Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

__skomentujcie tę suknię___

Polecane posty

Gość MAdcon
śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
suknia jest zjawiskowo piekna ale musisz miec szczupla talie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
nie mam:( ale do czerwca będę mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest takze moja wymarzona
suknie znalazłam ją już bardzo dawno temu, ale i tak pewnie będę miała tańszą bo ta kosztuje około 1000 dolarów, a dla mnie to zbyt dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Ale jeżeli nie bede miała talii bo jak narazie to mam 4 wałki tłuszczu na brzuchu, to co polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
oczywiście powyższy wpis nie jest mój, tylko jakiegoś prymitywnego osobnika, który nie robi nic poza wymyślaniem podszywów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
niestety suknie pdoane prze gwen sa jak dla mnei zbyt strojne. A ta co podała broneczka- łądna, ale to już nie to samo. Echhhh, jak człowiek sobie coś upatrzy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może więc poszukaj z drugiej ręki tej oryginalnej - będzie taniej ja tak zrobiłam i naprawdę nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
szukałam, ale ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest takze moja wymarzona
wlasnie ja modelu chrystelle lynette od maggie sottero tez szukalam na roznych stronach, bo myslalam ze moze uzywana sie trafi no ale niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
śliczna ale może pogadaj z dobra krawcową która by taką uszyła ciut taniej myslę że nie powinno być z tym problemu!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Oh ile bym dała żeby mieć pieniądze bo na drogą suknię mnie nie staća poza tym jestem z ubogiej rodziny więc rodzice mi nie pozwolą kupić drożyzny, a mama powiedziala że w lumpeksie widziała ładną i niedrogą, co o tym myślicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest takze moja wymarzona
myslimy, ze to podszyw a swoja droga gdyby z lumpeksu mi sie jakas spodobała to bym kupiła! bałabym sie szyć tę suknię, to chyba za duze ryzyko :) rozejrze sie za inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
ja niby jestem zapisana w bardzo dobrym salonie. Powiedzieli, ze uszyją jaką będę chciała. jestem w stanie dac za nią 2500 zł, ciekawe, czy za tyle by mi uszyli. Z tym, ze mieliby ułatwienie, bo aj nie moge mieć takiego tyłu, jak jest w tej sukni, tylko bardziej zakrywający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPROSZENIA ŚLUBNE TANIO
sukienka sliczna:) popytaj wsrod znajomych albo w necie poszukaj krawca jakiegos (dobrego i w mire taniego!) napewno ci uszyje taka i nie zaplacisz za nia tyle co w salonie:) ja jestem z wielkopolski i moge dac ci namiary na dobrego krawca:) na 99% nie wezmie ci wiecej jak 2000 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×