Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kociarkaaaaaa

kot dostal nowa kuwete...i....i dupa

Polecane posty

Gość kociarkaaaaaa

wczoraj dotarła do nas nowa kuweta duza, kryta z filtrem, narozna ale jak sie okazalo...kicic sie nie podoba mala ma 4 miesiace-(mamy ja od ciut ponad mies) do tej pory korzystala ze zwyklej odkrytej kuwety wlasciwie juz po 10 min pobytu u nas wywedrowala sama do kuwety i nie bylo problemu zdecydowalismy sie na zmiane kuwety bo mieszkamy w niedurzym mieszkaniu-ok33m2 i jak mala zrobila kupe-to po prostu odor niesamowity-dwa dni temu oamlo obydwoje nie zwymiotowalismy- stad wybor kuwety wczoraj jeszcze kuweta byla odkryta zeby kicia sie przyzwyczaila dzis juz ja zakrylam po czyszczeniu kuwety i mala nasikala obok na swoj dywanik:)obserwuje ja teraz kiedy zacznie wedrowac w okolice wychodka zeby ja w odpowiedniej chwili wsadzic do kuwety ale na ile to sie zda martwie sie bo dzis sobota jutro ndz a w poniedzilaek kicia sama zostanie w domku 6h i moze wtedy mi obsrac cale mieszkanie............ zwirku nie zmienialam polozenia toalety tez nie... jakm ja naklonic do wiadomo czego widaomo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak statek i woda to titanic
a moje psy dostaly nowa wypasiona bude i tez dupa, spia w starej, 3 razem... zrozum zwierzaka... chyba sciany wysmaruje smalcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociarka, na razie odkryj kuwetę. I nie dawaj kotu mleka, bo to niezdrowe i ma wpływ na rodzaj stolców. Różnica w zapachu jest wyraźna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój znajomy ma to samo kupił takowe cudeńko na allegro i też dupa:( kotek całkowicie olewa nowy kibelek,nasikał mu na buty,kupę zrobił centralnie na łóżku w sypialni:o i tak trwało to tydzień aż wreszcie odpuscił i wróciła stara kuweta a ta z filtrem stoi sobie w piwnicy:(niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociarkaaaaaa
mleka nie daje ale kicia musi sie zalatwiac do niej muuuusia po calym mieszkanku sie niecie zapaszek..no zesz jak bude smalcem to ja kuwete zdechla myszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaziaaak
a co sypiesz do kuwety???? są żwirki pochłaniające "zapach", ja używam Benka i dodatkowo sypię neutralizator zapachów. Muszę Cię zmartwić kot może olać taką kuwetę i nic nie poradzisz. Też mam krytą ale musiałam zdemontować klapkę bo ni cholery nie chciały wleść do środka moje 2 koty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociarkaaaaaa
zwirek kicia nie miala problemu ze zwirkami przerobilismy sporo rodzjaiii zwirku i ok hmmm zobacze jak to bedzie sie dzialo dalej poki co juz 2 razy ja wysadzilam do kuwety.spokojnie delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkapa
zazwyczaj kocieta boja sie zakrytych kuwet i tu moze byc problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×