Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

K_Z_kasia Tak to mozna bylo odebrac, bylismy po 4h podrozy, ja spragniona to on i tez, ja wchlonelam arbuza z predkoscia swiatla, to sie malenstwo nalykalo... Wczesniej mial czkawki ot tak, niezaleznie ode mnie, ale tamta czkawka najpierw nas rozbawila, maz nasluchiwal, a pozniej juz sie zaczelam troche niepokoic. Na szczescie minela :) Na szkole rodzenia mowili, ze dzieci ktore maja czesto czkawke sa dobrymi "ssakimi" i czasami jak sie przyssia do cyca to nie ma zmiluj... :) Nieznajoma -- smacznego :) Dagar -- mnie tez zimne piwko neci... odliczam juz dni :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na razie polecam Karmi Poema di Cafe czy jakos tak ;-) A jak ktos woli tradycyjnie to bezalkoholowego Lecha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia----------> te niby bezalkoholowe tez maja alkohol :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_Kasia ja po karmi myślałam, że zwymiotuję, tak tego nie lubię, ale wypiłam, żeby się nacieszyć nie wiem czym :D:D:D:D:D Bezalkoholowy lech jak najbardziej, są małe 0,33 i mniej wyrzutów sumienia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar - tak, masz racje, ale wlasnie Lech ma 0 przecinek iles tam alkoholu. Czyli tyle co nic. Ja tam Karmi lubie, ale od czasu do czasu. I tak wole zwykle piwko. Czasem wezme sobie łyka od meza i mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos te bezalkoholowe mi nie pochodza :( Czasami jak moj M sobie na wieczor otworzy to jak sep kraze kolo kufla i nawachuje :D:D::D:D:D a najsmieszniejsze w tym jest to, ze przed ciaza jakos wielka fanka piwa nie bylam, a teraz to jakby ktos puscil butelke z reki to chyba duszkiem cale bym wyduldala ahh ta ciaza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma --- nie rozerwalby Cie, luuuzik , stanelybysmy w obronie, a z banda pijanych, agresywnych ciezarowek nie mialby szans :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam, już się śmiałam do męża, że jak nie będę karmić to chyba wypiję sama jakiegoś kartonowego, wiśniowego jabola :D:D:D:D:D za 3 złote :) Ja też jakoś prędzej piwa nie piłam :) Michu mi nie pozwolił wypić wtedy tego lecha, on najpierw posmakował (to jego ulubione piwo) i wypił mi z tej małej buteleczki 0,33 połowę i wtedy stwierdził TO NAWET NIE SMAKUJE JAK PIWO, MOŻESZ WYPIĆ, PROSZĘ!!! A mi jęzor do ziemi :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa pozdrów mamę pierożki za mna chodzą już od kilku dni Beagle ja fotelika jeszcze nie mam ale pewnie kupię razem z wózkiem, zresztą nic jeszcze nie mam piwka też bym się napiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa -- ja to bym chyba M za takie cos pogryzla :D:D:D Lubila - ja tez nic jeszcze nie mam, otwarlam przed chwilka ta reklame z forum Dino i wozki ogladam, nie wiem jak sie za to wszystko zabrac. Nie jestes sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,no jedna piwko,druga jabola,trzecia flaszkę i następnym razem się spotkamy na forum dla Anonimowych Alkoholiczek po ciąży:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa to gratuluje wygranej, tylko szkoda, ze nie mozecie pojechac :( Oki ja na dzisiaj koncze, czekam na kolezanke, no i kolacyjke czas wsunac :) Pewnie jutro i przez weekend mnie nie bedzie, bo robimy kolejna juz imprezke z cyklu parapetowka :) a M przyjedzie dopiero jutro wieczorem, wiec wszystko musze sama przygotowac grrr Nie piszccie za duzo, bo ciezko Was potem nadgonic :) Buziole papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narobiłyście smaku tym pisaniem o piwku, ja też mam chęć na taki zimne no i z sokiem, pycha..... poczekamy Agnella24 i Mewka123 - jak tam wasze Tako jumpery? ja chcę zamówić w następnym tygodniu, niestety u nas nigdzie ich nie ma więc bedę zamawiać troszkę w ciemno. Zadowolone jesteście? a gondolę wpina się ciężko? a jak wykończenie? no i jak się prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo imprezowo sie zrobilo! A ja sama w domu... Chcialam Was poinformowac laski (zeby rozwiac watpliwosci) ze mam jakas chorobe psychiczna - wlasnie spakowalam swoje torbe do szpitala i druga dla synka. Po 40 kg kazda. Nawet wode mineralna spakowalam. Przeprasowalam jeszcze raz ciuszki do szpitala i postanowilam jednak wyprac koszule ktore kupilam bo smierdza tak, ze dziecko na bank dozna jakiegos szoku. Tak wiec jeszcze tylko te koszule. Nie bierzcie ze mnie przykladu, to nieuleczalne ;-) A tak poza tym to po raz kolejny stwierdzilam ze mam za malo malutkich ciuszkow. A te co mam nie nadaja sie do niczego bo albo niepraktyczne albo sprane i zniszczone. Ale co tam, po porodzie bede improwizowac, najwyzej sie dokupi ;-) Aha - koszule piore w zwyklym proszku ps. Ja chyba nie moge siedziec sama w domu ;-) ;-) Teraz zastanawiam sie nad rozlozeniem lozeczka, hehehe Chyba jednak wyjde z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka - wyprobowalam jumpera w sklepie - jest OK. Wpinanie gondoli jest raczej w porzadku. Sa takie dwa "wihajsterki" po kazdej ze stron i zeby wypiac gondole trzeba je zlaczyc - latwizna. Trzymasz gondolke jedna reka i najpierw wypinasz z jednej strony, potem z drugiej. Mysle ze nie bedzie z tym problemu. Tylko potem zeby wpiac trzeba wcelowac miedzy te wihajsterki. Ja oczywiscie jestem niecierpliwa i sie z tym troche motalam. Ale mozna dojsc do wprawy. Nie wiem czy Ci to dobrze opisalam, moze dziewczyny ktore maja jumpera opisza lepiej. Gdybym nie wpadla przypadkiem na mojego Jedo to na bank kupilabym Jumpera. To byl moj typ od poczatku. Przewazyla lzejsza i wieksza gondola w jedo i lepsza amortyzacja (bardziej miekki) no i troszke latwiejsze wypinanie, chociaz sama nie probowalam, facet mi pokazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_Z_KAsia----------->rozbawiłas mnie do łeeeeeeeeeeeez :-D :-D :-D :-D :-D A papierowe reczniczki masz??????????????:-D:-DSprawdz tez date waznosci na mineralce:-P Kurde, ze smiechu az mnie brzuch boli :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ze mam reczniki! A mineralka daje rade, tylko biszkopty ktore spakowalam maja termin do listopada. Mam nadzieje ze nie przenosze hahahahaha Ale jakby co mam jeszcze herbatniki ;-) ;-) ;-) ps Maz wroci i zobaczy 2 wielkie torby w sypialni to mi je wystawi przed drzwi. A mnie razem z nimi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to..... gdzie wlasciwie jest moj maz???!!! Myslalam ze pracuje zazwyczaj do 15.30... hmmmm chyba zadzwonie ;-) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie skonczyłam walczyc ze słoikami:) nieznajoma ja pieluchy po staroswiecku wygotowałam w kotle i tak samo białe spiochy po synku, a potem wrzuciłam na 90stopni do pralki i dodałam troche odplamiacza i sa bielusienkie a ja czuje sie jak w reklamie vizira:P beagle ja tez mam fotelik baby design dumbo kupiłam jakis czas temu uzywany ale bardzo dobrym stanie za 50zł:D K_Z Kasia ja tez juz mam prawie spakowana torbe , dorzuciłam cienka bawełniana czapeczke dla dziecka bo w szpitalu czasem sa przeciagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja, a ja za swoj niezle zuzyty fotelik dalam stówe , i to od kuzyna kupilam, ale zdarl ze mnie ;-) Hmmm musze chyba jeszcze kocioł dopisać do wyprawki, co bym miala gdzie pieluchy prac hehehehe bo moj garnek za maly Sorki Agatek, jakas palma mi dzisiaj odbila - jak nie placze z byle powodu to dostaje glupawki i sie smieje jak glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Dagar to chyba objawy odstawienia alkoholu - musze jak najszybciej wrocic do nalogu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa - ciekawe czy rodzic tez zaczniemy podobnie :D duuuzo zdrowka dla Twojej mamy!!!!!!niech szybko do sil wraca :) beagle - my tez czekamy na 3 drzwi wewnetrzne,maja przyjsc w pierwszych dniach wrzesnia dagar-ja metek narazie nie urywam,chce sobie w szafce rozm poukladac,ale metki to mogliby robic delikatniejsze nie powiem agata - jak czkanie na dole to napewno glowka wdol jest :)ja tez tak wyczuwam mmmm napilabym sie piwka,juz zapomnialam jak smakuje :p kasia - haha M pomysli z ta torba ze to juz :D stresujesz chlopa u nas slonko wyszlo i humor tez mi sie poprawil,M obiecal jutro skonczyc te d**erele i od przyszlego tyg juz pranie,mycie okien i cos co sama moge wykanczac o dziwo zdrzemnelam sie dzis po poludniu na tej nowej podusi wszystkie chyba mozliwe sklepy oblazlam,poczytalam opinie no i zdecydowalam sie na tak poduszke http://www.matexkunert.com.pl/index.php?page =shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=180&cat egory_id=27&option=com_virtuemart&Itemid=23&lang=en niby miala byc ta twarda a nie z granulkami ale w koncu zdecydowalam sie na ta granulkowa i powiem wam ze jest super dopasowuje sie do ciala,nie leze juz jak sledz z wiszacym brzuchem ,jednym slowem superwygoda zaplacilam za nia 66 zl,pani w sklepie obnizylam mi cale 3 zl z jakiegos tam rabatu,to na loda bede miala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×