Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość iziaaa

nie lubie eks

Polecane posty

Gość iziaaa

opisze sytuacje i prosze o ocene: czy naprawde jestem wredna su.ka, ograniczajaca faceta czy tez nie? moj facet mial sobie kiedys panienke i sie rozstali, bo ona mu rozki doczepila, aktualnie zamezna (z tym co rogi przyprawila memu facetowi) Pisze aktualnie, bo .... cos mnie sie zdaje, ze ten mariaz dlugo nie potrwa. No ale wracajac do tematu; powody mojego wkur.wienia:" 1. ta eks byla wieeeelce szczesliwa, ze on - moj facet sie w koncu zakochal Ta "szczesciara" jestem ponoc ja ;) i ze jest szczesliwy i w ogole ochy achy i wzdechy ;) 2. no i sobie tak kontakt utrzymuja i byloby ok: gdyby nie ... 3. panienka przyjechala do polski (mieszka za granicami kraju) na swieta sama (maz jej zostal w Uk) i zaprasza mojego faceta na 1 dzien swiat do siebie beze mnie 4. dowiedziałam sie, ze kiedys (nie wiem jak czesto) napisal jej na skype czy gg cytuje: nie mogę teraz rozmawiać, bo ..... (tu pada moje imię) jest w pokoju 5. rozmawiają na moj temat, choc powiedzialam mojemu facetowi, ze nie zycze sobie tego 6. raz powiedzial jej przy mnie przez telefon cyt:, ze ..... (znow moje imie) sie zlosci, ze tyle gadamy A ona cytuje: aa niech sie zlosci, zlosc nikomu jeszcze nie zaszkodzila ocena moja: laska podkresla jaka to byla i jest? nadal wazna i pytanie: kto bardziej zasluguje na niechec ona czy moj facet (skoro wie co ja o tym mysle i dopuszcza do takich sytuacji i tego, ze jest mi po prostu przykro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×