Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy jest sens k

Czy jest sens- pytanie o cv

Polecane posty

Gość czy jest sens k

hej. Mam pytanie: Czy w CV umieszczać także konferencje, w których się uczestniczyło? A jeśli tak, to gdzie, w doświadczeniu zawodowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Wydaje mi się że takie rzeczy powinno się pisać w liście motywacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasdsadas
Jeżeli je organizowałaś - tak Jeżeli byłaś prelegentem - tak Jeżeli byłaś słuchaczem - NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweertyuiioop
Wszytko wpisuj, im więcej tym lepiej :) Mówię serio - pracodawca i tak nie przeczyta CV, ale rzucając wzrokiem widzi, iż jest tego dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest sens k
dzięki, tak tez myślałam. A czy takie, w których sie było słuchaczem i mi się certyfikat albo zaświadczenie wpisać, czy sobie podarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolenapomarańczowo
jak masz certyfikat to wpisz, gdzieś w informacjach dodatkowych. nigdy nie wiadomo co się przyda. cv znajomego zainteresowało przyszłego pracodawce jego hobby, bo jako firma mieli dróżyne piłkarską:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadas
Certyfikaty tak, ale nie jako potwierdzenie udziału. Ludzie, bezsensowne informacje w CV też nie są mile widziane Przykład? Miałam ostatnio do czynienia z jedną panną, która wypisywała konferencje na których była (a było tego sporo). Miała pecha.. na jednej z nich był szef. kiedy zapytał ją o szczegóły, panna nie umiała powiedzieć nic więcej, ze 'konferencja była ciekawa"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×