Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivvia

Dobry internetowy sklep z bielizną - dobór odpowiedniego stanika

Polecane posty

Gość ala7733
Zamawiałam przynajmniej z kilkunastu sklepów z bielizną i moim skromnym zdaniem najlepszy jest http://koronkowa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś z dziewczyn wcześniej polecała allesa:) Ja też tam kupuję i na początku skorzystałam z takiej tabeli która jest gdzieś u nich na stronie:) Zmierzyłam się i sprawdziłam w tej tabeli jaki rozmiar. I o dziwo rozmiar który zamówiłam był idealnie dopasowany:) Także możesz sobie sprawdzić:) A jakbyś miała gdzies niedaleko ich salon, to też dobrze iść i na żywo sprawdzić:D Ja kiedyś podeszłam do ich salonu w Warszawie i kobietki tam pracujące były bardzo pomocne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk00
Niedawno moja koleżanka poleciła mi tę stronęhttps://www.g(...)la.html . Wpisujesz sobie swoje wymiary,a aplikacja na podstawie podanych danych wyświetla odpowiedni rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam ostatnio prezent od koleżanki ze strony broosa.pl, bo chciałam kupić samonośny stanik, ale nie byłam do końca przekonana. Teraz jestem w nim zakochana i bardzo często go noszę, niedługo zamówię pewnie następny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam rewelacyjny sklep internetowy bilbetteoutlet . eu Jeśli potrzebujesz porady co do rozmiaru, profesjonalne brafitterki doradzą Ci telefonicznie lub przez rozmowę na skype. Mają szeroki wybór pięknej markowej i niedrogiej bielizny a do tego biustonosze specjalistyczne do głębokich dekoltów i wyciętych pleców. Ja znalazłam u nich body do głębokich dekoltów które mają wycięte plecy aż do samej pupy i dekolt z przodu aż do pępka, przy czym mają usztywnione miseczki. Polecam każdemu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×