Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodka kruszynka

sklepy internetowe, gzie mozna kupic buty

Polecane posty

Gość mallgoska
A sprawdzałaś tu https://shoe4u.pl/ ceny są ok, a jakościowo to bardzo dobre buty! Ja się jeszcze nie zawiodłam, a mam od nich dwie pary szpilek i sandałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golebeek
Dużo rozmiarów i wzorów jest na http://www.jestesmodna.pl/. Ja tam zwykle kupuje buty, właściwie na każdą okazję. Póki co się nie zawiodłam, są bardzo wygodne, ładne, nie rozlatują się po miesiącu noszenia. Rozmiar pasuje. Teraz już nie chodzę po sklepach w poszukiwaniu butów, bo to dla mnie strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na Odziez-sportowa.com gdzie znajdziesz zarówno odzież jak i obuwie sportowe, teraz mają ciekawe rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o obuwie sportowe, to mogę polecić akurat taki sklep, sama dużo butów sportowych kupuję, bo potrzebne mi do pracy - jestem wuefistką :) Najlepsze ceny i duży wybór butów, ale też odzieży sportowej, mają na http://perfektsport.pl - polecam zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disssi
Snekaersy, buty sportowe itd to kupuję najczęściej na oryginalnebuty.pl, teraz na posezonowej wyprzedaży kupiłam sobie takie niskie trampki Nike bardzo tanio: http://oryginalnebuty.pl/tagi/Nike-Capri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na www.Alfasan.pl gdzie sama kilkakrotnie zamawiałam obuwie i wszystko było w porządku, zawsze bezpieczna przesyłka i niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że internetowo - wybór na Merg jest znacznie większy niż w galeriach i na rynkach. Zresztą - jeśli widzimy obuwie na modelce, to od razu totalnie inaczej do tego podchodzimy, prawda? Tak o wiele łatwiej ocenić, jak same będziemy w tym wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepiej kupować internetowo. Też znam Merg, też wiele razy tak kupowaliśmy, ale ogólnie zakupów na mieście to my unikamy. W sieci znacznie łatwiej mi się wybiera, naprawdę trafiamy fajne okazje bez specjalnych problemów - można dobrze dopasować za małą kasę, więc po co kombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda334
Kupiłam w starshop.pl trampki z ociepleniem na zimę i specjalnym wzmocnieniem :) Chyba najlepsze trampki, jakie do tej pory miałam. Po wejściu do ich sklepu rzuca się w oczy różnorodność obuwia i wiele nietypowych kolekcji. Możesz wszędzie chodzić i nic nie znajdziesz, a u nich od razu trafiasz w 10 :) Przekonałam się o tym już wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty znanych firm możesz kupić na stronie www.Alfasan.pl zawsze szybka przesyłka, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rzeszowie jest świetny sklep z butami www.kicks.land W granicach 2000 modeli butów do wyboru, a może i więcej. Trzeba dopytać. Nike Air Force 1 w bardzo dobrej cenie. Mam też od nich solidne buty do biegania Asics (najlepsza moim zdaniem marka w tej kategorii). Wszystkie rozmiary dostępne, więc idealnie dla osób z problemami z dużą, czy małą stopą :) Znajdziesz ich przy Krakowskiej 20. Na 100% kupisz u nich buty, których nie ma w innych sklepach. Mnóstwo nietypowych kolekcji, praktycznie pod każdy styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniawik
Polecam www.nikbutik.pl Obuwie wysokiej jakości- skórzane, bardzo duży wybór modeli na różne okazje zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ceny przystępne, można trafić na wyprzedaże, promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solidnym sklepem internetowym w którym kupisz modne obuwie jest www.BucikSklep.pl zbierają bardzo pozytywne opinie na wielu forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukipoko22
na www.Denley.pl na pewno coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiksss
W Warszawie to tylko Starshop.pl, jeżeli chodzi o zakup butów marki Converse, CAT Caterpillar, Palladium. Wielu moich znajomych chodzi do nich, żeby zapolować na nietypowe kolekcje butów lub ostatnie sztuki z różnych serii. Sklep dobrze doradza, znają najnowsze trendy, bez problemu pomagają dobrać buty do konkretnych czynności i stylu. Nikogo tam z przypadku nie zatrudniają. Co ciekawe kilka lat temu kupiłem od nich japonki Havaianas i do tej pory wyglądają jak nowe :) Latem tylko w nich chodzę. Absolutna wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buciki dla maluszków co to stawiają pierwsze kroki - walkkings. https://walkkings.pl/ Buciki są lekkie jak piórko i wyposażone są w system ułatwijący ich ubieranie i rozbieranie. Dzieciaczki będą z pewnością zadowolone , zresztą jak ich mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaa idzie
Ja nienawidzę chodzić do sklepów/centrów handlowych itp. Chyba bym skisła jak bym tak miała godzinami łazić i szukać butów. Już od kilku sezonów kupuję buty na www.e-kaja.pl i właśnie poluje na coś na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wolę zamawiać przez internet. A jak mi nie pasują, to je odsyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_02
www.sevoir.pl Świetna oferta wiosenna. *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merg znacie? Wiele razy robiliśmy u nich zakupy - wolimy kupować w sieci. Jeśli tylko potraficie sobie dopasować rozmiar obuwia, to bez większych problemów coś sensownego znajdziecie. Lubię szukanie w sieci ze względu na większy wybór, a jednak cenowo zawsze sieć wypadała zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażynkapol
Ja buty zamawiam na https://e-kaja.pl/ i jestem bardzo zadowolona z jakości. Wcześniej buty wytrzymywały mi sezon, czasem nawet nie. A teraz zdecydowanie dłużej. Więc warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, jeżeli poszukiwane są buty męskie to polecamy się w 100%! :) Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w modzie męskiej. Posiadamy spory asortyment produktów w niskich cenach. Na pewno warto nas sprawdzić i ocenić samemu  ---> www.Ombre.pl <--- Polecamy śledzić nas na fb, co chwila pojawiają się tam informacje o kolejnych promocjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do butów, gdzie polecacie szukać reeboków w dobrej cenie? Na allegro czy w normalnych sklepach internetowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×