Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matama

12m synek gryzie mamę a jak mu się zcegoś zakazuje to uśmiecha się i robi to

Polecane posty

Gość matama

ostatnio syn mnie zaczyna gryzc i to mocno, nieoczekiwanie nagle podlatuje i lap mnie gryzie i neiwtylko mnie tate i dziadka tez :/ juz nie wiem co mu mam zrobic, moiwe, tlumacze, pokazuje z enie mozna tak, zajmuje go czyms innym, odwracam uwage a on swoje i to zazwyczaj robi z nienacka tak smao jak mu czegos zakazuje np odjdz od telewizora nie dotykaj gzrejnika tego nie wolno to on sie usmiechnei i robi to dalej jakby mi na zlosc chcial zrobic :/ pomimo ze juz kilka razy od tego gzrejnika sie oparzyl to i tak sie nie boi, widze ze jak mowie nei wolno tego ruszac to on doskonale wie o co chodzi, rozumie sens ale robi swoje :/ to mnie martwi bo teraz jest malutki i go przypilnuje ale co bedzie dalej? ma ktos jakies sposoby na takie zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugryz go. nie mocno ale tak zeby poczuul i potem powiedz ze to tak ciebie boli jak i jego i nie wolno... wiem ze drastyczne ale pomoze :P jesli chodzi o niedotykanie to to jest tak. male dzieci rozumieja zakazy ale po 30 sekundach zapominaja o tych zakazach. on z tego wyrodnie. im bedzie starszy ty,m dluzej bedzie pamietal ze nie wolno. Musisz poprostu 100 razy powtarzac nie wolno nie wolno nie wolno az do skutku. Niestety... sama przez to przechodzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45g54g5g
moj maly ma to samo,gryzie tez z usmiechem,a jak zlapie za raczki i powiem nie wolno,to gryzie znow na przekor i tak kilka razy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj skonczyl gryzc jak ugryzl swoja raczke (chcial ugryzc moja dlon )i tak skonczyl zabawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matama
dzieki za pocieszenie :) z tym gryzieniem to maz probowal go ugryzc ale nei poskudkowalo moze za lekko go ugryzl :/ a sam to on chyba faktycznie tylko pzrez przypadek sie ugryzie bo tak to jest za cwany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmmm
moj tez tak robi i to jeszcze sie usmiecha przy tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×