Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pączusie

JAK ZROBIĆ SZYBKO PĄCZKI?

Polecane posty

Gość pączusie

Chcę nauczyć się robić pączki. Mam male dzieci i chcialabym przyrządzać im jakieś pyszności na deser. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączusie
nikt nie robi pączków samodzielnie? hmm...szkoda... Myslalam ,że tu znajdę poradę i pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączusie
dziękuje za przepisik, pączusie wyszły fenomenalne:) ożarłam się tych pąków okrutnie, ledwo siedze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKaczorek
już zrobiłaś te pączusie? tak szyyyybko??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączusie
szybko mówię, szybko piszę, szybko robię pąki, a jeszcze szybciej zjadam;) uwaga ostrzeżenie - one są szalenie wiatropędne , co mi w sumie nie przeszkadza, ale kot sie spłoszył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Ale sciema-W ciągu pol godziny nie mozna zrobic pączkow bo tyle czasu to ciasto rosnie więc objadlas się ale chyba tylko smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączusie
ciasto miałam juz zrobione, pytałam zeby się upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"pączusie\"-pieprzysz jak potłuczona :O ,zamiast siedzieć przy kompie i wymyślać \'\'historie\" pobaw się lepiej z dziećmi,o ile rzeczywiście je masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączusie
"pączusie"-pieprzysz jak potłuczona " szeptucha - wracaj skad przybywasz, czyli do rynsztoka. ciao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączusie
dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączusie
Bardzo dziękuję Princpolo za przepis, na pewno go wypróbuję! Ps- Nie mialam czasu na to, by wejść tu jeszcze za dnia/dzieciaczki mam mega absorbujące/ ale przepis już wydrukowalam i jutro będę "walczyć":) Aha, ktoś się pode mnie podszyl odpowiadając na Wasze posty! Po wpisach sądzę,że się dobrze bawil,ale świat jest tak ponury,że nie mam o to żalu;) Pozdrawiam i raz jeszcze SERDECZNIE dziękuję Princpolo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessa Princessa
Prince Polo - ten przepis jest od lat nie tylko w Twojej rodzinie i nie tylko Ty nie liczysz dokładnie, ile pączków z niego wychodzi ;) ;) ;) http://mojewypieki.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?4 Polecam ten przepis, jest naprawdę świetny, podobnie jak reszta przepisów Dorotus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessa Princessa
zlikwidować przerwę przed przecinkiem w linku strona warta grzechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrius
Lol Ponczus kurde jakas niedorozwinieta jestes zal mi cie jeszcze ta durna gatka do ''szczepucha'' myslalem ze sie zleje ze smiechu.... a to CIAO jesli chcesz grac KOXA z wloskie to uwazaj na mistrzow idiotko jestes chora umyslowo.... masz ciasto gotowe i tylko czekasz jak jes upiec..... zal mi cie co ty myslalas ze je sie na wodzie robi... a i jak taka dobra z wloskiego to przetlumacz. Sei una troia più grande del mondo. veramente non posso dire come sei stupiad... arrivererci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×