Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorisa25

praca po edukacji europejskiej, europeistyce, środki unijne

Polecane posty

Czy wiecie czy edukacja europejska to przyszłość lub coś pokrewnego??? Ma ktoś jakieś doświadczenia??? Zastanawiam się ponieważ kończe licencjat i muszę coś wybrać Proszę piszcie :) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE RYZYKUJ III
Daj sobie luz, wybierz coś normalnego, bo nie masz pewności, że jak skończysz to ten dziwaczny stwór jakim jest UE będzie jeszcze istniał. I nie myśl, że jestem jakimś zabitym prawicowcem, ale tak idiotyczny stwór, w którym dzieci zabiera się rodzicom, i daje pederastom na wychowanie// szkocja// , lub przymusowo uczy na podstawie lektur // Alibaba i 40-u pedałów //Hiszpania//, nie pociągnie długo. III rzesza miała trwać 1000 lat, pociągneła kilkanaście, ZSRR miał być niezniszczalny. Przetrwał niecałe 75 lat. Miałem to szczęście , że przeżyłem go. Może Bóg da ,że przeżyję również ................ Ale nie zapeszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE RYZYKUJ III
I jeszce mała dygresja, ani ZSRR nie wymyślił tak idiotycznego kierunku studiów jak : Sowietologia, ani nawet niemcy nie wpadli na pomysł kierunku studiów o nazwie : rzeszologia, czy faszystologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko już sama nie wiem za co sie tu brać, zeby załapać jakąs w miare dobrą pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdadas
Srodki unijne - mozesz zrobic kurs/studia podyplomowe, niewiadomo co jeszcze ale... jeżeli nie będizesz mieć doświadczenia to tymi papierkami d...sobie mozesz podetrzec. niestety smutna prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakby wybierać pomiędzy środkami unijnymi a pracą socjalna, czy bycie kuratorem to jest jakaś pozytywniejsza wizja zawodowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdaasdasd
w środkach unijnych jak już ruszysz zarobisz o wiele więcej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc może to i dobry wybór, jak bedziecie mieć jakies info albo doświadczenie to zapraszam :) do wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam szefa psychopatę
Ja ukończyłam bilogię a zajmuję się pozyskiwaniem srodków unijnych, funduszami strukturalnymi i przetargami. A uczyłam się kalibrować pipetę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak uczysz sie za kogoś a tu życie pokazuje że po cholere, musisz robić to co się trafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentla _IV
Witaj , ja już od czterech lat studiuję europeistkę i wiadomo, że nigdy nie masz pewności, że po studiach będziesz pracować w swoim zawodzie, jednak ten kierunek jak każdy daje bardzo szeroką wiedzę zarówno z ekonomii, finansów, prawa, ale również historii, socjologii, a nawet marketingu. Jeśli nie w urzędach i ministerstwach to zawsze możesz pracować w instytucjach promujących wiedzę o Unii, zostac tłumaczem czy pracować w agencji PRowej. Wszystko zależy od specjalizacji jaką wybierzesz i czy jesteś silnie zmotywowana. Co do wypowiedzi moich przedmówców uważam, że jest to bardzo przyszłościowy kierunek i daje wiele możliwości i nawet jeśli Unia się rozpadnie ( i wiem , że jest to bardzo prawdopodobne, to nie wczesniej niż za dobrych kilkanaście -kilkadziesiąt lat) to i tak Twoja wiedza będzie potrzebna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do studentki
Ten kierunek to pewne bezrobocie...politlogia w międzynarodowym wydaniu. masz finanse tak ? ILe 2 przedmioty? Robisz rachunkowość? To nie opowiadaj, bo ja miałem na studiahc psychologię, socjologię, filozofię i etykę i co jestem experetem z tych dziedzin ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×