Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

SZUKAM FAJNEJ PIOSENKI NA PIERWSZY TANIEC

Polecane posty

aha zapomniałam dodać, że mamy DJa wiec każda piosenka wchodzi w grę ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamaa
WOMEN- BEATELSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia 26
Sławek Uniatowski - Kocham Cię według mnie znakomita na pierwszy taniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia - nie chcemy po polsku i nie chcemy wolnej a ta Uniatowskiego wolna :P mammamamaam - za wolna :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcemy żeby ta nasza miała jakiś taki fajny "bit" a nie smęty od poczatku do końca jak nie przymierzając słynna ostatnio PAULA :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoil20
Te piosenki które podałaś są według mnie beznadziejne na pierwszy taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale my własnie takie coś chcemy ;) więc nie pytam o opinie bo i tak nie zmienimy zdania i nie weźmiemy sobie zmulonej [ i splagiatowanej od Claptona ] Pauli :P :P :P tylko o propozycje - coś fajnego, w miarę szybkiego, po angielsku i o miłości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm piosenka fajna, szybka w miarę i wogóle ;) ALE fragment : Cause this life is too short to live in just for you ........ chyba średnio pasuje na pierwszy taniec :classic_cool: :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej babo wstretna....
no skoro nie chcesz tu zadnych opinii towynocha ...beznadziejne te twoje kawałki,,,nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę opinii tylko jakies fajne propozycje :P jeżeli nie rozróżniasz znaczenia tych dwóch słów to Twój problem a nie mój :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe pierwsza fajna ale za szybka :D wiem, wiem wybredna jestem ale to ma być coś pośrodku właśnie, nie za szybkie nie za wolne ;) a unchained melody mimo, ze śliczna to nieeee ;) ;) bo to nie ma być zmulacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej -- o to to to :D o coś takiego właśnie mi chodzi ;) ;) ;) tylko akurat tej babki głos mi nie leży i generalnie sama tematyka ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnej propozycji, ale chciałam pogratulować odwagi. :) Fajnie jest zrobić coś oryginalnego, a nie oklepanego jak wszyscy dookoła. A co do tego, że w tamtej zaproponowanej piosence fragment nie pasuje, to hmm.. Raczej wątpię, żeby goście jakoś specjalnie przykuwali uwagę do tekstu piosenki, szczególnie w języku angielskim. ;D To Wy będziecie najważniejsi Tego Dnia! :) Życzę powodzenia w szukaniu WASZEJ piosenki.. I w ogóle wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalijka dzięki za miłe słowa 😘 ale wiesz to nei jest chyba odwaga ;) po prostu ja zawsze wszystko chce inaczej ;) a inna kwestia, ze jak będąc na kolejnym weselu słyszę znowu Annę Jantar czy Krzysztofa Krawczyka [mimo, że generalnie nic do nich nie mam] to średnio mi się to podoba :P i całe szczęście, ze mój nazecony ma podobne zdanie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej -- mary uwielbiam ale ta zmulona :D druga już lepsiejsza ale to dalej nie to ;) ;) ;) ale dzięki, że chociaz próbujesz a nie krytykujesz od razu :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, że się pisze NAZECONY i spiżdżaj stąd jak coś się nie podoba :P :P 🖐️ nie możesz nerwów opanować to po kija tu włazisz ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ? wyżyła się ? :P jak się wyżyła to niech łaskawie opuści ten topik i znajdzie sobie inne miejsce do wylewania swoich frustracji wynikających z wiadomego powodu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej babo wstretna
wiadomy powod jest taki ze jeste popierdolona zdrowo....i twoj pierdolniety narzeczony pewnie tez ze z takim babskiem sie chce wiazac....uhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×