Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

rumianella ja pije dopiero od niedzieli tak wiec krotko ale łudze sie ze to one pomogły:) poza tym robie przysiady bo tez gdzies czytałam ze to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, chyba tez sie skusze na te malinki... widac, ze u Was cosik sie dzieje. Pomoze, a nie zaszkodzi, prawda? Dzwonie do m, zeby dopisal do listy zakupow ;) Kasiu444 - bidulko, wyobrazam sobie jaki to musi byc dla Ciebie stres :(, ale dobrze, ze sytuacja jest opanowana i teraz moze juz byc tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) gratuluje i zazdroszcze juz nowym mamusiom :D tekst z zebami jest przedni hahaha dobrze miec takiego asa w rekawie u mnie narazie spokoj ale w pon gin powiedzial ze do 10 dni moze sie zaczac,dzisiaj w nocy mialam takie lekkie skurcze jak na @ slyszalam od poloznej ze nawet lepsze od tych malin jest olej rycynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia--> na pewno bedzie coraz lepiej! I dzieki :) Nie chce sie teraz stresowac, wierze, ze z malym bedzie ok. SURI--> ja slyszalam,ze z tym olejem rycynowym to trzeba ostroznie. Podobno jak sie przesadzi, to moze zle zadzialac na dziecko i to jest niebezpieczne. Nie skusze sie na to. Ja pije herbatke od soboty i coraz czesciej mnie brzuch pobolewa jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do śluzu, to ja też mam wiecej po nocce, ale taki biało-żółtawy. Rumianella- chodzi o najzwyklejszy majeranek(zwykła przyprawa). Łyżeczka na kubek, ale można też więcej- moja położna mówi, że wtedy się ładnie szyjka otwiera. Ja piję z cukrem, wtedy lepiej smakuje :) Powodzenia przy szyjkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazia ja mam od 3 dni dokładnie tak samo i nawet miałam dzisiaj dzwonić do gina ale wstrzymam się do soboty bo mam wizyte a w niedzielę badała mnie połozna i było ok, mam zaraz jak wstanę to taki upław jak ja wiem około kieliszek płynu może ciutkę mniej a potem w ciągu dnia sucho Kasia głowa do góry początki są trudne później będzie już tylko lepiej, a z twoim nastrojem to pewnie też hormony szaleją ale pomalutku, wszystko niedługo przejdzie Pultaska przynajmniej coś juz wiesz i pewnie w tym tygodniu będziesz tulić dzidzię Dorka a co ja mam starym babom wykrzyczeć jak mój syn skończy w lutym15 lat i ma ponad 170 cm wzrostu i jak idziemy we trójkę i ja z wielkim brzuchem to dopiero wzbudzamu zainteresowanie a to tez nie była wpadka Rumianella to ładnie waży Twoja dzidzia i może faktycznie te malinki pomagają ,ja wczoraj zaczęłam pić jak napisałyście że już można i mam nadzieję że efekty będą nie wiem skąd mam przypływ energii i ide szorować łazienkę bo odkąd jestem w ciąży to mój syn sie nią zajmuje i stwierdziłam dzisiaj że mi jej brakuje ciekawe co tam u Tymczasem , może się odezwie jak Piotruś jej pozwoli no i może Nieznajoma juz wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa----------->GRATULACJE;-)A jednak nie jestes ostatnia:-) Niesamowicie sie ciesze:-) Renatinka-------->zaraz sprobuje wkleic zdjecia mojej ssaweczki;-) Dzisiaj z Kornelunia byl maz na balkonie, hartujemy ja przed spacerkiem:-)Juz sie nie moge doczekac pierwszego spacerku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie jest jakiś zmasowany wysyp biedronek!!!!! Musiałam okna pozamykać -na oknach od wewnątrz miałam ponad 30 sztuk. Są różne-pomarańczowe czerwone,czarne-mają bardzo dużo kropek Wiem że w tym roku było ich dużo nad morzem ale ja mieszkam na południu-na sląsku.... a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatek, a ile ty robisz przysiadów? ja zrobiłam właśnie 100, ale czuje jak mi sie uda trzęsą. mysle ze trzy razy dziennie po 100 starczy. połozne sie zdziwią, jak nabiore kondycji i wskoczę na łóżko porodowe;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar-Kornelka jest śliczniusia :)Gratuluję .🌼🌼 Tymczasem-odezwij się jak będziesz miała siłę i czas .Wiem ,że po po porodzie ciężko się zebrać. Suri-Ja w tabelce dzielnie ustawiam się za Tobą i dzisiejsza noc nie zależała do najprzyjemniejszych też miałam bóle w okolicach krzyża i podbrzusza. Cały ranek biegałam po sklepach a teraz bolą mnie nogi :D Myślałam nawet o zakupie malin ,ale po dzisiejszej nocy dałam sobie spokój . Córka oblała prawko :( nstp. egzamin dopiero w styczniu bardzo długie są przerwy między egzaminami.Pokłóciłam się z córki instruktorem cała winne zwalając na niego .PALANT i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Małgorzato, pamietam,jak na sali operacyjnej anastezjolog powiedział, jest kudłata;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko-rumianella podziwiam cie.ja nawet przed ciaza nie zrobilabym wiecej niz 10, ale mam juz szczytny plan - po porodzie mam zamiar zapisac sie na aerobik bo troche sie boje ze kilogramy nie zejda same a poza tym przyda sie troche ruchu.mam co prawda sprzety do cwiczen w domu(maz kupil) ale nigdy ich nie uzywalam.potrzebuje nad soba bata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko-rumianella podziwiam cie.ja nawet przed ciaza nie zrobilabym wiecej niz 10, ale mam juz szczytny plan - po porodzie mam zamiar zapisac sie na aerobik bo troche sie boje ze kilogramy nie zejda same a poza tym przyda sie troche ruchu.mam co prawda sprzety do cwiczen w domu(maz kupil) ale nigdy ich nie uzywalam.potrzebuje nad soba bata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar -> słodziutka jest! jeszcze raz gratuluje córeczki! nie mam tej herbatki z liści malin ale wzięłam się za sposób kejtlin i wypiłam właśnie herbatkę z zaparzonego majeranku ;) chyba zaraz się wezmę za przysiady bo coś to moje dziecko leniwe i się nie spieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko-rumianella podziwiam cie.ja nawet przed ciaza nie zrobilabym wiecej niz 10, ale mam juz szczytny plan - po porodzie mam zamiar zapisac sie na aerobik bo troche sie boje ze kilogramy nie zejda same a poza tym przyda sie troche ruchu.mam co prawda sprzety do cwiczen w domu(maz kupil) ale nigdy ich nie uzywalam.potrzebuje nad soba bata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! ponoc pomaga kieliszek SZAMPANA lub dwa na przyspieszenie! ale czy ja mam jechac podchmielona na porodowke??????????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Pultaska widzę, że i Tobie różne rzeczy chodzą po głowie ;) powiedz mi czy u Ciebie cokolwiek się dzieję bo u mnie totalna cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo czerwone winko,jakies mocniejsze-moze porto? rozszerza naczynia krwionosne wiec moze zadzialac ale po tak dlugiej abstynencji to po jednym kieliszku bym odplynela:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak: od wczoraj mam plamienia w kolorze czerwono brazowym a i widzialam kawalki chyba? czopa? bylam dzis u gina i powiedziala ze sie glowka obnizyla i macica sie otwierac zaczyna... poza tym czuje sie pozbawiona sil i ciagniecie jak przed okresem... a u Ciebie???????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar, ale cudo!!!ile włosków!!!!! a miałaś zgagew ciąży;) ?? pultaska, szampana odradzam, jeszcze cie połozne do sądu podadzą, ze jestes podchmielona niedoszła matka;) na mnie zawsze szampan działał rozkładająco... ta magiczna moc bąbelków co do przysiadów, to ja robiłamte narciarskie, czyi ie takie ze kucałam na maksa, bo kto by mnie podniósł, tylko takie ze rece na karku, kregosłup prosty i maksymalny przysiad jak w butach narciarskich... ale nogi mi do tej pory drżą chociaz bardzo lubie ćwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a u mnie dzis nieregularne skurcze. moze cos sie rozkreci...........eeeeeeee watpie pewno wszystko przejdzie jak tylko sie wieczor zacznie. a byla cos mowa o przysiadach.. wiec tez je jeszcze kilka dni temu robilam bo w taki wlasnie sposob moja bratowa przyspieszyla termin swojego porodu. zrobilam jednego dnia 100 a drugiego 150 i co?? nic mi tam nie przyspieszyło. tylko dzis te skurcze mecza mnie, ale sa znosne bo przeciez nie takie czeste. czesto macie takie skurcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłyśmy:):)) Kochane dziś nas wypisali:)Blanka waży 3,300 i mierzy 47 cm taki malutki pulpecik ma czarne oczka i włoski mały nosek:):):) Poród u mnie książkowo wszystkie obiawy:(Skurcze i wody odeszły w poniedziałek o 6 rano wody zielone z krwią więc na sygnale do szpitala.Tam rozwarcie na 2 cm??nie wiem jakim cudem więc kroplówka i gaz bo skurcze coraz gorszę,chwilę po tym wymioty i biegunka a nie było jeszcze południa więc miałam dość samego początku.Po 12 dostałam Epidural i świetnie rewelacja nic nie czułam przez jakieś 2 godziny i se myślę teraz mogę rodzić,rozwarcie 4,5cm więc znowu gaz i kroplówka po 14 raz jeszcze Epidural podwójna dawka czułam każdy skurcz aż mnie wyginało i po 30 minutach rozwarcie pełne 10 i lecimy z tematem:)Na sali lekarz mi mówi że mała sama nie da rady i trzeba jej pomóc więc kleszcze,jak już wyszła główka to wiedziałam że już kończymy i tak też było mała szybko sama wyszła.Niestety sama pękłam i mam kilka szwów ale jest ok.piersi bolą ale przestają kroczę wraca do normy.Tak więc rodziłam 12 godzin i WARTO BYŁO!! Dziękuje za wsparcie psychiczne i życzę wam lżejszych porodów:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar ----> GRATULACJE ... jej Kornelka jest przesliczna.. i te wloski :) :) :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×