Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sklep internetowy

Sklep internetowy

Polecane posty

Gość Sklep internetowy

Hej, chcę założyć internetową firmę wysyłkową i mam takie pytanie, czy kupilibyście przez internet takie artykuły jak akcesoria samochodowe (łącznie z częściami do samochodu), artykuły wędkarskie, artykuły dziecięce typu zabawki, gry oraz artykuły komputerowe, typu klawiatury, myszki, kamerki internetowe. Proszę o poważne odpowiedzi. Bardzo mi na tym zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep internetowy
A może wypowie się ktoś na temat co kupujecie przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john connor
Jezeli byłyby to materiały dobrej jakosci w dodatku po atrakcyjnej cenie to dlaczego nie:) Sam od czasu do czasu kupuje dla swojego hooby rzeczy przez neta. Tylko najpierw trzeba sprawdzic wiarygodnosc sklepu czy osoby sprzedajacej towar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep internetowy
Tak, rozumiem, a jak to sprawdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep internetowy
A kupujecie na allegro? Osoby lub sklepy wystawiają tak swój towar. Taki sprzedawca jest dla was wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artakifa
A to tak ogólnie jak wymieniasz? czy po prosty miała by być to firma przez internet świadcząca usługi typu: wielobranżowe;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep internetowy
Powiem szczerze, że dokładnie to nie wiem jakie artykuły. Na razie mam tylko taki pomysł, by założyć internetową firmę wysyłkową, taki internetowy sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john connor
osobiscie to szukam takich sklepów o których mozna poczytac komentarze kupujacych. Chodzi mi o to ze oszustów nie brakuje. Wiec trzeba sie jakos upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john connor
Pomysł jest ciekawy i moze wypalic tylko musisz wybrac jakas okreslona branze :) Ja np. wybrałem ostatnio kupowanie przez neta bo jest czasami duzo taniej. Podam prosty przykład: chciałem zakupic flitr zewnetrzny i troche sie najezdziłem, popatrzyłem na ceny w sklepach i wyszło na to ze zaoszczedziłem około 50 bez kosztów przesyłki oczywicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john connor
Kupujac przez neta oczywiscie. Szybka realizacja zamowienia i dostawa. Bez zadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep internetowy
Aha, rozumiem. Mam dobre przeczucie jesli chodzi o mój pomysł, ale teraz jest problem bo nie wiem za bardzo na co byłby największy popyt. Myślę o akcesoriach komputerowych, grach na komp itp ale nie jestem do końca przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×