Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

waga wózka dziecięcego...

Polecane posty

ile powinien ważyć przyzwoity wózek? czy 15kg to zbyt dużo? chodzi mi o wóżek wielofunkcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie za duzo. Moj wazy 11 kg i mam problem po schodach z dzieckiem w srodku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wazy kolo 15 i nigdy bym go nie kupila ale to byl jedyny w miare wozek z dobrym dla mojej windy rozstawem kol - inne sie nie miescily ja mam 1 pietro bez windy do wniesienia wozka i czasami mialam dosc - dziecko 12 kg plus wozek kupilam sobie mniejsza spacerowke do szybkich spacerow i na zakupy - wazy kolo 5kg a kosztowala mnie niewiele ponad 100 - wiec jak nie ma tatusia a ja wychodze to biore lzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 10 kg
Powyżej to dla Pudziana. Mój ważył 10 kg i było mi cholernie ciężko, mój obecny waży 4 kg i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno odpowiedzieć miałam jeden wózek co ważył 18kg ale miał ogromne koła i mogłam go schodek po schodku wciągnąć na 3 piętro... i miałam spacerówkę coś koło 5 kg ale na mniejszych kołach (choć jak na spacerówke to i tak sporych) ale tego wózka nie umiałam ani wciągać ani wnieść z dzieckiem w środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wózek Emma plus od Lionelo i nie narzekam. Znalazłam go na ich oficjalnej stronie -http://lionelo.com/product_category/wozki-i-nosidelka. Sama marka jest ogólnie dość chwalona, swoje biura obsługi mają w Holandii ale też w Polsce. Szybka dostawa, dobry kontakt, wózek bez jakiś skaz, nowy, sprawny, dobrze zabezpieczony przy transporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To x-lander x-cite jest jeszcze lżejszy bo stelaż z gondolą x-priam light waży ok 10,5 kg a z siedziskiem spacerowym 10,4 kg a więc naprawdę niedużo, a składa się go dosłownie jedną ręką i co ważne jest to wózek bardzo zwrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×