Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

hej, własnie wyszlismy do domku, napisze wiecej jak sie ogarniemy. 26.10.09 o 17.00 urodziłam siłami natury Laryske. zdrowa, 10 punktów, waga 3150, długa 52cm poród miałam bardzo cięzki, wiec szczegóły pozniej, dochodze do siebie jestem szczęsliwa, oboje z mezem zakochalismy sie w naszej czarnulce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella-- GRATULACJE!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Ucaluj malenstwo od ciotek! A u nas byla polozna i powiedziala,ze maly zolty jest. Troche sie niepokoje, ale w sumie i ja i maz mamy ciemna karnacje i w szpitalu mowili,ze to wlasnie kolor skory, a nie zoltaczka. Jesli robilby sie bardziej zolty, to w przyszlym tygodniu do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella gratulacje:) widzisz niemogłaś się doczekać i już masz Laryskę przy sobie ja też kąpie w oilatum ale wczoraj zobaczyłam że małej schodzi skórka ze stópek i nadgarstków posmarowałam oliwką i zobaczymy czy będzie lepiej ja w tydzień zrzuciłam 10 kg , zostało jeszcze 7 , chciałabym już zacząć ćwiczyć ale mąż nie pozwala , mówi że jeszcze chwila a najlepiej po wizycie u gina , a ja sama nie wiem czy nie lepiej juz tak delikatnie Camisia byle do weekendu, miejmy nadzieję że Hania wytrzyma :) Małgorzata ja się w sumie nie pocę ale ciągle mi ciepło co do chrztu to ja najchętniej ochrziłabym na wiosnę ale wiem że to dłubo i pewnie w grudniu zrobimy , ale ja mam nadzieję że w jakimś lokalu bo nie mam siły tego przygotowywać , wolę zająć się dzidzią , zresztą jeszcze zobaczymy mam problem z chrzestną bo ta o której myśleliśmy , okazało się że jest w ciąży i wszyscy mi mówią że w ciąży się nie bierze na chrzestną , słyszałyście o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka moja położna też mówiła we wtorek że mała żóltawa ale dzisiaj juz bledziutka , może i Filipek tak będzie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziś nocka też ok nawet się wyspałam:):)Wzięłam małą na ganek i ona smacznie spała na spacerku a ja pijąc cieplusia herbatkę czytałam magazyny chociaż się zrelaksowałam:):):)już prawie zapomniałam jakie to uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella - gratulacje Renatinka -a jakie oczka tzn. bialka ma Filipek? normalne czy zolte? Lubila - ja tez slyszalam o tym przesadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella------->Świetnie widzisz nareszcie sie doczekałaś.Gratuluję!!!!!!!!!!! A i zapomniałam dodać że dziś byliśmy u położnej i maluśka waży 3,650 i w poniedziałek kończy 4 tygodnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camisia---->ja wiem że się powtarzam, ale ta wasza pola,Boże zakochałam się taka śliczna dziewczynka.Na tym zdjęciu gdzie ma 4 tygodnie to moja Blanka troszkę do niej podobna:)Mój mąż też powiedział że śliczna dziewczynka:):)Aniołek w ludzkiej skórze naprawdę Hania też pewnie będzie taka śliczniusia:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella GRATULACJE 🌻🌻🌻 a jesli moge spytac to gdzie rodziłas?bo my w koncu prawie sasiadki to pytam z ciekawosci;) bo ja u siebie w miescie i jestem zachwycona opieka w szpitalu mimo krazacych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamy i przyszłe mamy. Mam na imię Dorota, mam dwóch synków i wspaniałe wspomnienia z kafeterii i czasu oczekiwań na poród ... chciałam Wam polecić moje konto na allegro gdzie sprzedaję ciuszki po dzieciach moich i siostry. Ciuszki sa jak nowe - bardzo zadbane znanych renomowanych firm NEXT, cherokee, mathercare, marks&spencer, i wile innych ... zaglądnijcie proszę a OBIECUJĘ ŻE NIE POŻAŁUJECIE ... zapraszam serdecznie pozdrawiam Dorota http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2288818

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianella gartuluje!!!!!!!!!!!!!!! nieznajoma, z mieszkaniem ok, ale Malinka........... 4 dzien juz placze tak ja brzuszek boli :( :( :( :( jestem juz wykonczona ehhhhhhhh pisalyscie o babolkach w nosku, ja malej na razie niczym nie robi, sciagac tez nie bo nie potrzebnie jak nie ma katarku, ja kupilam sol fizjologiczna, ale nie ta w sparyu tylko zwykla i patyczkiem zwilzonym troszke ja tak w tym nosu draznie i wykichala dzis wieeelkiego glutka heh dzielna byla, ale jej ulzylo bo oddychac biedna juz nie mogla :) uciekam, caluje pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem... :) Wczoraj nie dalam rady juz tu zajrzec... Bo zanim odebralam Pole po wizycie, potem obiad... i padlam... Wykonczyl mnie wczorajszy upal! Juz dawno tak strasznie sie nie czulam... Noc tez do niczego, bo goraco! Nie ma czym oddychac... a to dopiero poczatek lata i tylko jakies tam ponad 30 stopni... :( No ale przejde do rzeczy... co w szpitalu... No wiec, Hanka "happy", wiec poki co nie ma alarmu. Serduszko ladnie bije, malutka jest spokojna i szczesliwa... Wiec nie wydaje mi sie, ze trzeba ja wypedzac sila. Lozysko sprawne, przeplywy super... Wiec jeszcze czekamy. W srode (czyli dokladnie tydzien po terminie) mam sie znow stawic, tylko wtedy juz beda troche Hanke wykurzac... Zrobia badanie wewnetrzne z masazem szyjki, USG i wszystkie badania od nowa... Jak bedzie znow ok z dzieckiem to czekamy kolejne dwa dni (a jak cos sie nie spodoba, to wywolanie od razu). I w piatek (6.11) beda badac od nowa wszystko i zaproponuja oksytocyne :( Jesli bedzie wszystko dobrze z dzieckiem i ze mna, pozostawia mi prawo wyboru. Chyba, ze bedzie cos nie tak, to nie beda proponowac, tylko podadza, albo beda ciac... i to juz bez mojej zgody. No, wiec wiem na czym stoje. Oczywiscie powiedziano mi, ze mimo szczescia mojego malenstwa, to wyraznie jest juz ono gotowe na wyjscie i moze to sie stac w kazdej chwili... wiec tak do konca nie jest wszystko przewidziane... Troche sie dziwia, ze ja jeszcze ciagle w dwupaku, bo przy tak silnych skurczach i takim brzuchu, to juz powinnam byc dawno po... zwlaszcza, ze Pola zaczela sie pchac na swiat przed terminami wszelkimi... No, ale widac natury nie mozna zamknac w zadne reguly... :) I kazda ciaza, naprawde!!!, jest inna... No i wlasnie... duzy brzuch... jest on rzeczywiscie pokazny i wyjatkowego ksztaltu - szpiczasty! Sama polozna usmiala sie i powiedziala, ze w konkursie na najbardziej niesamowity ksztatl brzucha mialabym pierwsze miejsce... ;) Co prawda mam to gdzies jak wygladam... martwi mnie tylko jedno, ze przy wczorajszym badaniu wielkosc brzucha byla troche ponad wymiar... Mam nadzieje, ze Hanka nie okaze sie kolosem... Bo wiem, ze glowka bedzie spora (z USG). No, ale co ma byc to bedzie... Ciagle licze, ze uda sie Hance zdecydowac na samowolne wyjscie z brzucha... nie chce jej wypedzac! Trzymajcie kciuki za weekend! Tyle o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella - gratulacje!!! Wracaj jak najszybciej do sil! I ucaluj od nas Laryske!!! SURI - odezwij sie! Dorka i Gabrysia juz pewnie tez po wszystkim... No i co sie dzieje z garstka naszych brzuchatek? smalle, Misiaczka!!!!! Czyzbym juz tylko ja zostala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos sie dzieje u mnie z forum... Nie moge zmieniac stron. Napisac tez ciezko... nie wiem czy uda mi sie wyslac to co pisze teraz... Postaram odezwac sie jutro (choc w weekendy zawsze mam urwanie glowy) albo pojutrze. Chyba, ze sie cos wydarzy to przesle SMSa jak nie uda mi sie odpalic kompa... Na razie jednak cisza kompletna, wiec pewnie w poniedzialek zamelduje sie tu dalej z brzuszkiem... Probowalam wyslac zdjecie mojego gigantycznego brzucha na nasza poczte, ale nie dochodzi... Chyba mamy przeladowana skrzynke i wyczerpal sie limit... Nieznajomej tez nie chcialo zdjecie Blanki dojsc... Moze trzeba by podczyscic... Wyrzuce moja stara wiadomosc ze zdjeciem, zeby zwolnic troche miejsca, jednak moze to niewiele dac, bo mam tam tylko ja jedna. Dzieki za pamiec! I pozdrawiam Was goraco!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, błagam napiszcie jaki laktator warto kupić, chodzi o taki, który naprawde dobrze ściąga pokarm, ja mam taki zwykły i moge zapompowac sie na śmierc błagam, odpiszcie mi, bo rano wysyła męża po zakup, moze byc nawet drogi agatek, ja rodziłam w moim szpitalu na bema w lubinie, moja połozna to anioł, nie kobieta i do ego specjalistka o moim porodzie jest głosno w szpitalu - taki był ciężki, ale dzieki dwum połoznym obie jesteśmy zdrowe!!!! potem napisze wiecej bo tej nocy laryska nas wykończyła... zajrze do was rano w sprawie tego laktatora całuje mocno wszystkie mamy i brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam Was dziewczyny tak z rana. wpadlam na chwile filipek juz nie spi wiec bezsensu tak siedziec w pokoju i gapic sie w sufit. a starszy synek spi jak suseł i wogole wszyscy jeszcze spia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rumianella-------gratuluje!!!!!!! lubila-------mojemu filipkowi tez schodzila skora(jak u weza ;) i posmarowalam mu po kazdej kompieli kremem nawilzanym (oliwka tez dobra) i problem mam z glowy. camisia---spokojnie urodzisz, teraz to tylko lez i ciesz sie ze masz jeszcze chwile dla siebie bo pozniej sie zacznie....ja czasami niewiem ktorym mam sie dzieckiem zajac. np jedno placze drugie wola mnie gdzies ze koniecznie musze isc...ech..mowie wam. ja niewiem jak rodza sobie te mamy ktore maja trojke dzieci czy wiecej i to takich malych. co do chrztu to ja chyba w pierwsze swieta bede chrzcila.tak najwygodniej mysle. musze sie pochwalic ze ja tez mieszcze sie w swoje jeansy. wlasciwie juz tydzien po porodzie sie miescilam i bylam baaardzo zadowolona. jog,nieznajoma--moje dzioecko tez ma czesto zimne raczki a kark ma cieplutki. noworodki juz tak chyba maja. kasia444--ja karuzele juz dostalam ,zawiesze jak maly bedzie mial z 2 miesace.mate edukacyjna tez dostalam--mysle ze to dobra rzecz. dagar--wiadomo z tesciowa nie wygrasz.tak to juz jest ulozone ze tesciowe zawsze sa gora czy chcemy tego czy nie. mozemy jedynie przeciwstawic sie tesciowej a wtedy klotnia gotowa albo udawac ze wszystko jest ok ale to nie daje nam szczescia. wiec tak zle i tak niedobrze! brzusiowa czula--polozna na bol brzuszka polecila mi herbate koperkowa albo z melisy. camisia--ja tez nie moglam znalezc stron na forum niewiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camisia, spokojnie ja wciąż jestem w dwu paku:) Jutro termin... może dzidzia zechce wyjść?:) Ale wątpię :) w każdym bądź razie jutro pójdę na kontrolę do lekarza by wiedzieć czy wszystko dobrze... Rumianella- gratulajce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zdazylam - Rumianella, ja mam Baby Ono elektryczny - kosztuje tylko 150 zl a sciaga calkiem przyzwoicie. Nie mam porownania z innymi ale wydaje mi sie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dwójcejest o szczepieniach przeciw pneumokokom, lekarze sa oburzeni dlaczego nie sa to w polsce szczepienia bezpłatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella gratulacje!!! dobrze że wszystko się dobrze skonczylo. ja mam reczny avent , dla mnie jest ok ale ja z nawałem az tak nie walczylam , wiec nie wiem czy tobie nie chodzi o elektryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO.........wiek....termin......imię.........woj... .........dziecko Basiek11.........27......9.10.09....Radosław...śląskie .......pierwsze mazia112........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol ......pierwsze Gabrysia04.05.23.....11.10.09....Alanek.....Świętokrzy skie..drugie SURI................30....22.10.09....Dawid......śląski e........pierwsze DORKA572.........29....26.10.09....Nikola.......ŚLĄSKIE .....drugie camisia............35....28.10.09.....Hania.....Melbour ne....drugie smalle..............27....28.10.09.....synuś........UK. .........pierwsze Misiaczkaa.......22....31.10.09.....???????.......pomo rskie...pierwsze Mama............Data....…TC........Imię........Por ód......Waga/Cm Mery27..........15.07.….28.....Maksymilian.....SN. .....1300/38 Marta Dz....... 15.09 ....36 ......Zuzia ..........CC ........2700 Kliforka ....................38.........................SN........324 0 /53 Tyśka............24.09....38.... ..Emilka..........CC............3500 monia_monia....24.09...39.......Marcel.........SN....... ..3750/54 alla23.............24.09...38.......Mateusz.......SN. ........3850/60 Dagar............25.09....37.......Kornelka.......CC.... ....2960/57 K_Z_Kasia.......26.09....39.......Kubuś..........SN..... . ..3330/56 migotka200.....27.09....39.......Piotruś........CC...... ....3370/58 Angela24........29.09....39.......Martynka......CC...... ... 3100/55 Mewka..........30.09.....39........Maja...........CC.... ......3020/52 Tymczasem.......2.10....40.....Piotrus...........SN..... .....3300/56 Kasia444..........3.10.....39........Szymon........SN... .......3750/57 MG29..............3.10.....41.......Igorek..........SN.. ........3280/54 Nieznajoma......5.10.....41......Blanka...........SN.... ......3300/47 Lalune.............5.10....38.......Nadia............SN. .........3400/56 Czula...............6.10....41......Malinka.........SN.. ..........3100/53 Betix...............8.10....39......Filipek..........SN. ............2800/53 JoG.................8.10....40......Patrycja.......SN... ..........3520/54 Perełka1983.....12.10....41.....Pawełek.........CC...... .....3940/61 Pultaska...........12.10....42....Michaś............CC.. .........4150/55 Jenny06...........15.10...40...Kacperek..........SN..... .......4050/51 agatek-gagatek..16.10..39......Amelka..........SN....... .....3700/54 kejtlin.............17.10....40......Rafałek........SN.. ..........3670/53 Jastro1.............18.10..41....Beniamin............... .........3350/54 Małgorzata 39 ...19.10..... ....RAFAŁEK..........CC............4000/56 Renatinka..........20.10....40....Filipek..........SN.. ..........3380/51 Anulka81...........20.10...........Patrycja.......SN. ...... .....3300/56 agata_xyz.........20.10....40...Emilek...........SN .............2800/52 lubila................20.10....40....Ola..............SN . ............3200/56 4sz4.................22.10.....40.....Ola............SN. ..............3500/56 rumianella.........26.10....40...Laryska.........SN................3150/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa - biedna Malinka - moze herbatki koperkowej jej troszke daj? Tylko niby jak sie tylko karmi piersia to nie zalecaja dopajac. Moj jest tez na butli i daje mu herbatke ulatwiajaca trawienia Hippa. Czasem widac ze sie meczy z kupa ale to dla tego ze robi ja raz na dzien - dwa - ale to az po same pachy!!! Wczoraj maz spylil do drugiego pokoju hehehe Camisia - to przynajmniej wiesz co i jak. Ale oksytocyny sie nie boj, mi podali i przezylam hehe. Nie mam porownania jak to jest bez oxy, askurcze byly bolesne ale przynajmniej szybko sie rozwarcie zrobilo U Kuby tez stwierdzili na usg duza glowke - a wyszla chyba normalna (obwod 34cm) ;);) Kasiu - chyba sie spoznilam, bo cos o psach jest Misiaczka - powodzenia jutro Rumianella - przykro mi ze tak sie nameczylas.... :( Wracaj do sil kochana aha ponoc Medela mini electric dobra ale droga wiec sobie odpuscilam (jakies 350zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nadal z bzuszkiem.. wczoraj sie nie odzywalam bo prawie caly dzien spedzilam w szpitalu... mialam bardzo sliny bol ale na gorze brzucha... brzuch mierza tutaj w cm i ja mam 5 cm mniejszy wedlug ich skali.. kazali zazywac paracetamol bo ja nie chcialam zostac w szpitalu..dzisiaj juz jest lepiej ... aa termin porodu mialam caly czas na 30 pazdziernika..znaczy z USG, bo z miesaczki to by dopiero 1 listopada.. ale dzisiaj napewno nie urodze bo nic takiego nie czuje..;) mam nadzieje ze szybko i ja bede mogla pisac o synusiu..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×