Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Generał Armata

Nie uważacie, że kafe przerodziła się trochę w forum ludzi zdesperowanych i

Polecane posty

Ja jak tak sobie trochę poczytałam to aż się biedna zdefiłam. Naprawde wieje tutaj takim pesymizmem momentami, depresją, smutkiem i brakiem wiary w siebie, że nic tylko iść do innego pokoju i sobie strzelić w głowę :) Owszem, niektóre osoby muszą się wygadać i ja to rozumiem lecz królującymi tutaj tematami są: 1.nie mam chłopaka ->moje życie nie ma sensu 2.moje życie nie ma sensu bo..nie mam chłopaka 3.jestem samotna, więc będę siedzieć na kafee zamiast jakoś się zabrać za swoje życie 4.nic nie umiem, nic nie potrafię, moje życie to dno 5.gdzie znaleźć fajnego faceta???? Gdzie? (podpowiem, u mnie w ogrodzie wiszą na drzewach, obok śliwek i gruszek :D ) i uwaga, najważniejszy punkt - mam już 20-30 lat i będę na pewno starą panną. Słuchajcie poważnie się można zdefić. Ile razy można odpowiadać na ten sam temat z wybranych punktów. Może lepiej założyć jakieś szablony i tyle. Zadaj pytanie -> wybierz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się o coś konkretnego zapytać to nikt nie odpowie,topik pada. Kiedyś ktos pytał o darowiznę i nić ,cisz była. Tu ylko eksperci od zdrad ,doła i nieszczęść udzielaja porad. Jest kilka fajnych osób ,ale to jednostki : Myrewin,Ike ,Brat Niedźwiedź,Wkurzona Bardzo Żona,Komiczne,Kluska serowa ,Bywalec1,Paola,Setunia i kilka innych.P{ewnie kogoś pominęłam niechcący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze, ja tam dekleracji skladac nie bede:D jak odejde to odejde :D i mnie widziec nie bedziecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum dla kobiet,a nie dla rozprawiczanych i rozprawiczających,choć takich tematów na kafe pełno :) Powinieneś być usatysfakcjonowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się cieszysz,a gdzie dla mnie rozrywka? Nie interesuje mnie rozprawiczanie ani rozdziewiczanie,bo to było dawno ...:)Nie ma już kogo ,ani nie ma czego rozpra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że temat się nieco rozwinął. Nie czytam wszystkiego bo mi się nie chce :P Ale też podpadam pod zdesperowanych i szukających akceptacji, żeby nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Prawiczek z wiarą
brak Ci klas, mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Prawiczek z wiarą
klasy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×