Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sandra31

Czy moje obawy sa słuszne???

Polecane posty

Gość sandra31

Związałam się z młodszym o 8 lat chłopakiem. Jesteśmy razem od roku i nie moge wyzbyć się myśli, że to wszytko to tylko seks. Chłopak pracuje jako supervisor i często wyjeżdza za granice obawiam się, że spotykamy sie po to by się tylko zaliczyć i nic poza tym.Oczywiście czuje co innego ale jednak przedział wiekowy jest tez spory.Ja go kocham i wydaje mi się, że on też ale czy to nie złudzenie, sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjana n
a mowi ze kocha? ze mu zalezy ? ja jestem w takim zwiazku, ja 32 on 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozbawię Cię złudzeń. Facet myślący przyszłościowo, nie związe się ze sraeszą od siebie kobietą. Przecież, jak on będzie miał 3 lat to Ty już będziesz truchłem. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwagier kolaska
to on ciebie zalicza nie ty jego glupia ciipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam podobnieAAAAA
Kocham 2 facetów ..związałam sie teraz z młodszym tez o 8 lat to poczatek w sumie jednak juz czuje motylki w brzuchu na jego widok:-)pracujemy razem jak tylko go widze rozpływam sie ..a jeszcze nie dawno przezywalam rozstanie i to mija wiec on jest moim lekarstwem obawiam sie by historia sie nie powtórzyla jak z bylym:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se szklana kule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygitta po 40
Rok to sporo. Powinnaś sama wyczuć czy to poważny związek czy nie. 8 lat to wcale nie tak dużo. Jesli on nie ma dzieci to przecież jesteś jeszcze młoda i możesz urodzić - bo to na ogół jest główna przyczyna rozpadu takich związków.. ja jestem kilkanaście lat starsza od faceta i wiem na pewno że to miłość i normalny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
"Brigitta 40" poczekaj jeszcze z 10 lat to zobaczysz na czym polega jego milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×