Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paćka

kto jest w związku dla zemsty..?

Polecane posty

Ale nie mogę odejść tak sobie. On tak naprawdę to tej pory nie uzmysłowił sobie tego, jak bardzo mnie skrzywdził. A mnie to bolało i boli; wystarczyło kilka chwil, by uczucia namiętności, ciepła, potrzeby przytulenia zamieniły się w chęć zemsty, złość... Chcę by mnie wspominał i płakał kiedyś za mną... już płacze. Wie że nie toleruję ludzi dwulicowych, kłamliwych, fałszywych.... deptać takie osobniki! Co to jest kara? Kara to jest sposób zaspokojenia potrzeb osoby pokrzywdzonej.... a ja czuję, że muszę wymierzyć karę. **sally- nie, oczywiste że tego nie chcę. Mam piękne, pełne ciepła marzenia i postaram się je spełniać, gdy nadejdzie odpowiednia chwia. Chcę by żałował, że był takim dupkiem... chcę by nie igrał z uczuciami ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sally
Wie że nie toleruję ludzi dwulicowych, kłamliwych, fałszywych.... deptać takie osobniki! A kogo dziś widzisz w lustrze paćko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobę wymierzającą sprawiedliwość... skoro On tak traktuje ludzi, to dlaczego inni mają Go traktować z szacunkiem, godnie... Kto mieczem wojuje, od miecza ginie, złapie się na swoją pułapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sally
chcesz go zmienić... I nawet jesli metodą na to jest utaplanie sie w gówienku :O. Wiesz, że to świadczy o tym, że wciaż go kochasz i na nim ci zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×