Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RATUNKU KOBIETY

JAK UNICESTWIĆ ŻÓŁTY BLOND?? ktora z Was sie zna?

Polecane posty

Gość RATUNKU KOBIETY

chcialam uzyskac bialy blond < mam farbowane blond wlosy>, zakupilam tym razem blond z serii clubbing pallette, a tu mi zolty wyszedl, a mial byc bialy... nie wiem czy alozyc drugi raz ta sama farbe czy inna? ale hjaka? i ile trzymac? kto sie zna na tym? p.s fryzjer zaden nie cche m rozjasnic tak jak ja cche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjdsjgfdsgggggggggg
nałóż coś platynowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz
zrobic plukanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... glamour
Użyj fioletowej płukanki do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretkaaaaa
JAk sobie kupisz teraz farbę i ufarbujesz to będziesz miała sianko na głóowie zamiast włosów. Dlatego ja wolę farbowanie zostawić fryzjerowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU KOBIETY
niby tak ale fryzjerzy tez nakladaja farbe, tez niszcza wlosy.... plukanka malo daje, ja cchialabym miec bialy blond;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczeta me slodkie
ja bardzo dlugo probowalam uzyskac bialy blond.. albo przynajmniej mniej zolty.. nie da rady samemu. musisz utlenic wlosy u fryzjera i tyle. ja tak zrobilam i w koncu podoba mi kolor ktory mam na glowie. Farbe jak kupisz, nawet w odcieniu jaki ci sie podoba, nic nie zdzialasz. Proponuje utlenianie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU KOBIETY
a robilas to w zwyklym zakladzie? ja gdzie nie pojde i rposze to 1. nie ccha nalozyc na cale wlosy bo sie niszcza- a przeciez jak dadza na odrosty to te na dole i tak sa inne. 2. kolor i tak jest taki zwykly blond a nie bialy:( a bylam chyba juz u 10 i to roznych i drozszych i tanich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczeta me slodkie
a mi to robila fryzjerka znajoma.. tez nie chciala sie zgodzic dlugo.. w koncu udalo sie ja uprosic i zrobila mi pasemka - powiedziala ze cale wlosy nie wchodza w gre bo to za bardzo je niszczy. ale mam tych pasemek duzo, a poza tym swoje wlosy tez mam jasne wiec w sumie wyszlo jakby na calosci. ale racje - nie jest to typowo bialy odcien.. wpada w zolty.. ale jest o niebo lepszy od wszystkich poprzednich, ktore mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUNKU KOBIETY
nie rozumiem czemu nie chca sie zgadzac:) i zastaawiam sie tez gdzie osoby ktore widuje na ulicy uzyskuja taki odcien;( a z farb dostepnych na rynku ktora bys polecala? i trzeba wtedy trzymac krocej czy tak jak pisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczeta me slodkie
Tez nie wiem jak uzyskuja taki kolor.. pewnie trafiaja na fryzjera ktore wie o co biega i nie boi sie nalozyc taki specyfik na wlosy.. Farby tak jak pisalam - nie polecam zadnej bo zadna kupiona w sklepie nie wyjdzie ladnie.. wszystkie wychodza zolte.. polecam zmienic fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie uratuje cie
przejdz sie najlepiej do sklepu z artykulami fryzjerskimi i zapytaj sie co bys mogla z tym zrobic powinie Ci ktos w takim sklepie doradzic ja proponuje szmpon z joanny taki fioletowy sama go kiedys uzywalam super sprawa rewitalizujacy koloro popielaty kosztuje okolo 11 zl na bardzo dlugo starcza,myjesz nim wlosy trzymasz z 5 minutek i splukujesz albo dla lepszego efektu mozesz trzymac dluzej on dziala cos na zasadzie plukanki ale osiagniesz napewno szybciej efekt niechcianego zoltego koloru.Proponowalabym odczekac jakis czas z nalozeniem farby zniszczy ci to wlosy;/moze zastanow sie nad brazem ja zmienilam z blonu na braz i jestem bardzo zadowolona no i wlosy teraz o niebo zdrowsze!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza jest srebrna plukanka... moja kumpela tak robi i ma super kolorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewine ze da rade uzyskac bialy blond ! ja taki mialam przez dlugi czas. farbowalam glowe rozjasniaczem joanny 5- 6 tonow do pasemek i balejazu ( kupilam 2opakowania bo rozjasniacz jest gesty) , potem ta sama na same odrosty ,za kazdym razem stosowalam plukanki srebrne i fioletowe do wlosow po farbowaniu, a do mycia na codzien uzywalam szampnu joanny fioletowego . kolor byl fantastyczny, taki, jaki chcialam, a wlosy nie byly sianem bo uzywalam dobrych masek i odzywek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEEWOSH2
MAM SPRAWDZONA METODE SAM DZISIAJ WYPROBOWALEM PRZEPIS JEST NASTEPUJACY:MIESZAM ODZYWKE-MASKE DO WŁOSÓW WAX TREATMENT 2 ŁYŻKI (KOPIATE) ZE "SREBRZYKIEM"-FIOLETOWA PŁUKANKA DO BLOND WŁOSÓW DO UZYSKANIA CIEMNO-FIOLETOWEGO KOLORU NAKLADAM TO NA UMYTE WLOSY I TRZYMAM POL GODZINY EFEKT PRZERASTA OCZEKIWANIA-MAM SWOJE WOSY W KOLORZE SREDNI BLOND Z PASEMKAMI PLATYNOWYMI I PO DOKLADNYM ZMYCIU Z POZOLCONEGO UKAZAL MI SIE PIEKNY SREBRNY BLOND Z ZACHOWANIEM REFLEKSOW NAWET POD SWIATLO POLYSKUJE NA METALICZNIE SREBRNY KOLOR POLECAM.MA TO TA ZALETE ZE NIE TRZEBA NISZCZYC SZYBKO WLOSOW KOLEJNYM FARBOWANIEM A EFEKT JEST NATYCHMIASTOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frffrfr
ja miałam prawie biały platynowy blond. potem nie mogłam go niczym przyciemnić :/ ... zresztą w takiej platynie niedobrze wyglądałam. teraz też mi się rozjasnia na zbyt jasny a ja chcę mieć włosy ciemniejszy blond ale nie taki szary ani rudy. poziom 8 tylko nie wiem jaką farbę wybrać by mieć błyszczące i nie bure :/ Co do platyny to działa e0 garniera i na to pasemka rozjasniaczem 5 min. masz murowana platyne. tylko nie kazdemu pasuje. ja w platynie wygladam jak marylin monroe czyli niezbyt. a znacie moze jakas farbe naturalny blond ale niezbyt jasny i niezbyt ciemny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×