Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość le sucre

Szczegolnie do PANOW. Co ja takiego zle zrobilam? czy cos bylo nie tak?

Polecane posty

Gość le sucre

Poznalam go 4 miesiace temu i powiem ze mialam wtedy troche spotykalam sie z nim on na poczatku byl bardziej zaangazowany. Po 2 miesiacach znajomosic poszlismy do lozka a mamy oboje ponad 20 kilka lat wiec uwazam ze w sam raz tak pojawil sie sex Sytuacja troche sie zmienila bo zauwazylam ze teraz to mi na nim bardziej zalezy a chodzi mi glownie o to ze on stwierdzil ze nie spotkal jeszcze takiej dziewczyny jak ja co by 4 pozycje w ciagu jednej nocy chciala testowac On chyba nie mial wczesniej zbytniego doswiadczenia w seksie . Druga sprawa to on bardzo i szybko sie podniecal przy mnie wiec ja mu mowie ze sa takiego gumki zeby opoznic troche wytrysk i mu kupilam to dziwnie jakos tak spojrzal ze nie wiadomo czy to tylko dla niego ......... a nastepna sprawa: wzielam jego penisa do ust troche popiescilam a on niby sie ucieszyl a po wszystkim jak poprosilam o minete to powiedzial ze narazie mi jej nie zrobi i ze za bardzo sie rozkrecilam z tym oralem ...... ja tu mu przyjemnosc zrobilam bo przyznam sie szczerze liczylam na rewanz a on ..... a najlepsze jest to ze teraz niby mamy kontakt ale on nie chce sie spotkac wymiguje sie troche ...... co z nim ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le sucre
to moze sie wypowie jakas Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkbjbhbvggdsbv
jako kobieta myśle sobie tak albo on uważa cie za lepszą agentke tzn ze nie tylko z nim ten tego i masz bogata przeszłość albo chce sobie poruchac i tyle i zalezy mu na własnej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja MAm 26 lat i jestem jeszcze prawiczkiem i może on też był do tej pory i to jest dla niego nowa sytuacja i jest troche zszokowany że kobieta tak może chcieć seksu tak jak ja jestem tym że kobiety wolą doświadczonych Facetów i już nie doceniają tego że facet był pożądny i czekał z tym na odpowiedną kobiete a nie przypadkową. A co gorasza mówią że niechciały by mnie niczego uczyć bo to ja powinienem je uczyć i dawać odrazu przyjemność, jak dla mnie troche egoistyczne A ja głupi dałem się nabrać na tę gadkę że najważniejsze jest uczucie a seks jest tylko ukoronowaniem miłości. Co do Chłopoaka to daj mu do tego dojżeć może jeszcze nie dojżął do takich żeczy i że tak szybko był seks Tak jak ja byłem zaskoczony jak moja była chciała po 2 miesiącach.Daj mu szansę i porozmawiaj o tym z nim otwarcie co on czuje czego oczekuje a czego ty oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Nie trza było przejmować incjatywy. Obym nie był złym prorokiem, ale ten koleś już wkrótce uzna Cię za zwykła szmatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le sucre
do Pablo 3101 ty naprawde jestes facetem czy jakas kobieta podszywa sie pod faceta ? ;-) A MOJE NASTEPNE PYTANIE JEST TAKIE : CZY JA JESTEM ZBYT ODWAZNA ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineta222
facet nie umiał i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alf12345
każdy chciałby mieć taką kobietę , nie przejmuj się moim zdaniem jest niedoświadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde jestem facetem A czemu takie pytanie ????Być może dlaniego jesteś na początek za odważna nie kazdy facet jest taki kasanowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le sucre
ej no przestancie ma mnie uznac za szmate ze gdy bylam juz wstawiona to wzielam na chwile jego penisa do ust bo liczylam ze on tez chwilke popiesci mnie oralnie ?????? to on jest jakis dziwny bo byl to nasz 5 stosunek i wczesniej fakt nie bylo w ogole oralu ale jak na chwile go ustami popiescilam to az takie WYUZDANIE ...? ;-) to on ma malo doswiadczenia ja tez zreszta duzego doswiadczenia nie mam ale nie lubie monotonii w lozku i uprawiania sexu caly czas w pozycji misjonarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Ja nie sądzę że jesteś szmata, ale ten twój kochas pewnie tak. Trzeba było poczekać aż on Ci zrobi minetę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7564933
jakies nowe zasady;p pierwsze slysze;d jak pierwsze zrobimy loda to jestesmy szmatami;d hehehee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Jakieś dziwne jesteście albo czytacie bez zrozumienia. Nie! jak pierwsze zrobicie loda nie jesteście szmatami przynajmniej w moim mniemaniu. Dla mnie chłopak, który nie odwdzięczy się dziewczynie po lodzie jest dla mnie tempym ćwokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le sucre
do Pablo : a mnie te twoje zdnia zastanowily jest troche zszokowany że kobieta tak może chcieć seksu tak jak ja jestem tym że kobiety wolą doświadczonych Tak jak ja byłem zaskoczony jak moja była chciała po 2 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mojjim zdaniem
twoj błąd to brak znaków interpunkcyjnych w wypowiedzi. Tego sie nie da czytac...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjest
to zdecydowanie jakis 30-letni prawiczek, to by jeszcze nie było tak źle bo jakby był chętny do zabawy tylko do tej pory jakoś mu sie nie przytrafiło to jeszcze okej, gorsza sprawa że ten człowiek prawdopodobnie ma jakis wypaczony obraz seksu, musisz mieć swiadomość że jeśli z nim bedziesz na stałe, to nie możesz liczyć na udany seks. Prawdopodobnie wychowanie albo inne czynniki wpłyneły ze koleś uważa seks oralny za totalne wyuzdanie a jakbys wspomniała o analu to by po księdza poleciał :/ Jeśli ci na nim zalezy 'poza łóżkiem" to próbuj próbuj ale obawiam się że to nie będzie proste żeby go naprostować.... to mówiłem ja - facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzony Żoną Mąż
Uwazam, ze facet, ktory sie nie rewanzuje kobiecie jest typowa ciota. Chyba lepiej zrobisz, jak ulokujesz uczucia i twoja chec do eksperymentow lozkowych w kims, kto odwdzieczy ci sie tym samym. Poszukaj sobie MEZCZYZNY :) -------------------------------------------------------------------------------------- http://styleman.de/unterhaltung/traces-of-an-imaginary-affair/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzygrosz
Trochę mnie śmieszy to "odwdzięczanie" :) Facet wręcz powinien pierwszy zejść do parteru, bo to taka sama przyjemność (a może i większa:) ) jak samemu doświadczać oralu. Do tego wcale nie musi być "rewanżu" za każdym razem... No dobra , a co do meritum to jamjest chyba utrafił w sedno... No i oczywiście nie jesteś szmatą le sucre:D Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Le sucre - on chyba na prawdę jest początkujący.Nie wyobrażam sobie łóżkowego seksu bez oralnych, namiętnych i perwersyjnych figli. Mnie pozycja misjonarska też nudzi. Ale głowa do góry, może się rozkręci kiedyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Le Sucre, ty wykonałaś wszystko tak jak należy. Problem tkwi w facecie - zbyt szybko się spuszcza i nie chce zrobić minety. Teraz, jak mi się wydaje, chce zerwać znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×