Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość epeu

pozwalacie dzieciom pić kawę??

Polecane posty

Gość epeu

Rano mąż się zdenerwował (delikatnie mówiąc), bo mu pociechy całą kawę skonsumowały (nescafe 3 w1). Zarzuca mi, że robią to za moim cichym przyzwoleniem a powinnam wiedzieć, że to im szkodzi. Dzieci duże są (16 i 14 lat). Tak na marginesie to raczej nie chodziło mężowi o zdrowie naszych dzieci tylko o brak kawy. Moim zdaniem nie byłoby afery, gdyby na rano jeszcze tej kawy wystarczyło Pozwalacie swoim nastolatkom pić kawę, czy też tylko ja taka lekkomyślna jestem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi synowie w tym wieku juz pili kawę. Byłam przeciewniczką podawania dzieciom kawy naturalnej... cóż wyjazdy na kolonię w młodszym wieku nauczyły ich tego zwyczaju. To już nastolatkowie :) nie zaszkodzi im kawa:) tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gromniczka
Mnie nigdy rodzice nie zabraniali pic kawy, a do dzis nie piję - mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiel0922
lepsza kawa niz coca cola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak byłam mała to babcia zawsze mi robiła zbożową Inkę z mlekiem:) może i ty taka dzieciom daj ,troszkę to lepsze niż takie z tytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pozwalam kubek dziennie
Nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 16 lat dopiero
i piję kawę gdzieś od 5 lat.. nawet po trzy dziennie! muszę Wam powiedzieć, że wbrew pozorom kawa jest zdrowa (oczywiście nie rozpuszczalna tylko parzona z ekspresu ciśnieniowego lub po turecku, absolutnie nie ta popularna z eksp. przelewowego) spowalnia procesy starzenia.. powinno się ją pić w odstępach co 4 h najlepiej 2 dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epeu
no to czuję się rozgrzeszona ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gniotek
w moich stronach dzieci nie pija kawy, % i nie pala petów ale ja z wioski jestem to moze sie nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludki ludki trochę zrozumieni
alę tę neskę 3 w 1 to wywal i nie kupuj, to syf straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epeu
dlaczego mówisz, że to syf ?? dla mnie jest za słodka, ale reszcie domowników smakuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka kawa to nie kawa
tylko mieszanina chemicznych substancji :P kup automat do kawy i dobrą kawę ziarnistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie weim jak to robicie
Nescafe classic 3 w 1 Rozpuszczalny napój kawowy. Składniki: cukier, syrop glukozowy, utwardzony tłuszcz roślinny, kawa rozpuszczalna (10,2%), odtłuszczone mleko, regulatory kwasowości (E 331 iii, E 339, E 340 ii, E 450 v, E 451 ii), białka mleka, maltodekstryna, emulgatory (E 471, E 472 e), substancja przeciwzbrylająca (E 554)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatatatatatatata
a ja zaczelam pic kawe od 13tego roku zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie weim jak to robicie
zobacz ile tam cukru - jest na pierwszym miejscu, znaczy że jest go najwięcej o wszystkich sztucznościach nie wspomnę, bo je widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz ile tam jest kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epeu
kawy jest tam mało, ale cukru dużo i dlatego maja "familija" na to leci :o Ekspresu nie opłaca mi się kupować, bo rzadko byłby używany. Wygodniej jest wsypać saszetkę i zalać wodą. Mniej czyszczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliskaa
ta neska to sama chemia sama ym tego nie wypiła a co dopiero dzieciom dać- jak już chca pic to kup słoik rospuszczalnej nescafe czy innej i niech sobie zrobią z cukrem i mlekiem, bedzie duzo zdrowiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozpuszczalna
To sam syf. normalna kawe zaparz. troche kofeiny nikomu nie zaszkodzi. ja robie kawe w dzbanku. kazdy sobie sam nalewa i dodaje cukru czy mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozpuszczalna
To sam syf. normalna kawe zaparz. troche kofeiny nikomu nie zaszkodzi. ja robie kawe w dzbanku. kazdy sobie sam nalewa i dodaje cukru czy mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednostrzalowe
no albo piszemy o kawie albo o napoju kawowym ... kawa jest zdecydowanie zdrowsza od czarnej herbaty byle nie przesadzac z iloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie -nieee
Nie pozwalam pić kawy swoim pociechom, może jestem zbyt surowa. Ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to zdrowy napój. Piją kawę, tylko i wyłącznie zbożową... Same spójrzcie jakie składniki znajdują się w tej nescafe...Warto zastanowić sią nad tym, co nasze dzieci spożywają, bo one same nie mają rozeznania co do składu. Przy okazji wspomne o tych wszystkich dopalaczach, które są dostępne w każdym spożywczym sklepie i dzieci nagminnie kupują to paskudztwo...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elficzka_ama
Jak piją rozpuszczalną to spróbuj podać INKĘ ... tak tak ostatnio ja kawiara ledwo sie zorientowałam że to nie moja ulubiona rozpuszczalna... Smakuje inaczej niż kiedyś nie czuć zboża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochałeś się było cudownie
jest też taka kawa śniadaniowa, która jes tpół na pół zbożowa i naturalna. w smaku, bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epeu
a nazwę może pamiętasz, albo producenta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jakaś "poranna" albo :rodzinna" ta kawa ,bo ja tez raz kupiłam ,pół na pół zbożowa i normalna >można jeszcze zwykłą inkę ,teraz jest taka w saszetkach to fusy nie latają .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×