Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wredniak Paskudny

Pikantne szczegóły z życia Setuni

Polecane posty

Gość kawa z fusami
UWAGA !!! UWAGA !!! (rozbieram się do naga :P ) Najważniejsza informacja w tym interwju brzmi: ... Seks to dla mnie... - tylko "w związku":) Jakie są moje związki - nie ma ich ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sport to dla mnie... "dobrym sposobem na odstresowanie no i na jędrne ciałko :D;)" - dobre! :) A ciałko masz fajne, naprawdę. Szkoda, że się "marnuje" (na razie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z fusami
... Jak wyglądam - 162cm wzrostu & 50kg :) ... No i fajno, facet nie pies, na same kości nie poleci :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknąłem na profil Setuni na Kafeterii - ona ma 36084 postów. No szok. Nic dziwnego, że nie ma faceta, jak tyle czasu spędza na Kafe i tyle pisze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, laseczka jak się patrzy ;) a kiedys widziałem ją tylko na takim małym, zamazanym 100x100 pikseli, i jeszcze na rudo zrobioną.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, seti to potentatka, juz za "naszych" dawnych czasów miała koło 14K wpisów.. tez mnie zdziwiło, pamiętam lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z fusami
222 " ...widziałem ją tylko na takim małym, zamazanym 100x100 pikseli..." Chciałeś napisać - nie było do czego marszczyć freda ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miały być pikantne szczegóły z życia Setuni, no i są. Może nie takie, o jakich myślałem, ale na pewno nieco zaskakujące. :) Dobranoc wszystkim. P.S. Jutro wytypuję kolejną osobę do "rozpracowywania". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marszczyłem czegokolwiek pod setunię 😤 nasza znajomosc była platoniczna i z akcentem na duchowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
Przedłurzacz, a co da to usunięcie wpisu z linkami. W profilu setunia podała adres mailowy, w profilu również podała. Każdy wpisze sobie frazę w dowolny mechanizm wyszukiwawczy www i w parę sekund znajdzie z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedłużacz, ona na erotycznym juz 2 lata temu bywała :classic_cool: zgroza :O mogę zaswiadczyć własnym (zmienionym) nickiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
korekta: ...W profilu setunia podała adres mailowy, na portalu również podała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm wlasnie
jak ma ciemne włoski, oczka:P oj to 100% indianka:P Secia wylaz z kafe, moze jakies małego Indianinka urodzisz:P:)))):D fajby by był:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, a co myślałeś... ;) kto chce - znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z fusami
Widać krew zaczyna sie burzyć. Najpierw "muzyka-ciuchy-gotowanie", później "towarzyskie" a teraz "erotyczny" :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm wlasnie
Najpierw "muzyka-ciuchy-gotowanie", później "towarzyskie" a teraz "erotyczny" a potem "macierzynski":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne... "Pampers" - "Always" - "Correga Tabs".. takie życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski890981
czy to już koniec pikantnych szczegółów??? niewiele się dowiedzieliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety okazuje się, że Kasia (Setunia) nie ma swojego życia seksualnego, a większość wolnego czasu spędza przed internetem (na Kafeterii). Też jestem rozczarowany. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski890981
No cóż w naturze występuje coś takiego jak oziębłosc seksualna, jest tak samo przykra jak nimfomania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichyWIelbicielSetuni
Temat przymarł, a już miałem nadzieję, że się czegoś dowiem o Setuni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×