Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość like katy moss

Proszę Was o pomoc przy wyborze kosmetyku!!!

Polecane posty

Gość like katy moss

Chcę kupić dobry podkład do twarzy do cery tłustej. Dlatego zależy mi bardzo na jakości, aby utrzymywał mat twarzy przez cały dzień, dobrze pokrywał niedoskonalosci i nie brudził. Proszę doświadczone Panie o rady i jakieś propozycje, poniewaz nie ufam reklamom i wole to, co sprawdzone. Z góry bardzo dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość like katy moss
plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarRtinels
mialam ten sam problem...ciagle tlusta cera..testowalam wsystkie podklady jakie sie chyba dalo i jeden mi przypasowal jest to NEW SUPERSTAY SILKY firmy maybelline jest naprawde super i najlepiej nalozyc na to troszke pudru i rowniez znalazlam naprawde fajny jest to matte control pressed powder oriflame ok 30 zl ale makijaz trzyma mi caly dzionek:)i sie nie swiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona jestem
Dziewczyny, powiedzcie mi, jak Wy to robicie, że potraficie sobie dobrać odpowiednio kolor podkładu? Wiem, że trzeba próbować i testować, zwykle tak robię, w sklepie jest ok, a jak umaluję się rano i widzę się w świetle dziennym- to porażka, jak maska. Mam dziesiątki podkładów i pudrów, na które wydałam fortunę i wszystkie po zakupie wyrzucam. Mam już dość, chcę mieć swój jeden odpowiedni, ale jak go dobrać? :( Chyb a raz trafiłam idealnie z podkładem Channel, ale teraz w ramach oszczędności szukam czegoś tańszego, tylko boję się, że znowu kasę wyrzuce w błoto...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarRtinels
sproboj tego co napisalam powyzej firmy meybelline co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarRtinels
kup najwyzej troszke jasniejszy kolor,przeciez zawsze mozesz nalozyc ciemniejszy puder i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona jestem
W sumie chętnie spróbuję, czy dostanę w jakimś sklepie próbkę tego, może się orientujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarRtinels
nie mam pojecia czy dostaniesz probke,ja zawsze kupuje go w rossmannie ale uwierz ze ci druga mi sie pyta co mam za podklad ze taka buzka fajna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarRtinels
a jesli chces cos tanszego to polecam podklad firmy manhatan tez jest fajniusi ale oczywiscie tamten duzo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona jestem
patrze na necie, że podkład ten jest razem z krmem i kosztuje niewiele bo 35 zł, jesli w rossmanie- to zapewne będą jakieś testery, które można sobie na dłoń nałożyć, jutro spróbuję z nim dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarRtinels
ostatnio w rossmanie kupilam go za 29 w promocji:) nio on jest taki dwufazowy sproboj mam nadzieje ze bedziesz zadowolona pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnfgdfgdfg
dream matt muse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuio
a mi pasuje podklad revlonu,colorstay czy jakos tak sie nazywa;fajnie matuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarRtinels
ja mam najciemniejszy czyli 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghuidgughfsiu
warto wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololalalal
po 1 idz do drogerii nie do sieciwoki jak rossmann i wes probki. roznych kolorów po 2 jak jest drozej zawsze po spr numerka mozesz kupic w rossmanie;] po 3 dobrze zainwestowac w baze pod podklad. soraya 30zł wersla złota beztłuszczowa;] amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×