Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivvia

Dobry internetowy sklep z bielizną - dobór odpowiedniego stanika

Polecane posty

Witam, Czy ktos zna adres dobrego internetowego sklepu z bielizną. Nigdzie nie moge dostac odpowiedniego stanika, albo piersi wychodzą mi bokami albo jak sie schyle wypadają z miseczek Miseczka C jest za mała miseczka D za duza... wiem ze byla kiedys na forum kobietka która doradzała jaki powinien byc rozmiar stanika, ja mam dosyc noszenia staników od ktorych bolą mnei plecy, piersi i pachy:O A w sklepach w moim miescie to wszedzie tylko 80c 80 d 85c 85d i zadne nie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna cyckowa
intimo4you dopasowana.pl tam doradzą Ci jaki stanik powinnaś nosic na Twoje wymiary. Polecam blog stanikomania, ja dzieki niemu dowiedzialam sie ze kilkanascie lat nosilam zle staniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne ale długie
lupoline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wymierz się porządnie: pod biustem bardzo ciasno i na wYdechu, a w biuście luźno w najlepszym miękkim staniku i bez (liczy się wiekszy wynik). Podaj wyniki pomiarów to zobaczymy czego masz szukać i gdzie da się to znaleźć :) A dobre sklepy stanikowe są omówione na tym blogu: http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best_bra - to właśnie cieie szukałam :) Nie raz czytałam twoje rady i widzialam ze naprawde pomoglas wielu dziewczynom, mi tak staniki nei dokuczały do czasu jak urodzilam córke, wtedy na własno reke szukalam dobrych staników w sklepach pan pytalam jaki odpowiedni biustonosz na moje wymiary to zawsze proponowaly 85C 80D:O zaden dobrze sie nie ukladal dlatego teraz postanowilam tutaj naisac i Cie odszukać :) jesli mozesz to zajrzyj jutro po poludniu, bo teraz gdzies mi sie centymetr zapodzial jutro kupie nowy dokladnie sie zmierze i podam swoje wymiary :) Jesli mozesz to zajrzyj, z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego swarowskiego to se wsadź
balkonetka i looby biuściastych i małobiuściastych oraz stanikowa mapa ;) a ty z ta eksluzywna.pl to wypierdalaj nawet na gotowaniu i ogród spamujesz więc znaczy to ,że tego gówna nikt nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna katastrofa jednak
ja nie mogę ty dalej z ekskluzywną , weź idź spamerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaczek27
Ekskluzywna ceny mają kosmiczne ale co kto lubi, to samo można znaleść taniej w sieci lub na allegro. Ja kupuję na 4lejdi, lub oficjalnym sklepie lupoline produkty te same co w wiekszości sklepów ale taniej to po co mam komuś dopłacać za samą nazwę żeby było ekskluzywnie! tylko ciekawe dla kogo, zdzierusy i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry sklep internetowy z dobrze rozpisaną rozmiarówką - http://ewabien.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BieliznaFrancuskapl
Jeśli nie znasz swojego rozmiaru - idź do brafiterki (nie dobieraj sobie sama - nie masz doświadczenia). Niech Ci dobierze kilka modeli technicznie dobrych i wybierz ten, w którym się najlepiej czujesz. Zapewniam, że warto - efekt jest piorunujący :). Pamiętaj też, że trzeba mieć kilka biustonoszy, żeby móc dłużej się nimi cieszyć. Jeśli będziesz chodzić tylko w jednym - błyskawicznie go rozciągniesz. Dotychczasowe wyrzuć do śmieci. Pozdrawiam i powodzenia w metamorfozie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.nortelo.pl www.nortelo.sklepna5.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara87
Hehe, no nazwa tego sklepu już budzi mieszane emocje :) Nie znam, nie zamawiałam nigdy, więc niestety nie pomogę. Ja bieliznę zamawiam tylko z jednego sklepu: http://www.e-sensi.pl. Tutaj mogę ręczyć za jakość i odpowiedzieć na pytania, tylko ten sklep mam sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga39812
Zawsze robiłam zakupy na intymnej, ale zaczęło mnie to już wkurzać , że na niektóre towary trzeba czekać ponad dwa tygodnie..przypadkiem przez ceneo trafiłam na sklep allexclusive.pl, kiedy potrzebowałam kupić prezent na wieczór panieński i od tamtej pory "tam się stołuję" :) ogromny wybór, również dla osób, które mają problem z "nie mamy takich rozmiarów" :) a przesyłka jest błyskawiczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Allesa :D Najlepiej standardowo pójść do salonu,m przymierzyć a potem kupować już przez internet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkaa33
Cześć. Mnie się dobrze zamawia bieliznę ze sklepu Kokietki -www.kokietki.com.pl . Powiem szczerze, że taniej biustonoszy to nie znalazłam w sieci. Duży wybór miseczek, także myślę, że każda pani znajdzie swój rozmiar. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaEwa
Osobiście polecam www.kendi.pl Ceny bardzo fajne, nie mówiąc już o dużym wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cookie234
Możesz sprawdzić boutique bielizny http://boutiquebielizny.com/ masz w nim bardzo duży wybór bielizny różnych marek. Rownież teraz trwa poświąteczna wyprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja zamawiam z internetu głównie biustonosze, paradoksalnie online lepiej mi kupić niż w offline :) Mam swój ulubiony sklep z dużym wyborem i pełną rozmiarówką: http://www.e-sensi.pl/category/biustonosze, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym sklepem internetowym z bielizną wyszczuplająca jest Orirose. Kupiłam już tam majtki, body oraz gorset wyszczuplający i jestem bardzo zadowolona. Jego ofertę znajdziesz na firmowej stronie pod adresem www.orirose.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również przerzuciłam się już na sklepy online - zdecydowanie szerszy wybór i piękna bielizna. Na pewno polecić mogę https://all-bielizna.pl - bardzo szybka wysyłka towaru i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonego sklepu internetowego z bielizną to mogę wam polecić www.anstel.pl Mają szeroką ofertę bielizny, biustonoszy, rajstop, odzieży i innych produktów dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×