Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kajakaaa

uczulenie intymne

Polecane posty

Gość Kajakaaa

od kilku dni swędzi mnie i piecze w okolicach warg sromowych, bylam u lekarza, ale olał sprawę, powiedział że nie mam stanu zapelnego i pewnie to jakieś uczulenie na proszek lub plyn do higieny intymnej. Problem w tym że stosowałam już trzy apteczne płyny, zmieniłam proszek na płatki mydlane dla niemowląt, a problem jak był tak jest :-( lekarz zapisał mi pimafucort, ale nie dośc że nie pomógł to jeszcze objawy się nasiliły. macie jakiś sprawdzony sposób na takie sytuacje ? Prosze o pomoc, nie mam już siły i kasy na zakup kolejnych śridkow higienicznych. Stosowalam lactacyd, AA z kwacem mlekowym, serie Dr eris dla kobiet w ciąży, nic nie pomaga :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ja mam to samo
tak... to grzybica. Ja tez to mam co jakis czas mi sie odzywa. Wlasnie jest ten czas. Nie raz swedzi niemilosciernie. Świetna jest maść Clotrimazolum tylko nie wiem czy ona jest na recepte czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..pkkf../.
Clotrimazolum jest bez recepty i kosztuje jakies 3-4 złote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Tantum Rosa stosowałaś ? jest do irygarcji i można przemywać okolice intymne. ok 3 zł jedna saszetka, przemywa sie 2 razy na dzień, jest do stosowania w połogu ale także łagodzi stan zapalny. mi pomagał jak coś było nie tak. albo maść Vagical czy jakoś tak. a lekarz jak zlekceważył, to nie lekarz, radze go zmienic na innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajakaaa
dzieki za odpowiedzi, zapomniałam napisać że wyniki badań z wymazu wykluczyły grzybicę. NIe mam ani grzyba, ani bakterii, posiew wyszedł dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia430
ja moge polecic lactovaginal kosztuje ok 25 zl ale na bank jest skuteczny pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×