Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niewyruchana Dama

szukam Cie, Kochanku z moich snów

Polecane posty

Spotkaliśmy się na kawce w przytulnej knajpce.Już Ty wiesz gdzie:) Specjalne dla Ciebie ubrałam spódniczkę, czarne pończochy i kozaczki. Siedzielismy naprzeciw siebie w blasku świec i rozmawialismy o naszych sprawach zawodowych, o wszystkim. Jednak patrzac na siebie myslelismy tylko o tym,kiedy bedziemy mogli się dotykac.Widzialam w Twoich oczach głód pieszczot i ledwo wstrzymywane podniecenie. Pod stolikiem zaczałeś dotykać moich łydek, gładzić je delikatnie, "Lubisz tak, słońce?"-spytałes z niewinnym usmieszkiem "Lubie"-odparłam z usmiechem Przesuwałes dłonie po łydkach górę i w dół. Ten dotyk, tak niewinny rozpalił mnie -mam rumieńce z podniecenia. Powoli wziąłes w obie dłonie moją stopę. druga dotykam Cię w kroku i czuję jaki jesteś już twardy i duży.Sprawiło mi to niesamowita satysfakcję, a moja cipka zrobiła się mokra z pożądania... "Chcesz"-spytałes "Chcę.Przeciez wiesz... cdn jak ochłone-zmeczylo mnie grafomanstwo :):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjo
po przeczytaniu ja sama dostałam rumieńców ;P A jakie miał oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjo
dlaczego na zdjęciu, przecież siedziałaś z nim cos ściemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chce,zebys mnie dotykal...-szepnełam z zażenowaniem ----------------------------- Znalezlismy sie w dziwnym pomieszczeniu-białe ściany, biały sufit, biały puchaty dywan na podłodze. Jedna sciana całkowicie przeszklona z widokiem na cudowny ocean... na srodku pokoju stał stół z przygotowanymi szklaneczkami z pięknym zielonym płynem-absynt? pomyslalam,ze niepotrzebne bo sam Twoj widok wystarczy mi,żebym sie czula jak pijana.. "Słońce, jestes słodka jak landryneczka" szepnałes odwracajac mnie tyłem do siebie i chwytajac za szyję. Zamknełam oczy chcac zatrzymac tą chwile na dłużej.czułam Ciebie jak napierasz na moje posladki.. uwielbiam jak jestes taki twardy jak teraz.. zaczałeś delikatnie mnie całowac po karku, trzymajac za włosy, Twoj jezyk ślizgał sie po mojej szyi, chwyciłam Cię za włosy i teraz ja przejełam inicjatywę wpijajac sie namietnie w Twoje usta... "Liż mnie, Książe, liz mnie całą.. wydyszałam prosto w Twoje uszko..... qwa jaki tani romans mi wyszedł :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×