Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agu1

krem pod oczy, jaki??

Polecane posty

Gość agu1

dziewczyny doradzcie prosze, jaki waszym zdaniem krem pod oczy jest dobry. Mam 25 lat, chodzi glownie o nawilzenie i wygladzenie (bardzo) drobnych zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam
lirene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam
kiedyś miałam ziaja pro, ale chyba tylko nawilżał, nie robił nic z drobnymi zmarszczami( mam 29 lat), do tego jest tani i duży (50 ml). Teraz przerzuciłam się na lirene krem odżywczy cera wrażliwa, taki w zielono-białej tubce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, sama tez szukam.... stosowalam kiedys Yves Rocher, Inositol Vegetal, Soin spécific Lisseur Intense Yeux (Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy) ale nie bylam zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam
Ja już od dłuższego czasu testuję różne i chyba ten lirene najbardziej przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadAnia
Mam 35 lat. Używam i polecam Krem PRO LIFT firmy Hildegard Braukmann. Spłyca moje zmarszczki pod oczami, niweluje sińce, które są moją zmorą od zawsze. Naprawdę świetny kremik. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez dłuższy czas używałam oliwkowego kremu pod oczy z Ziaji i spisywał się całkiem nieźle. Teraz kupiłam sobie polecamy na Wizażu krem firmy Avene, ale jeszcze nie wiem, czy rzeczywiście jest taki świetny, bo używam go dopiero od dwóch dni. Dam znać za kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×