj 7 rocznicę ślubu. My każdą rocznicę obchodzimy tylko w dwójkę - tym razem w trójkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalune wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. wlasnie sie poddalam i wstalam- ile mozna lezec i czekac na sen? moje maleństwo lezy lekko na skos i mam klopoty ze spaniem na boku bo jak tylko dotkne ktorąś ze stron łożka to on tam zaczyna kopać :-) dzisiaj juz chyba bedzie chłodniej niz wczoraj moze uda mi sie coś załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) u mnie od rana gorąco... :O już jestem mokra i w dodatku gorące cappucino piję :P Ja tez musze się zabrać za pranie pościeli, ubranek, pieluch...a trochę matrwie się, czy np. rożek się nie zniszczy w pralce i jaką ustawiacie temperaturę??? Jeszcze się dowiedzialam że do szpitala muszę wyrobić książeczkę ubezpieczeniową podbitą u pracodawcy, bo sama karta NFZ już nie wystarczy...ech co się dzieje na tym śląsku, cofamy się zamaiast isć naprzód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upal ... w nosie mam pustynie,nastawilam pranie,zaraz umyje okno i troche posprzatam,mecza mnie juz te prace domowe,ale chce jak najszybciej skonczyc i miec z glowy lalune - wszystkiego najlepszego :) kasia - a masz ta poduszke rogala do spania??mi baaardzo pomaga w spaniu,oczywiscie czasem sie budze w nocy ale juz nie tkwie dlugo z otwartymi oczami,szybko znow zasypiam angela - ja bede w 40 stopniach prala,chyba wystarczy i nie powinno sie zniszczyc ktory szpital zwiedzilas i gdzie chcesz rodzic ? :) angela - na twardy brzuch chyba magnez przepisuja, zapodawaj sobie kakao :) a kiedy masz wizyte u gina? ja jak sie przeciaze to tez mam twardy i musze co chwile odpowczywac nieznajoma - ja bym zadnych rosolkow nie gotowala!!! taki upal a ktos ma ochote sie upic,podziwiam,badz dzielna!!!! dagar - ja tez mam czasem dosc i mam dolki,najbardziej mi przykro jak moj M widzi jak sie mecze przy sprzataniu i rzadko zaproponuje pomoc,uwaza chyba ze jak do pracy chodzi to wystarczy :( czasem pomaga ale generalnie doluje mnie moja kondycja i to ze tak szybko sie mecze ja wypady nad jeziorko dawno sobie podarowalam,do wody tam nie wchodze,na dworze gorac i bez wiatru,zadna przyjemnosc,zdecydowanie wole basen,nad woda to jedynie nad morzem jest fajnie :) beagle - fajnie ze tez Ci pomogl Salvigol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja właśnie się obudziłam, ale wczoraj to myślałam, że nie usnę...taki był ukrop w nocy i duchota. ja także zabieram się dzisiaj za parnie ciuszków :) życzę miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×