Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

222

Zaciszny Kącik

Polecane posty

nie, zartuję... za dnia, znaczy w życiu ;) za dnia rzadko, w robocie nie ma warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze Ty jestes moderatorem ? skoro w dzien i w nocy tu bywasz :D ale gdyby tak bylo to bym sie przed Tobą nie ukryła, chyba ze wiesz cos wiecej, a tylko mnie podpuszczasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem :D choc mnie czasem kusi żeby cos z tym zrobić ;D tylko że bywam tu za rzadko, czasem mam dziury po kilka miesięcy, nie nadaję się więc. no i moder powinien byc bez skazy, a ja... hm :classic_cool: trollowanie nie jest mi obce, może tak to ujmijmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jakie inne, pięta? :D mały palec? zawsze kusi to co najbardziej ukryte ;) i jakie skuteczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy mają dziwne fetysze wlasnie palec albo pięta :D troszkę tolerancji :P hahaha mnie bardziej krecą męskie dlonie niz zakryte czesci ciala mężczyzny :o hmm... no moze nie do konca :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, no to pod tym wzgledem jestem dla Ciebie bezpieczny :o ;) nie jestem specjalnie zadowolony ze swoich, mogłyby byc wieksze, jak juz o upodobaniach kobiecych mówimy (to o dłonach powtarza się co chwilę) jak stwierdziła ostatnio jedna na forum: ostatnio faceci maja takie drobne słabe rączki. Cóż, dziś wiekszosc pracy jest wykonywana przez maszyny, ręcznie juz mało co kto robi, a połowa faciów siedzi przy klawiaturze czy z długopisem... i jak tu rozwijac mocne, silne rece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, ale ja ostatnio bywam tu tylko w celu orgazmu :classic_cool: nie swojego rzecz jasna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tak bardziej kameralnie :D /ale moze wieloosobowe orgie jeszcze przede mną :classic_cool:/ może weż krople zoładkowe? masz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zołądkowe są o ile pamietam miętowe.. pij pij ;) (czasem trzeba... oddac :o bywa że najskuteczniejsze i najszybsza ulga) jak forma podczas sesji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powolutku do przodu:) i facet wraca za cztery dni, oj będzie się działo:) dobrze że mnie żołądek rozproszył bo pewnie bym juz chodziła po ścianach i tarła kroczem o sprzęt gospodarstwa domowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki sprzęt :classic_cool: myslałem, że trzecie tylko okrakiem o poręcze od kanap :D ech, ja bym się tam z żoładka nie cieszył, masz być zdrowa ;) farciarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem... widzę, że panienka biegła w te klocki ;) półprzewidliwa albo koronkowa bielizna bankowo juz była... może gorsecik? :D pończoszki, szpileczki na nogach podczas.. :P zawiązanie oczu, przywiazanie do łozka i słodkie znęcanie się piórkiem pewnie też.. ;) na czas - kto DŁUZEJ..? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masturbacja siedząc naprzeciwko siebie - kto KRÓCEJ :classic_cool: :D (ekstremalne widoki :classic_cool:) polanie smietanką małej i zlizywanie.. takie tam standardy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wyjscie na maisto w wibrujacych majteczkach :classic_cool: i nie ma zmiłuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej przebierz się tam ;) grypa szaleje nie? :D www.sexmag.pl/shop,show,1426 nie wiem czy link dobrze wleci, jak zawsze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne :o skopiuj całe i wklej bez pauzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jakis wibratorek do punktu G? albo klasyczne kuleczki, i lekki jogging z partnerem... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×