Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magda1882

czy nosicie swoje niemowlaki w rożkach??

Polecane posty

Gość lubuskaja
tylko w 1-2 mies zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo z roznymi opiniami sie spodkalam, moja mama np. kaze mi caly czas malenstwo trzymac w rozku do 3mies. no i juz sama nie wiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co w tym rozku az 3 miesiace go kisic? pewnie zeby mial nożki proste... dawniej sie w bety zawijalo zeby dzieci mialy proste nożki razem z rekami sie zawijalo zeby sie nie drapaly po buzi. te czasy minely teraz dziecko powinno miec swobode a nie ciasno w becie lezec. jest tez plus rozka- dziecko ma usztywniony kregoslup wiec jak go wezmie na rece jakas niedoswiadczona osoba to nie zrobi mu krzywdy ale matka najlepiej wie jak trzymac dziecko wiec mysle ze bez rozka mozna sie obejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuskaja
ja rozek potem jeszcze w 3 mies tez wykorzystywalam przede wszystkim do karmienia, wiec po czesci sie z Twoja mama zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady, to moje pierwsze dziecko no i w dodatku bede mloda mama i chcialam sie poradzic, a co do mojej mamy to wlasnie tak mi sie wydawalo ze troche przesadza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do własnych mam trzeba tez mieć dystans.. moja jest wszechwiedząca i lubi narzucać swoją wolę, przez co za moimi plecami potrafiła porządnie przegrzać mi dziecko, aż Mała dostała potówek. oczywiście skwitowała, że to uczulenie, bo jej nie posłuchałam i zjadłam to, czego nie powinnam :DRób tak, jak czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×