Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

poród w okolicach katowic...

Polecane posty

ostatnio coraz więcej jest negatywnych opinii na temat szpitali położniczych na Śląsku. zastanawiałyście się gdzie będziecie rodzić? a może doradzą coś mamuśki, które mają te wybory za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaagdaaaalena
Raciborska Katowice,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć kolejowy
albo Łubinowa, ale tam trzeba najpierw na wizyty prywatne to potem poród masz na nfz na raciborskiej ponoć ordynator to rzeźnik straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Ślaska
Ja tam rodziłam i byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym się dowiedzieć coś na temat porodów prywatnych w mikołowie, katowicach bądź tychach. ciążę prowadzi mi lekarz, który nie pracuje w szpitalu a nie chciałąbym go zmieniać... no a właśnie z reguły tak jest, fajny poród za całą ciążę płątnych wizyt u konkretnego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć kolejowy
a co masz na myśli piszac "poród prywatny"??? w prywatnej klinice czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce żebyście pomyślały, że jestem jakąś snobką. chodzę do lekarza z dodatkowego ubezpieczenie więc za wizyty nie płącę. a że mój gin bardzo pomógł nie mam zamiaru chodzić prywatnie do innego, żeby później w szpitalu dobrze mnie traktowali. słyszałąm, że w niektórych szpitalach można umówić się na tzw \"poród prywatny\" masz zapewnioną położną i jakiegoś lekarza. można się oczywiście zdecydować na prywatną klinikę ale podobno taka ewentualność jest też w zwykłych szpitalach np w tyskim czy mikołowskim... nie wiem tylko jak to naprawdę wygląda i jaki jest koszt t akiego porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodyialm w szpitalu w Siemianowicach Śląskich :) i bardzo sobie chwale !! w czasie ciazy bylam w szpitalu w sumie 4 razy - niestety moja ciaza nie przebiegala bez komplikacji - i bylo ok. nie mialam porodu prywatnego ale byl przy mnie caly czas maz , polozne bardzo mile. Jest mozliwosc rodzenia w wodzie - niestety ja nie moglam. Jest pilka na ktorej caly czas skakalam...bardzo sobie chwale a nic nie placiclam! moj lekarz prowadzacy pracuje w tym szpitalu i to byl dodatkowy atut... slyszalam ze w Mikołowie tez jest w porzadku :) pozdrawiam i szczesliwego rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć kolejowy
Aisza a możesz napisać coś więcej o Mikołowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo o Mikolowie to nie wiem... szpital w srodku jest caly odnowiony , slyszalam ze polozne i lekarze ok moja mama mnie urodzila w tym szpitalu no ale kiedy to bylo...:P a powiedziala ze byla bardzo zadowolona :) ja chcialam rodzic w tym szpitalu ale sie przeprowadzilam i mialam za daleko... znajome ogolnie mowily ze sa bardzo zadowolone ale ze szpitala w Rudzie Slaskiej tez :) takze wybor spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno mikołowski oddział położniczy (waryńskiego) dostał jakieś wyróżnienie (bociana czy coś takiego) jest odnowiony i podobno rzeczywiście dziewczyny sobie chwalą. słyszałam też pozytywne opinie o prywatnej klinice w katowicach ochojcu... czy ktoś może napisać coś więcej o mikołowie bądź katowicach, tychach... siemianowice to dla mnie niestety za daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manna30
Słyszałam o mikołowie wiele dobrego. moje dwie koleżanki tam rodziły i bardzo sobie chwaliły poród. sale są ładne, odnowione i bardzo miłe jest nastawienie lekarzy i położnych do rodzącej. prawdopodobnie poród rodzinny też wygląda tam bajkowo, że rodzi się w jednoosobowym pokoju. ja mieszkam w tychach i zamierzam tu rodzić. może w tychach nie ma tak intymnej atmosfery, czyli jednoosobowych pokoi, ale za to jest sporo specjalistów, mój lekarz ma tutaj dyżury, no i większość moich koleżanek rodziła i były też porody z komplikacjami i wszystko poszło ok. ja nie mam jeszcze wyrobionego zdania bo to moja pierwsza ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo to jaaa
moją ciążę też prowadzi lekarz z mikołowskiego szpitala (wolę nie pisać nazwiska) Ja chyba zdecyduję się właśnie na Mikołów, choć trochę kilometrów mam do tego szpitala, ale wolę tam niż w moim mieście, gdzie jest ponoć rzeźnia a nie porodówka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj go zapytać czy jest tam możliwość porodu jeśłi nie jest się pacjentką żadnego z ich lekarzy a bliżej ma się inne szpitale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis a na kiedy masz porod w tym marcu dokladnie? bo ja tez tam bede rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×