Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jia Xin

Szczepan Barnas

Polecane posty

Gość Jia Xin

Hej dziewczyny, nareszcie zdecydowalam sie na plastyke nosa.. ale musze jeszcze wybrac chirurga. Mieszkam kolo Wroclawia, polecicie mi kogos? i jakie sa ceny? Co myslicie o Szczepanie Barnas?? tak myslalam o nim. Dlugo sie u niego czeka?? napiszcie!! Dzieki za info!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jia Xin
Nie ma nikogo :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synthia
hej ja sie u niego operowałam!!! znalazłam jego nazwisko na forum o operacji nosa - operował jakiegos chłopaka ktory potem go polecał. zadzwoniłam i umówiłam sie telefonicznie na zabieg za 1,5 miesiaca a miesiac przed operacja pojechałam na konsultacje - koszt 50 zł, a cała operacja kosztowała mnie 4 tys. nic nie bolało, wszystko poszło sprawnie a było to w połowie listopada 2008 , po samym zabiegu te wszystki dni z setonami w nosie tez były spokojne i teraz jestem włascicielka slicznego kobiecego noska :) kazdy chwali swojego lekarza jak jest zadowolony ja gdybym miała sie znow na zdecydowac na operacje nosa nie miałabym problemów z wyborem lekarza bo znów poszłabym do pana Barnasia!! przemiły człowiek i super specjalista - polecam ps; ja miałam nos po 2 złamaniach wygladał koszmarnie do tego zatoki mi nawalały i ciagły katar od przegrody nosowej a teraz jakby po tej operacji i ustawieniu przegrody( wszystko za jednym razem) jakby reka odjoł !! ja jestem zadowolona !! pozdrawiam i zyce udanego noska !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jia Xin
Dziekuje!! tak mysle pojsc do niego, raz blisko mojego miasta i drugi to oczywiscie koszty. :)))) po co przeplacac i jeszcze czekac tyle czasu, bo nie mozna znalesc terminu wolnego.. Wiesz moze czy z nim mozna sie umowic tylko telefonicznie? czy tez moze przez emaila? dzieki za info!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jia Xin
Jeszcze jedno, wiesz moze czy jest mozliwosc zobaczenia jego noskow?? 4tys to operacja, czy takze wszystkie badania przed operacyjne i pooperacyjne?? Dzieki ci wielkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synthia
to jest tak moja droga ze ja sobie do niego zadzwoniłam to jego tel; 602715806 i byłam tak pewna ze to u niego zrobie ta operacje ze jak zadzwoniłam to umowiłam sie od razu na operacje zeby było jak najszybciej i uzgodniłam ze 2 tygodnie przed operacja spotkam sie na konsultacje. czekałam miesiac!! rada dla ciebie; jak juz u niego bedziesz to nie mow mu jaki nosek chcesz!! on ci sam powie jaki powinnas miec i co pasuje do twojej twarzy ! ja tak zrobiłam i nie załuje!! nosek wyszedł idealny, zgrabny i bardzo dziewczecy!! nie widziałam galeri ale nie znalazłam o nim negatywnej opini a same pozytywy i tym sie kierowałam, poza tym moja droga kazdy ma inna twarz i kazdemy pasuje co innego, jak sie lekarz zna to sam to potrafi okreslic jaki nosek pasuje do ciebie!! co do samej operacji to miałam ja o 16:00 a o 19 obudziłam sie bez bolu i szczeliwa a o 22 pojechałam do domku, 3 dni z setonami w nosie po 3 dniach pojechałam na sciagniecie tych setoników - to nie były setony tylko jakies pałeczki - o wiele lepesze od setonów 2 tygodnie byłam w gipsie i potem pojechałam na sciagniecie gipsu i wyciagniecie silikona z noska , i pamietam jak mi go sciagneli - byłam taka zachwycona mimo ze wszystko było opuchniete - spuchniesz okropnie - nie przerazzaj sie bo to normalne - co do badan to on ci powie co masz zrobic za badania ; oczywiscie pujdziesz na nie prywatnie wiec to koszt ok 70 zł - krzepniecie krwi itp. ja tam jestem zadowolona jak masz pytania to pisz pozdrawiem i zycze udanego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jia Xin
Dziekuje za odpowiedz!! chcialam po prostu zobaczyc noski, bo widzialam "dziela" innych plastykow i po prostu nosy wydaja mi sie wszystkie takie same, a jak wlasnie ty napisalas kazdemu pasuje inny nos i dobry doktor powinien sam wiedziec co i jak. Dzieki za telefon.. Wedlug ciebie 3tygodnie na wszystko moglyby wystarczyc? dlugo bylas opuchnieta na twarzy? Boje sie troche operacji, ale decyzja juz zapadla i czekam tylko na odpowiedni moment :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocolka
Cześć Synthia,naczytałam sie troszkę o Twoim nosku na forum tyle pozytywow,proszę umiesc jakąś małą fotkę,ale tylko noska,po nosku chyba nikt Cie nie pozna prooooszę,chociasz jak wygląda PO,pozdrawiam ciplucho!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jia Xin
Synthia, jeszcze pare pytan, ta cena u Dr Szczepana obejmuje znieczulenie? Jak beda jakies komplikacje, reoperacja jest objeta? czy to juz moje ryzyko?? Przed dzwonieniem do dr chcialam po prostu sie ciebie zapytac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synthia
tak!! wszystko obejmuje ta cena!! nie martw sie na zapas tylko jedz do niego na konsultacje i zapytaj i pogadaj o tym on ci wszystko opowie!! a co do zdjec z noska to na rezultat trzeba jeszcze poczekac!! na taki ostateczny rezultat bo np w sobote jak rano nie wstaje i nie chodze po zimnie jest o wiele ładniejszy :) niz w taki dzien!! nie mam zdjec do porównania wiec nie ma sensu teraz kiedy jesazcze opuchniety wysyłac jak juz przestanie puchnac i sie swiecic (pod pudrem i makijazem niewidac czerwonisci ani tego blasku) to zrobie zddjecia i wam wysle ale jeszcze nie teraz pozdrawiam jak macie pytania to walcie ps. nie zawsze mam czas odpowiedziec wiec przepraszam i prosze o cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianet
Synthia, ja również mam zamiar operowac się u doktora barnasia. W tym tyg jade na konsultacje. ale mam takie pytanie do ciebie, ile czasu od zabiego byłas na L4?? pytam ponieważ pracuje i ucze sie, wiec chcialabym wiedziec mniej wiecej ile czasu bede musiala siedziec w domu;) A i powiedz mi jeszcze zabieg nic nie bolal? mialas go w znieczuleniu ogolnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianet
HALO SYNTHIA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianet
Jia Xin a może Ty już jesteś po zabiegu i udzielisz mi jakiś informacji??;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie może jak teraz jest z noskami u doktora? Czy coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty90
Witam, Czy może ktoś operował swój nosek u dr Szczepana Barnasia.? Mam niedługo operację - no i zaczęły się wątpliwości: czy na pewno ten chirurg? Jak to będzie po operacji? Czy nie jest to nieprzemyślana decyzja? Proszę, pomóżcie mi podjąć się tego z lekkim sercem. Czy ktoś wie, jakie są obecne efekty pozabiegowe dr Barnasia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety była to moja najgorsza wizyta w życiu. Na samym początku lekarz zaczepił mnie na korytarzu i już zaczął krzyczeć, czemu nie leczę się u lekarza pierwszego kontaktu (dostałem skierowanie właśnie od lekarza pierwszego kontaktu - o czym poinformowałem pana doktora). Wydawał się być wręcz zażenowany moją osobą, wyrwał mi z ręki zdjęcie RTG zatok i powiedział, że mam torbiel od kilku lat i będę miał operację. Odszedł bez słowa wytłumaczenia i powiedział "czekaj tu". Po 20-30min wrócił, weszliśmy do gabinetu i w dalszym ciągu w bardzo niemiłym stylu prowadził rozpoznanie. Powiedział, że będzie mi robił punkcję (a raczej swojej sekretarce, żeby się przygotowała) i dopiero zapytał się mnie czy wyrażam zgodę. Jak w ogóle zapytałem co to jest punkcja i że chciałbym się zastanowić, to powiedział mi: "Nie ma tutaj zastanawiania, to jest system zero-jedynkowy. WOLAŁBYM OGLĄDAĆ SOBIE TERAZ TELEWIZJĘ NIŻ CZEKAĆ AŻ PAN SIĘ ZASTANOWI". Zapytałem co jeżeli wolałbym w tym momencie nie robić punkcji, to powiedział, że "BĘDZIE MIAŁ PAN TUTAJ ZAKAZ WSTĘPU". Już wtedy byłem 100% pewien, że ten człowiek jest ostatnią osobą, która chciałaby mi pomóc. Do samego końca mimo irytacji nie dałem nic po sobie poznać i zachowywałem się bardzo elegancko. ZDECYDOWANIE PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już po plastyce nosa. Czekam na zdjęcie gipsu. Dam znać jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosek jest mniejszy. Nie ma garba, a grzbiet jest węższy. Wygląda ślicznie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli stać Cię na czekanie ponad dwie godziny na spóźnionego lekarza, na chaos w recepcji, gdzie zblazowana pani wysyła SMS-y i nie orientuje się kto kiedy i gdzie powinien wejść, na brud na podłodze i w gablotach wystawienniczych wyblakłych produktów, na obsługę która czyta instrukcje obsługi urządzeń przed zabiegiem to możesz zaryzykować. Polecam wizytę również jako lekcje poglądową jak nie powinna wyglądać prywatna praktyka "lekarska".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr z Wrocławia
Polecono mi tego Pana i poszedłem na przegrodę, teraz żałuje mojej decyzji. Zwykły tani ignorant. SYF I BRUD w prywatnym gabinecie. Sam go poprosiłem o ubranie rękawiczek bo za każdym razem miał to w d***e. NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Visa Xin
a co chcesz robic z noskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos sie operowal u tego lekarza? Jak wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operowalam się w sierpniu. Przegroda I plastyka. Twierdzi ze nos był łamany. Wszystko przebiegło ok. Zdjal mi gips... patrzę wyglądam tak samo. Twierdzi ze zbudował nos na nowo. Skoro moja matka którą mnie urodziła nie widzi różnicy to jednak coś jest nie tak. Kazał mi zmienić faceta bo widać obecny doprowadza mnie do kompleksów. Tylko że mój facet był przeciwny tej operacji. Ogólnie dał mi 3 zastrzyki z antybiotykiem że sterydem. Nie dość że mega bolace to jeszcze cera mi się zepsuła i źle się czułam. Ogólnie ma być powtórka operacji... Ale zastanawiam się czy u tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×