Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

nam chyba nikt na siłę nie będzie pomagać...chociaż moja teściowa jest nieobliczalna więc może się okazać że coś knuje... :P co do musteli to chyba już nie sprzedają tych podwójnych opakowań :( ja przynajmniej nie znalazłam a też mi się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, moja Kornelcia ma juz prawie wszystkie ubranka:-) Popralam juz wiekszosc i poprasowalam:-) Nie ma tylko spiworka i jakiejs sukieneczki lub spodniczki:-)Torba do szpitala tez prawie spakowana( to przez K_Z_Kasie :-P)Zabieram 2. W jednej ciuchy, klapki, reczniki itd., a w drugiej pieluchy, podklady, wkladki laktacyjne, majtachy jednorazowe....;-) Kornelcia wlasnie ma czkawke;-) Ja smaruje sie oliwka Hippa dla mam, na razie nie mam rozstepow,ale ciiiiiiiiiiiii :-D Licho nie spi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar- no to ładnie :) to mnie prześcigłaś hehe ;) ja nie mam jeszcze torby do szpitala spakowanej, robię teraz wielkie pranie, a jutro wszystkotrzeba poprasować, oj zajmie mi to chyba cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ugotowala mi się zupka, wrzuciłam wszystkie możliwe warzywa jakie znalazlam w lodowce mnim pycha :) samo zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela------>smacznego:-) Perełka------->ja nie mam jeszcze biustonoszy do karmienia, a dla dzidziusia pieluch i kosmetykow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tak samo brakuje biustonoszy, gazików do przemywania pępuszka, pieluszek bo na razie mam kupione te 3-6kg i nie wiem czy nie lepiej te mniejsze no i rożka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a u mnie bez zmin. meżulek upiera sie przy swoim ze nasza dzidzia nie bedzie miala na imie dawd tylko jakies inne cudenka mi wymysla!! ja sie upieram przy swoim i tak w kolko!! a jutro czeka mnie dentysta,przezywam to jak niewiem co!! panikara ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisarki ;-) Wlasnie skonczylam sprzatac, nawet nie wiecie ile jest roboty przy takim malym piesku! Tyle siersci gubi ze sie dziwie ze jeszcze lysy nie jest, do tego jak je i pije to brudzi po calym domu. Inna sprawa ze mam hopla na punkcie czystosci. Musze wyluzowac bo na bank urodze wczesniej. Poza tym nie wiem jak dam rade jak sie dziecko urodzi :( Dagar - no widze ze Cie zarazilam hehe Ja tez biore 2 torby - w jednej rzeczy dla mnie w drugiej dla dziecka. Chociaz kolezanka mowila mi ze do mojego szpitala nic nie trzeba brac. Ale i tak spakowalam, najwyzej maz zabierze do domu. Ja stanika jeszcze tez nie mam, poczekam do wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez własnie skończyłam sprządac wyczyściłam sobie dywany bo pózniej już pewnie bede sie toczyć;) ja nie mam jeszcze spakowanej torby ale w najbliższym czasie zrobie to ze stanikiem też zaczekam do września. Ja mieszkam narazie z mamą to pewnie bedzie mi pomagać ale jestem rzerażona tak jak wy ze od zaglądających na dziedziątko sie nie odgonie masakra!!! Wiecie jaka jestem zakręcona wczoraj szyłam czarne spodnie białą nitko i jak zeszyłam to mi tak cos nie pasowało i sie skapłam że to nie ten kolor nitki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu slon. Poszlam do sklepu, ktory jest niedaleko mnie. Myslalam,ze nie wroce. Tak goraco, a mi sie wydawalo,ze ide w miejscu.. Dobrze,ze to tylko 2 miechy.. Ja tez jeszcze nie mam torby do szpitala. W tym tygodniu chce kupic wszystkie brakujace rzeczy i sie w koncu spakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela- mój doktor chce zebym przyjechała do Nowego Sącza a odemnie to jakies 2,5 godziny i sie zastanawiam jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm 2,5 godz to rzeczywiscie troszke drogi jest... Ja tez czasem czuje ze ide w miejscu - i jakos tak szeroko chodze, hehe \ Mazia - no udalas sie, ja tez zakrecona jakas chodze, gadam bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietkiWidzę, ze dziś jesteście tak samo zakręcone jak ja:D Odnosnie odwiedzin u malucha to u mnie jest odwrotna sytuacja, przy synu nikt się nie kwapił do jakiejkolwiek pomocy, nie miałam go nawet z kim zostawić na chwilę, bo nikomu nie pasowało:( I teraz też tak będzie, bardzo się tego boję, bo wiadomo czasem trzeba jechać coś załatwić czy na zakupy, no ale myślę ze jakoś damy radę, nie? Mazia, czy ten doktor z Nowego Sacza, do którego chodzisz to nie doktor tylnicki?Tak pytam z ciekawości... czy u Was też tak gorąco, bo ja już nie mogę, ale i tak zaszalałam, zrobiłam 30 słoiczkow soku z aroni, wiem, to głupota, ale mój m przyniósł, no i na tym się skończyła jego rola, hehe Lalune gratulacje rocznicy🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wsciekla.............dzisiaj zadzwonił moj maz i powiedział,ze jakis tam kolega smiał sie z imienia Kornelia i powiedział,zeby nie robic krzywdy dziecku.......normalnie załamałam sie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj się jakimś jełopem, on pewnie sam został skrzywdzony czymś przez rodziców i zazdrości, że Wy kochacie swoje maleństwo i się zastanawiacie nad imieniem, a nie dajecie byle jakiego ehhhh :( :( :( Dzisiaj listonosz przyniósł mój pas ciążowy z pytkami na brzuszku :) Byłam w mieście i gdy tylko widziałam te natrętne baby jak mnie kwitują wzrokiem, że nie miałam założonej obrączki, wyglądam jak małolata i idę z wielkim brzuchem, to żałuję że nie poprosiłam aby mi wyszyli i wysłali pas z napisem CO SIĘ GAPISZ??? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa,dzieki:-) Ale wiesz, ludzie sa obrzydliwi:-( Kurcze,czy czasem rzeczywiscie nie robie krzywdy dziecku?:-(Moze ja sobie cos ubździłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzyn też dał na imię swojej córeczce Kornelka i nikt nie mówił, że to zle.... Ja już też pisałam, że się zastanawiam, bo michu wyjechał z tym imieniem dla dziewczynki Malinka :) :) :) A w języku polskim nie bardzo uznano to imię.... Nie martw się kochana, to jest Wasze dziecko, Wy będziecie je wołać, a przede wszystkim kochać jako Kornelia 👄 I nic nikomu do tego!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEAGLE- tak to doktor tylnicki a ty chodzisz do niego czy slyszałas o nim? bedzie dobrze dasz sobie rade przydrugim dzieciątku:) dagar- mi sie podoba Krnelcia ja sie zastanawiam jeszcze nad imieniem dla synka Kornel:)i nie przejmuj sie tym patafianem ;) brzusiowa he he dobre miże same sobie wyszyjemy takie ale na bluzkach bo na mnie też sie gapią babska wstrętne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar- moj maz sie upiera przy tym imieniu bo tak chcielismy dac za pierwszym razem no ale wyszedł chłopak, mi sie juz odwidziało to imie ale mojemu M cały czas sie podoba, ja wybrałam staroswieckie imie Elzbieta i mam w nosie co kto powie beagle u mnie tez raczej odwrotna sytuacja i obawiam sie ze bede mogła w wiekszosci liczyc tylko na siebie i meza, czasem na swoich rodziców ale oni juz najmłodsi nie sa i nie chce ich wykorzystywac, a tesciowa choc mieszka ode mnie jakies 20metrow dalej to przychodzi moze 5 razy do roku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazia- miałam do niego chodzić, u nas przyjmuje jeden dzień w tygodniu, ale jak usłyszałam ze do porodu trzeba jechac do Nowego Sącza, to zrezygnowałam.Ale generalnie dużo pacjentek ma u nas i bardzo dobrą opinię, więc pewnie warto, tylko ta odległosć- ode mnie też ze 3 h:( Teraz chodzę do miejscowego lekarza,który ma też dobrą opinię, no i jest u nas w szpitalu, więc zobaczymy jak będzie. A Ty jesteś zadowolona? Agatek-damy sobie radę:) A opiniami na temat imion to bym się nie przejmowała, ludzie juz mają to w naturze ze lubią wszystko krytykować, a my to miejmy w nosie i już:)No,a u mnie będzie tradycyjnie-Ania, mąż i syn wybrali, a mnie też się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie bardzo Kornelia podoba! Bylismy dzis w szkole rodzenia i polozna zdecydowanie odradza pas na okres pologu. Obkurcza on wszystko, ale nie daje macicy szansy na samoistne obkurczanie, wiec przyniesie on tylko "chwilowa" poprawe naszego wygladu, a w srodku i tak wszystko bedzie rozciagniete. Po uplywie tych magicznych 6 tygodniu mozna nosic pas i nie ma zadnych przeciwskazan. Wiec ja sie na razie wstrzymuje z kupnem :( A tez sie juz napalilam :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie troche uspokoilam,ale moj maz jest dzisiaj smutny i mowi,ze moze zmienic to imie:-(Swoja droga to sie juz przywyczailam do Kornelki. Mowie do niej Kornelcia, Koruś, Nelka, Nelcia:-) Mazia------>ja chcialam dac chlopcu wlasnie imie Kornel:-) Renatinka-------->tez słyszałam,ze pas po pologu.... Powiem wam,ze babska sa obrzydliwe,mnie ostatnio w sklepie patrzyła jedna na reke.Nie nosze obraczki i juz.A co sobie mysli to jej problem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnionko;-) Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwszadzidzia Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw szadzidzia MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp......druga dzidzia alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... pierwszadzidzia K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsza ciąża Pultaska....30...05.10.09...synek....kuj.-pom (Niemcy)...pierwsza Dzidzia Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwszadzidzia Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp...pierwsza dzidzia MERY27...........28....8/12/10/2009....synek......wlkp.. ..drugiedziecko mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwszadzidzia MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie..p erwszadzidzia KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwszadzidzia Renatinka…...….26...17.10.09..Jas......pomor s.....pierwszadzidzia DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź......pierwsza dzidzia Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom...drugadzisdzia Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz...pi erwszadzidzia RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wszadzidzia SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... .pierwszadzidzia agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie dziecko lubila..............32...25.10.09..Ola..........rzeszów. ..druga dzidzia agata_xyz......28....26.10.09...synek.....śląskie......p erwszadzidzia madzik..........21....29.10.09..???????.......lubelskie. ..druga dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za linki do mustelli mój wredny mąż dzisiaj został zmuszony przez naszego majstrado latania po sklepach na kacu, dopiero wrócił-ale się bidny namęczył a ja jestem świnia bo miałam dziką satysfakcję Tymczasem jak tam po delegacji wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×