Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość leniwczyk

Dobry chirurg stomatolog w Krakowie

Polecane posty

Gość gość
Klinika Krakowska tam na Mehoffera ? Drogo jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś mnie pyta o dentystę, to zawsze polecam klinikę, w której ja kompleksowo leczyłam zęby - Luxdentica na Ruczaju. Pełna profeska. Niestety na Montelupich spotkała mnie sama krzywda :( A z Luxdentici mam wyłącznie dobre skojarzenia - miła i uprzejma obsługa, ładne, czyste, pachnące (!) wnętrza i przede wszystkim zero bólu, mimo że zabiegi naprawdę przechodziłam trudne (np. usuwanie 8-ek itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, że warto iść do kiliniki Luxdentica, z czymkolwiek by się nie szło. Ja tam najpierw leczyłam zęby, potem chodziłam do ortodonty, a teraz estetycznie działamy - wybielanie itp. Mój mąż robił tam sobie implant, po tym jak ząb mu się ukruszył nie do odratowania i po tym jak dentysta w innym gabinecie za grubą kasę go zrekonstruował tak, że po dwóch tygodniach ukruszył się już na dobre. Polecam, naprawdę fajny gabinet i mili, kompetentni lekarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie się zgadzam - w Luxdentice na pewno warto leczyć zęby, wzorowe podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Galerii Uśmiechu mają świetnych dentystów, chirurga też, więc spokojnie możesz tam się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr n. med. Sławomira Karwana, specjalista i doświadczony chirurg szczękowy. Przyjmuje w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza 118C/LU6. Więcej informacji o lekarzu oraz opinie innych osób znajdziecie na stronie http://www.karwan-chirurg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr n. med. Sławomira Karwana. Ma taką wprawę, że najbardziej skomplikowane zabiegi przebiegają szybko i bezboleśnie. Potwierdzają moje słowa także opinie na Znany Lekarz. Jego gabinet ma umowę z NfZ. http://www.karwan-chirurg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do dental services i bardzo sobie chwalę jakość opieki jaką mam. Wszystko na bardzo wysokim poziomie i też nie mają cen z kosmosu. Więc ja mogę spokojnie ten gabinet polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś jeszcze szukał dobrego chirurga, polecam wpaść do centrum stomatologicznego Zakopianka. Chirurg bardzo dobry, bardzo miły :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka889
Tutaj http://artodonto.eu/oferta/chirurgia/ jest ciekawa propozycja. Prawda jest taka, że trzeba wybierać profesjonalistów, którzy dysponują odpowiednim sprzętem, doświadczeniem oraz odpowiednim podejściem do pacjenta. Jest to bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majakóvna
Wyrywaniem zębów zajmuje się też gabinet pani Anny Król. Jest na 2 Pułku Lotniczego obok carrefoura, więc w sumie łatwo trafić. Sama usuwałam tam swego czasu ósemkę i zabieg był całkowicie bezbolesny, czego się nawet nie spodziewałam. Czasami trzeba poczekać trochę dłużej na wizytę ale ogólnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz jakiś konretny namiar na tą dentystkę? pewnie lepiej zadzwonić wcześniej i się umówić niż przyjść i wyjść po minucie w kwitkiem bo gabinet pełny pacjentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Ja usuwałam zęba chirurgicznie w CMP dent na Komorowskiego. Od razu w dniu wizyty zrobili mi zdjęcie RTG, nie musiałam nigdzie latać :) Zostawiam namiary http://www.cmpdent.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcąc założyć aparat ortodontyczny niestety musiałam usunąć dwie 8, bo niestety mi niepotrzebnie urosły i jeszcze bardziej krzywiły zęby. Zabieg wykonywałam w CMPdent u dr Andrzeja Ciaputy, którego naprawdę polecam. Wiadomo,że to nic przyjemnego, ale nic mnie nie bolało podczas zabiegu, później miałam tylko lekkie opuchnięcie, ale całe szczęście obyło się bez żadnych komplikacji. Do tego wszystkiego nie musiałam biegać po różnych klinikach żeby wykonać zdjęcie RTG bo oni mają pracownię i taki sprzęt u siebie, a wiadomo że przy tego typu zabiegach bez zdjęcia się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleczek
Od kilku lat chodzę do dentystki i miałam u niej wstawiany implant. Taki proces trwa jakieś pół roku i troche jest z tym roboty ale warto zadbac o ubytki. Mój zabieg przeprowadzała https://stomatologiaswiatkowska.pl/ . Jakiś czas później miałam tam tez wybielane zęby. Oba zabiegi nie były bolesne i poszły sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym chirurgiem jest dr Wilisowski z Kliniki Luxdentica. Byłam u niego na usunięciu ósemek, oba zabiegi dość skomplikowane, ale pan dr to doświadczony chirurg z olbrzymią wiedzą i z wspaniałym podejściem do pacjenta. Nie bolało, a atmosfera była tak miła, że nawet się, o dziwo!, nie stresowałam. Do tego sama klinika jest super miejscem, nowa, ładnie urządzona i wyposażona w nowoczesny sprzęt, komfort wizyty od razu wzrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę tylko do studia stomatologi estetycznej na Batorego , uratowali mi parę zebów i robiłam też tam 2 implanty. Świetna ekipa na prawdę się znają na rzeczy i wiedzą co robią - http://www.studiose.med.pl/ Inni lekarze powiedzieli że do usunięcia a tutaj udało się uratować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JudytaGryk
Udaj się do gabinetu, mieszczącego się przy ul. profesora Adama Rożańskiego 52, w Modlniczce. Miałam podobny problem i dopiero Jackowi Sumarze udało mi się pomóc... Teraz, leczę zęby tylko u niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam http://Studiose.med.pl. Korzystam z ich usług już od dłuższego czasu i jeszcze się nie zdarzyło, żebym nie była zadowolona. Ostatni mój zabieg to były licówki i powiem Wam, że naprawdę klasa. Trochę kosztowało, ale było warto. Chirurgią też się zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam doktora Patryka Kownackiego - nie wiem gdzie teraz przyjmuje w Kra ale jest świetny - stosuje tez specjalna metodę prf (wsadza do zęba twoja własna krew) i rana pooperacyjna goi sie ekspresowo - dla mnie olśnienie bo wczesniej miałam dwukrotnie suchy zębodoł po usuwaniu zębów. Doktor ma unikalne podejście do pacjenta - wybitny profesjonalistą i świetny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosiek

W zakresie chirurga stomatologicznego mogę polecić gabinet Steczko. Miałem tam usuwaną ósemkę - wszystko poszło sprawnie i bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillis

Miałam sporo dziur i w ogóle problemy z zębami ale trafiłam właśnie do stomatologii dr Cichonia i dzięki temu wlasnie mam ładnie i dokładnie wyleczone zęby. Piękny i zdrowy uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Ja polecam gabinety Lux Med. Przyjmują pacjentów w Warszawie i Krakowie. Z tego co słyszę to, każdy kto do nich trafi jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam świetnego denyste, naprawde jest rewelacyjnym fachowcem dr. Adam Balczyński przyjmuje m.in. w scandinavian clinic tj na placu szczepańskim, ja akurat tam chodze. Naprawde jestem mega zadowolona i szczerze bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×