Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doswiadczone_pomozcie

doswiadczone_pomozcie!!!!

Polecane posty

Gość doswiadczone_pomozcie

Dziewczyny wybrałam bukiet ktory rok temu od razu wpadł mi w oko http://www.green-line.com.pl/gfx/gal/bukiety_slubne/bukiet_slubny_28_1.html i teraz zastanawiam sie jaki wybrac bukiet dla swiadkowej zeby jakos współgrały dodam ze do koloru sukni swiadkowej raczej kazdy kolor bedzie pasował tylko jakie wybrac kwiaty no i jaki kolor zeby pasował do mojej wiązanki:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masz........................
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
kurcze sliczna wiązanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masz........................
na wiosnę u mnie takie babcie na rogu ulicy siedzą i sprzedają coś takiego za 3 złote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczone_pomozcie
no dla mnie tez takie nietuzinkowe:P ale nie potrafie dobrac kwiatów dla swiadkowej te moje to eucharis - jest to lilia amazońska, więc tak pomyslalam ze dla swiadkowej moze z różowych bądź żółtych lilii normalnych.. ale czy to bedzie pasowało a moze kalie dla niej kurde no niewiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczone_pomozcie
no to co, ze za 3 zł? To ze kwiaty za 3 zł to nei pasują do ślubu, dla mnei cena nie gra roli poprostu mi sie spodobały i nie ma siły zeby mi je wybic z głowy :D A moze chodzi ci o to ze tutaj na tej stronie bukiet z tych kwiatów kosztuje ponad 200zł, spokojnie u mojej kwiaciarki wyjdzie ok 50 zł za ten bukiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczone_pomozcie
a moze z zoltych narcyzów?? da rade zrobic bukiet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam bukiet w podobnym kształcie tylko z herbacianych róż świadkowej wziełam taki sam tylko mniejszy od mojego i z innymi ozdobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczone_pomozcie
tak tylko tych kwiatów nie ma w innym kolorze ... Są białe i tyle dlatego zastanawiam się jakie moglabym inne kwity wybrac dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas swiadkowa sama sobie wybierala bukiet...taki jaki jej sie podobal jaki chciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florystka
zazwyczaj bukiet świadkowej to miniaturka wiązanki młodej.. jesli juz masz takie kwiaty w wiazance to powinnać cała dekoracje z zywych kwiatów również mieć z tych kwiatów i bukiet świadkowej również powinien być z tych kwaitów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolinka
A czy przypadkiem Kożuchowska nie miała bukietu z takich kwiatów tylko bordowych? Gdyby się nie udało znaleźć innego koloru, to ja nie kombinowałabym z innymi kwiatami, tylko do bukietu świadkowej dałabym mniej tych kwiatów i uzupełniła go jakimis florystycznymi dodatkami, tak zeby ładnie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfbfb
A to jakiś obowiązek, żeby świadkowa miała bukiet? Na co jej ten bukiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolinka
no właśnie, ja tak myślę, żeby go wyeliminować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×